START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Ligi Amatorów
Nowotarska liga open o Puchar burmistrza Nowego Targu ćwierćfinały
(żródło: fot M. Zubek www.fotosport-podhale.pl)

16 sierpnia w ćwierćfinałowych meczach zagrały zwycięskie drużyny z 1/8 finału.  Do półfinałów zakwalifikowali się piłkarze: Ultry, Jabłonki , Copacabany i Skawy . Zgrają oni 20 sierpnia i wtedy będzie wiadomo kto zmierzy się w wielkim finale a kto będzie walczyć o III miejsce.
( 18 Sierpnia 2010)
Nowotarska liga open o Puchar burmistrza Nowego Targu.
(żródło: )

 13 i 14 sierpnai rozegrane zostały spotkania 1/8 finału. do dalszej fazy gry zakwalifikowłay się zespoły : Ultra, Skalni, Skawa Harnasie, Dwór Tylmanowa, Jabłonka, Copacabana i Kopacki. Spotkania1/4 finału 16 sierpnia początek godz 20.15    
( 16 Sierpnia 2010)
Puchar Burmistrza Nowego Targu w piłce nożnej. Faza grupowa zakończona.
(żródło: www.nlph.pl fot M. Zubek)

Rozgrywki fazy grupowej   Nowotarskiej Ligi Piłki Nożnej Open o Puchar Burmistrza Nowego Targu  zakończyły sie 7 sierpnia a 13  i 14 sierpnia o godz 19.30 rozegrana zostanie 1/8 finału
( 8 Sierpnia 2010)
Ruszył Puchar Burmistrza Nowego Targu w piłce nożnej
(żródło: fot. M.Zubek www.fotosport-podhale.pl)

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu ruszyły rozgrywki o Puchar Burmistrza. Do udziału zgłosiło się 28 zespołów, które zostały podzielone w pierwszym etapie na siedem grup. Turniej ma charakter "open" co oznacza, że w składzie każdego zespołu może występować dowolna ilość zawodników zrzeszonych w klubach. Mecze rozgrywane są w piątki, soboty i niedzielę. Wielki finał planowany jest na koniec sierpnia. Na zwycięzców czeka nagroda pieniężna.
( 28 Lipca 2010)
Nowotarskie Amatorskie Ligi Piłki Nożnej przyspieszają.
(żródło: wyniki www.nlph.pl fot Maciej Zubek www.fotosport-podhale.pl)

 Wszystkie ligi  NALP rozgrywają w ekspresowym tempie kolejki. Mecze odbywają się prawie co dwa dni.  I  i II liga rozegrały po 5 kolejek a III 6.  Liderami w poszczególnych ligach są: Paka Jana, Piekarnia Hajnos i  Bez Sponsora.  W klasyfikacjach strzelców odpowiednio prowadzą:  Robert Możdżeń, Karol Jakubowski i Michał Żółtek.
( 5 Lipca 2010)
I kolejka Nowotarskiej Ligi Amatorów
(żródło: www.nlph.pl fot M. Zubek www.fotosport-podhale.pl)

 I kolejka Nowotarskiej Ligi Amatorów za nami. mecze rozgrywane sa na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu.
( 10 Czerwca 2010)
Paka Jana mistrzem! Zakończyła rozgrywki Nowotarska Amatorska Liga Piłki Nożnej
(żródło: )

Dopiero w ostatniej serii spotkań Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozstrzygnęła się sprawa mistrzostwa. Ostatecznie tytuł po raz kolejny w historii przypadł ekipie Paki Jana.  Przed ostatnią kolejka, szansę na zwycięstwo w lidze miały dwa zespoły: Paki Jana i Gazdy . Tym pierwszym do zwycięstwa wystarczał punkt w spotkaniu z Hreśką Zieleń . Warunek ten piłkarze Paki spełnili i to z nawiązką, zwyciężając 3-0. Gorycz spadku z I ligi poznali gracze For Car. Królem strzelców został zawodnik Gazdy, Piotr Świst.
( 3 Października 2007)
Nowotarska Amatorska Liga Piłki Nożnej. Emocje rosną
(żródło: )

Po wakacyjnej przerwie rozgrywki wznowiły zespoły występujące w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze piłki nożnej. We wszystkich trzech ligach emocje rosną z każdą kolejką.  W lidze pierwszej szczególnie ciekawie jest w czubie tabeli. Różnicę punktowe jakie dzielą trzy pierwsze zespoły są bardzo nie wielkie. W 9 kolejce spotkań Paka Jana pewnie pokonała 6-3 Gazdę i wydawało się, że odskoczy w tabeli. Tym czasem w następnej serii spotkań, lider niespodziewanie przegrał z rewelacyjnym beniaminkiem – drużyną Gorców . Od trzech kolejek goryczy porażki nie zaznali obrońcy tytułu – Trans Handel . Na dole tabeli trwa walką pomiędzy Suprą a For Carem o ucieczkę z ostatniego miejsca.
( 4 Września 2007)
NLP Na półmetku.Paka liderem
(żródło: )

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.  W lidze pierwszej liderem tabeli na półmetku jest drużyna Paki Jana , która zaledwie o jeden punkt wyprzedza Gazdę. Zaskoczeniem na plus jest postawa beniaminka, drużyny Gorców, których wielu widziało w roli outsidera. Zawodzą natomiast Trans Handel (obrońca mistrzowskiego tytułu) oraz Aron , którzy plątają się w dolnej części tabeli. W lidze drugiej również panuje spory ścisk w tabeli. Po I rundzie na fotelu lidera zasiadają Czterdziestolatk i, ale ich przewaga nad Paką Old Boys wynosi zaledwie punkt.  W trzeciej lidze natomiast zdecydowanym liderem jest ekipa Kunka Team , która jak do tej pory nie zaznała goryczy porażki i ma już solidną zaliczkę nad pozostałymi drużynami.
( 7 Lipca 2007)
Nowotarska Amatorska Liga Piłki Nożnej. Ścisk w czołówce.
(żródło: )

Trwają rozgrywki w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze piłki nożnej. Rywalizacja toczy się w trzech ligach.  W lidze pierwszej w czołówce tabeli panuje ogromny ścisk. W czwartej kolejce spotkań, pierwszą porażkę w sezonie ponieśli broniący tytułu gracze Trans Handel, którzy ulegli ekipie Hreśka&Zieleń . Tym samym zespołami, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki, są jedynie ekipy Hreśki&Zieleń oraz Gazdy.
( 15 Czerwca 2007)
Zakończenie rozgrywek amatorskiej ligi piłki nożnej w Nowym Targu
(żródło: )

Aron czy Trans Handel ... Ostatnia kolejka amatorskiej ligi piłki nożnej zapowiadała się niezwykle interesująco. Spotkały się dominujące drużyny w tegorocznej edycji rozgrywek aby stoczyć bój o I miejsce. Aron czy Trans Handel zostanie najlepszą drużyną ligi amatorskiej w tym sezonie? Odpowiedź przyszła po niezwykle interesującym meczu ostatniej rundy. Rozpoczęło się od bezsprzecznej dominacji na boisku Trans Handlu. A ron jakby sparaliżowany stawką o jaką grał obudził się dopiero gdy wpadła bramka po efektownym samotnym rajdzie zakończonym celnym strzałem Mizery
( 22 Września 2006)
NALPN Zakończenie w najbliższy czwartek.
(żródło: )

Po wakacyjnej przerwie ruszyły rozgrywki amatorów piłkarzy w Nowym Targu. Tegoroczna edycja przebiega bardzo sprawnie. Organizator rozgrywek I ligi Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji korzystając z dobrych warunków atmosferycznych, przygotowuje się już do zakończenia rozgrywek, które jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów odbędzie się w najbliższy czwartek.
( 11 Września 2006)
NALPN Na półmetku
(żródło: )

Letnie rozgrywki amatorów w Nowym Targu zbliżają się do półmetka. Do rozegrania pozostała jeszcze ostatnia 7 kolejka rundy wiosennej . Doskonała pogoda pozwoliła na nadrobienie wszystkich zaległości. W obecnej fazie rozgrywek stawka jest bardzo wyrównana. W tabeli I ligi zeszłoroczny zwycięzca Aron powrócił ponownie na pozycje lidera. Pierwsza czwórka tabeli ma jednak bardzo nieznaczne różnice w dorobku punktowym i praktycznie wszystko może odwrócić jedna kolejka.
( 3 Lipca 2006)
2 kolejka NALPN 1 ligi 18 maja
(żródło: )

18 maja rozegrana została 2 kolejka 1 ligi Nowotarskiej  Amatorskiej Piłki Nożnej.
( 25 Maja 2006)
Inauguracja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Nowym Targu
(żródło: )

W Nowym Targu ruszyła amatorska piłka nożna na trawie. Liga cieszy się nadal wielkim powodzeniem i rozgrywki prowadzone są w III ligach po 8 drużyn w I i II lidze, 7 w III lidze. Pierwsza kolejka I ligi, jak co roku była okazją do ocenienia składów i roszad personalnych w poszczególnych drużynach. Widać było, że jeszcze nie wszyscy do końca zorganizowali się, gdyż niektóre drużyny do meczu stawiły się w okrojonym składzie. Na wysokości zadania stanął ubiegłoroczny zwycięzca drużyna Arona , pokonując zdecydowanie beniaminka Domin Admar 9-1 . Na pewno niespodzianką są porażki wicelidera z zeszłego sezonu Paki Jana z Trans Handlem oraz 3 Supry z Zielenią wysoko, bo aż 5-1.
( 14 Maja 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (45-59)(60-74)(75-89)(90-104)(105-119)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023