GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga

Plażówka
7 i 8 kolejka V edycji czarnodunajeckiej plażówki.

Na boisku przy "Grill szałasie" trwają mecze rozgrywane w ramach V edycji  czarnodunajeckiej ligi siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy . O to trofeum walczy siedem drużyn. Po ośmiu kolejkach na czele tabeli znajdują się Old Black Dragons z 66 pkt, drugą pozycję zajmuje Jaworina z 44 pkt a trzecie miejsce FC Plażówicze z 40 pkt. Poniżej wyniki  7 i 8 kolejki oraz tabela nadesłane przez Bogusława Palarza - organizatora Ligi
( 18 Sierpnia 2008)
Druga kolejka czarnodunajeckiej V ligi siatkówki plażowej.

W drugiej kolejce  piatej edycji czarnodunajeckiej ligi siatkówki plażowej w rozgrywkach  wzięło udział 6 drużyn na czele tabeli znajduje się zespół, Old Black Dragons (18 pkt) , drugie miejsce zajmuje Jaworina (12 pkt) a trzecie Ka- Bul (10 pkt)
( 17 Lipca 2008)
INAUGURACJA V EDYCJi CZARNODUNAJECKIEJ LIGI SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
(żródło: wyniki B. Palarz)

29 czerwca na boisku przy czarnodunajeckim Grill Bar "Szałasie"  rozpoczęła się kolejna piata już edycja Ligi siatkówki plażowej o puchar Wojta Gminy Czarny Dunajec W  niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn.
( 5 Lipca 2008)
Otwarty Turniej Damskiej Piłki Plażowej o Puchar WR ARTCARDS

W damskim turnieju zagrało pięć dwuosobowych  zespołów o wdzięcznych nazwach związanych z ichtiologią. Puchar ARTCards zdobyły plażowiczki o wdzięcznej nazwie "Welonki " ( Mariola Adamczyk i Izabela Łabuz). Drugą pozycję wywlaczyły  "Sardynki"  (Anna Witkowska i Magdalena Rapacz) a trzecie były "Śledzie" ( Małgorzata Budz i Katarzyna Karasińska)  W galerii kilka fot Izabeli Łabuz z turnieju!!!!!
( 3 Lipca 2008)
Otwarty turniej piłki plażowej w Czarnym Dunajcu o Puchar WR ARTCARDS

W Czarnym Dunajcu  odbyły się rozgrywki piłki plażowej w którym wzięło udział 12 drużyn. Bezapelacyjnie zwyciężył zespół Ka-Bul (Karol Majewski Dawid Bulanda), drugie miejsce wywalczyły Kuny (Marcin i Maciej Żegleń) a trzecie miejsce zdobyli Dariusz Haładyna i Grzegorz Sambora występujacy pod nazwą Jaworina. W galerii fotoreportaż   z rozgrywek!!!
( 1 Lipca 2008)
Siatkówka Plażowa Woolf Cup 2008
(żródło: wyniki Marcin Ożóg)

8 czerwca  pomimo niepewnej pogody na boisku przy Hali Gorce w Nowym Targu najlepsi siatkarze plażowi Podhala zmierzyli się w turnieju o puchar Woolf.   Drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Szczególnie pojedynki półfinałowe, mecz o trzecie miejsce i finał były bardzo emocjonujące. Wygrała drużyna Ka-Bul, drugie miejsce przypadło Javorinie a na trzecim miejscu uplasował się zespół 100 Lat Mariola.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek.
( 8 Czerwca 2008)
Dni Powiatu nowotarskiego- Siatkówka plażowa.

24 maja w  ramach Dni Powiatu Nowotarskiego  rozegrano turniej siatkówki plażowej, w którym wzięło udział dziesieć zespołów męskich  pięć młodzików oraz trzy kobiece.  Rozgrywki mężczyzn były pokazem najlepszej podhalańskiej siatkówki plażowej i w tej kategorii najlepszy był zespół z Krakowa. Wsród Pań zwyciężyły Złotka. W galerii kilka fot Tadeusza Bącala    ( www.studiot.pl ) z turnieju.
( 25 Maja 2008)
Finały IV Mistrzostw Małopolski TKKF w piłce plażowej

26 sierpnia w Nowej Hucie rozegrane zostały finały IV Otwartych Mistrzostw Małopolski w   piłce plażowej . W rozgrywakch wzięły udział dwie drużyny  reprezentujące Podhale Wśród kobiet wystartowały  Agata Piękoś i Justyna Rapacz wsród panów Bogusław Palarz i Janusz Wojdyła. W kategoreii meżczyzn zwycieżył zespól Kraków I a wśród kobiet Tarnów I  Fotoreportaż z rozgrywek autorstwa Romana Smółka i Janusza Wojdyły na stronie www.siatka.abcklocki.net
( 28 Sierpnia 2007)
Finały Nowotarskiej Piłki Plażowej.

26 sierpinia przy Hali Sportowej Gorce rozegrano mecze finałowe Nowotarskiej Ligi Piłki Siatkowej na Plaży. W finałowych rozgrywkach wzięły udział cztery teamy: Iza & Michał , Fc Belfry, Avokado Team i FC Plażowicze.  FC Belfry wygrały dwa mecze i tym samym wywalczyli I miejsce ,  Izabela Łabuz grająca w tym dniu z Dawidem Bulandą  zajlłi  drugie miejsce,  a trzecią pozycję uzyskali FC Plażowicze.
( 27 Sierpnia 2007)
III runda Nowotarskiej Ligi Piłki Siatkowej na plaży 2007.

19 sierpnia na boisku przy Hali Gorce w III rundzie  Nowotarskiej plażówki rozegrano 9 spotkań . Do  ostatniej fazy  letniej ligi zakwalifikowały się cztery drużyny FC Belfry, FC Plażowicze, Iza &Michał, i Avokado Team.
( 20 Sierpnia 2007)
19 sierpnia IV Liga czarnodunajeckiej Plażówki.

W minioną niedzielę przy Grill barze Szałas  rozegrane zostały spotkanie kolejnej tury Czarnodunajeckiej Ligi Piłki Plażowej . Po czterech wygranych spotkaniach w tym dniu siatkarze Szałasu umocnili się na czele tabeli mając 40 pkt , drugie miejsce zajmują  Kuny  z 32 pkt , a trzecie miejsce zajmują Cienkie Bolki , które do tej pory zgromadziły również 32 pkt
IV Letnia Liga Czarnodunajeckiej Plażówki.

15 sierpnia przy  Grill Barze Szałas w Czarnym Dunajcu rozegrano kolejną turę tegorocznej letniej ligi piłki plażowej.  W galerii przedstawiamy fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 15 Sierpnia 2007)
IV edycja Czarnodunajeckiej ligi siatkówki plażowej

W minioną niedziele przy Grill Barze Szałas  odbyły się kolejne spotkania  IV edycji  czarnodunajeckiej  plażówki o puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec  Na czele tabeli znajduje się Szałas, drugie miejsce zajmują Cienkie Bolki a trzecie Kuny
( 10 Sierpnia 2007)
II runda Nowotarskiej Piłki Plażowej FC Blefry na prowadzeniu.

29 lipca na boisku obok hali Gorce odbyły sie  mecze II rundy eliminacyjnej Nowotarskiej Ligi Piłki Siatkowej na plaży.  Prowadząca dotychczas drużyna Raptors  pauzowała i w  tabeli znajduje się obecnie  na trzeciej pozycji a na prowadzenie wysunęła się ekipa FC Belfry w składzie : Grzegorz Sambora i Dariusz Haładyna . Drugą lokatę zajmują  debiutujacy w tej edycji plażowki FC Plażowicze:  Aleksander Apostoł i Tomasz Kudasik .  Avocado Team (Paweł Gazda i Artur Burdyn) umocnili się na czwartym miejscu.  W niedzielę zagrali również Iza & Michał : Izabela Łabuz i Michał Skałacki  i uplasowali się na 5 miejscu.  Poniżej wyniki gier oraz aktualna tabela:
( 30 Lipca 2007)
Nowotarska Liga siatkówki na plaży.I runda

Wzorem roku ubiegłego na boisku do siatkówki plażowej przy Hali Gorce  15 lipca rozpoczęły się rozgrywki  letniej ligi. Swój udział zgłosiło 9 dwuosobowych drużyn z  Bielanki, Bukowiny Tatrzańskiej, Czarnej Góry,  Nowego Targu i Zakopanego .  Po rozegraniu pierwszej rundy eliminacyjnej na czele tabeli znajduje się zespół Raptors , drugie miejsce zajmują FC Belfry a na trzeciej pozycji uplasowali się siatkarze zespołu Meteo.   Poniżej wyniki oraz tabela i składy drużyn.