I liga Juniorów Młodszych zakończona KS Zakopane Mistrzem

Sobotni mecz był właściwie formalnością , spotkanie juniorów młodszych Zakopanego z Szaflarami  był tylko przysłowiową kropką nad i. Zakopiańczycy wygrali wysoko spotkanie 7-0 i tym samym  w  tym sezonie zdobyli 103 gole tracąc zaledwie 14. Pięćdziesiąt pkt to dorobek aktulanych mistrzów  Podhalańskiej  I Ligi  juniorów młodszych. Bardzo duży sukces- Gratulacje. W galerii fotoreportaż z meczu.!!!!!.
( 14 Czerwca 2008)
Przedostatnia kolejka I ligi juniorów starszych. Zwycięstwo Zakopanego.
(żródło: tekst Z. Karaś , fot H. Kardaś)

Był to mecz o jeden z medali w tegorocznych rozgrywkach. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli zakopiańczycy i oni zostaną jedną z trzech najlepszych drużyn podhalańskiej I ligi. Wygrana przyszła zakopiańczykom nad podziw łatwo.   W galerii Fotoreportaż Hanny Kardaś z meczu KS Zakopane!!!
( 10 Czerwca 2008)
Przedostatnia kolejka I ligi juniorów młodszych KS Zakopane mistrzem
(żródło: tekst Z. Karaś fot H. Kardaś)

Efektownym zwycięstwem 11-0 na Przełęczą Łopuszna zapewnili sobie juniorzy młodsi KS Zakopane mistrzostwo na sezon 2007/08.   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z meczu KS Zakopane!!!
20 kolejka I ligi juniorów starszych

Wygrana Zakopanego  Bramka dla Zakopanego padła po akcji Majerczyka, który zagrał do Leksa a ten przełożył futbolówkę z lewej na prawą nogę i strzelił do siatki obok wychodzącego bramkarza.   W galerii kilka fot Hanny Kardaś z meczu KS Zakopane!!!
( 8 Czerwca 2008)
20 kolejka I ligi juniorów młodszych

Jordan Jordanów - KS Zakopane 1-4 (0-4) Bramki dla Zakopanego: Kowalski 15, Bachleda 20, Broda 22, Drabik 28 karny. Sędziował: Robert Żądło z Rokicin Podhalańskich. Zakopane: Bryniarski – Paszuda, Sawina, J. Walczak-Wójciak, Zoń, Drabik, Broda, Bachleda (70 Pałka), Kowalski (70 Bachleda Szeliga), Podosek.  W galerii kilka fot Hanny Kardaś z meczu  KS Zakopanego
18-19 kolejka I ligi juniorów starszych

KS Zakopane – Sokolica Krościenko 3-0 mecz przerwany w 13 minucie na skutek zdekompletowania drużyny gości.
( 28 Maja 2008)
18 i 19 kolejka I ligi Juniorów Młodszych
(żródło: tekst Z. Karaś , fot Hanna Kardaś)

W minionym tygodniu dwukrotnie grali juniorzy młodsi . Zawodnicy KS Zakopane odnotowali kolejne dwa zwycięstwa: wysokie z Szarotką (0-10) oraz jeszcze wyższe z Sokolicą (12-0).  Zakopianczycy z 50 pkt prowadzą w tabeli i o 5 pkt wyprzedzają kolejną drużynę Lubania Tylmanowej.  Poniżej wyniki i tabela.
17 kolejka I ligi juniorów starszych. Wygrana Zakopanego

KS Zakopane- Lubań Maniowy I połowa meczu bez historii jedynie bramka Klusia w 33 minucie wniosła nieco ożywienia. Zdobył ją dla swojej drużyny głową po wrzutce Zycha z wolnego. Drugie 45 minut to już zupełnie inne spotkanie. Więcej walki, składnych akcji i bramek. W 54 minucie Kaleciak wyszedł na pozycję sam na sam z Gołębiowskim i celnym strzałem zdobył drugą bramką dla gospodarzy.   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z meczu Zakopane - Maniowy!!!!
( 21 Maja 2008)
17 kolejka I ligi juniorów młodszych
(żródło: tekst Z. Karaś fot Hanna Kardaś)

17 maja rozegrano 17 kolejkę spotkań Podhalańskiej I ligi Juniorów Młodszych. Poniżej wyniki i tabela nadesłane przez Z. Karasia   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z meczu Zakopane - Lubań Maniowy!!!!!!
16 kolejka I ligi juniorów starszych
(żródło: tekst Z. Karaś, fot Hanna Kardaś)

Luban Tylmanowa- KS Zakopane .W pierwszych 45 minutach było to wyrównane spotkanie tym niemniej z jednobramkowym prowadzeniem na przerwę schodzili gospodarze. Bramkę głową uzyskał Talarczyk, który zamykając akcję wpakował piłkę do siatki z jednego metra po centrze Wiatra. Druga odsłona tego spotkania to już zdecydowana przewagą zespołu wicelidera i w konsekwencji efektowna wygrana 4-0. Bramki podopieczni Marka Żołędzia zdobywali po składnych akcjach i przemyślanych zagraniach.
( 14 Maja 2008)
16 kolejka I ligi juniorów młodszych

Lubań Tylmanowa- KS Zakopane Było to zdecydowanie najlepsze spotkanie w całym tegorocznym sezonie w rozgrywkach tej klasy rozgrywkowej. Fizyczna przewagę mieli juniorzy KS Zakopane natomiast juniorzy młodsi Lubania Tylmanowa podopieczni Marka Żołędzia prezentowali się lepiej pod względem technicznym i taktycznym.
XIV i XV kolejka Podhalańskiej I ligi juniorów starszych

KS Zakopane – Orawa Jabłonka 1-1 (0-0) Mecz rozgrywany na błotnistym boisku w deszczu, ale momentami w słońcu. Wyrównany zarówno z gry jak i wyniku. W ciągu pierwszych piętnastu minut zakopiańczycy dwukrotnie mieli dogodne okazje do zdobycia bramek. Najpierw Mazalon w 9 minucie po podaniu Dudziaka z 2 metrów zamiast skierować piłkę do siatki wybił futbolówkę nad poprzeczkę.
( 6 Maja 2008)
XIV i XV kolejka Podhalańskiej I ligi juniorów młodszych Remis Zakopane- Orawa

Mecz wyrównany, choć pierwsze minuty to znaczna przewaga gospodarzy i kilka okazji do strzelenia bramki m.in. Guta, Podoska, Kowalskiego, Brody i Bachledy. Ostatecznie przewagę miejscowych przypieczętował Broda strzelając gola po podaniu z rożnego od Drabika. Umieścił piłkę w bramce uderzając piłkę głową. Potem gra wyrównała się i do głosu coraz częściej dochodziła Orawa. Po zamieszaniu w środku boiska piłkę przejął Cieluch wyszedł sam na sam z Bryniarskim i strzałem obok niego doprowadziło wyrównania.
I liga juniorów starszych 13 kolejka
(żródło: Wyniki Z. Karaś , fot H. Kardaś)

Lider z Białego Dunajca przegrał w Zakopanem, bo był w tym spotkaniu zespołem słabszym. Pierwszą bramkę zdobył Kluś po indywidualnej akcji. Wprawdzie jego pierwszy strzał bramkarz Białych odbił, ale przed siebie i rozgrywający KS Zakopane po przechwyceniu piłki dopełnił formalności.
( 28 Kwietnia 2008)
13 kolejka Podhalańska I liga juniorów młodszych

22 bramki 7 żółtych kartek to bilans13 kolejki Juniorów młodszych. Wysoką wygraną odnotowali piłkarze Lubania Tylmanowej, którzy 9-1 pokonali Przełęcz Łopuszną.  KS Zakopane 4-0 pokonało Białych Biały Dunajec i umocniło się na pierwszej pozycji w tabeli.
Pierwszy «« (46-60)(61-75)(76-90)(91-105)(106-120) »» Ostatni