START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt SP.
(żródło: )

W ramach Dni Sportu Szkolnego 11 czerwca na stadionie przy ulicy Orkana w Zakopanem odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt szkół podstawowych. Uczestniczki – reprezentantki  9 szkół podstawowych: nr 1, nr 2, nr 9, nr 4 z Zakopanego, oraz SP z Małego Cichego, Poronina, nr 1 w Białym, Dunajcu, Murzasichla oraz Nowego Bystrego, zmierzyły się w biegu na 60 m, 600/1000 skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową.  W galerii fotoreportaż z zawodów  Pełne wyniki Czwórboju dziewcząt do pobrania tutaj w formacie excela.
( 11 Czerwca 2007)
XIII Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej.
(żródło: )

8 Czerwca na skoczniach Centarlnego Ośrodka Sportu zaimaugurowane zostały zawody XIII Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej.   79 zawodni ków zostało sklasyfikowanych w rocznikach 1992-1998 i mł.  W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 11 Czerwca 2007)
Dni Zakopanego – Spotkanie ze sportowcami.
(żródło: )

6 czerwca z okazji Dni Zakopanego w Sali Obrad   UM Zakopane władze miasta spotkały się z zasłużonymi sportowcami i trenerami. Spotkanie było okazją do podsumowania osiągnięć tych, którzy w ten sposób rozsławiają nasze miasto. Zawodnicy zakopiańskich klubów sportowych w sezonie 2006/2007 zdobyli w zawodach rangi Mistrzostw Polski w kategoriach Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów , Juniorów Mł  , Młodzików i Dzieci łacznie 165 medali w tym MP Seniorów  27 złotych, 15 srebrnych i 14 brązowych, w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów młodszych (OOM) 31 złotych, 26 srebrnych i 29 brązowych, w kategorii Młodzik i Dzieci 12 złotych, 2 srebrne i 9 brązowych.
( 7 Czerwca 2007)
Euroliga Biegowa.
(żródło: )

5 czerwca na Dolnej Równi Krupowej  w Zakopanem odbyły się  Indywidualne biegi przełajowe rozegrane w ramach Euroligi Biegowej.  W zawodach wzięło udział ponad 500 dziewcząt i chłopców ze Słowacji i Polski . Zawodnicy zostali sklasyfikowani w rocznikach 1992-93, 1994, 1995-56 oraz 1997 i mł  W galerii fotoreportaż z zawodów . Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela .!!!!
( 6 Czerwca 2007)
MIEDZYSZKOLNY TURNIEJ - „DWA OGNIE” 2007wyniki finału - chłopcy
(żródło: )

30 maja chłopcy ze szkół podstawowych zmierzyli się w turnieju finałowym w „dwa ognie” w ramach Dni Sportu Szkolnego w sali gimnastycznej SP 9 na Harendzie. W turnieju zagrały cztery drużyny – najlepsze z czterech grup eliminacyjnych – SP 1, SP 5 i SP 9 z Zakopanego oraz SP Nowe Bystre . Mistrzem „dwóch ogni” została reprezentacja Nowego Bystrego, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy „jedynki” a trzecie „dziewiątka”. Organizatorem turnieju był UM Zakopane i Hanna Kardaś – nauczycielka SP 9 Zakopane. Poniżej przedstawiamy wyniki gier finałowych.
( 1 Czerwca 2007)
MIEDZYSZKOLNY TURNIEJ - „DWA OGNIE” 2007 wyniki finału - dziewczęta
(żródło: )

Dziewczęta ze szkół podstawowych Powiatu Tatrzańskiego 28 maja spotkały się w sali gimnastycznej SP 9 na Harendzie w turnieju finałowym w „dwa ognie” w ramach Dni Sportu Szkolnego. W turnieju zagrały cztery drużyny – najlepsze z czterech grup eliminacyjnych – SP 9 Zakopane, SP Kościelisko, SP Poronin i SP Suche.  w galerii fotoreportaż z finałow fot Hanna Kardaś
( 1 Czerwca 2007)
Dni Zakopanego – Międzynarodowy Turniej Piłkarski Dzieci.
(żródło: )

1 czerwca w ramach corocznych Dni Zakopanego na stadionie miejskim przy  ul Orkana odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski.   W rozgrywkach organizowanych przez Urząd Miasta Zakopane wzięły udział trzy drużyny piłkarskie.  FAM Poprad, UKS Dwójka z Zakopanego oraz Dziecięca reprez entacja PPPN Podhale . W skład  tej drużyny wchodzą zawodnicy grający między innymi  w klubach  LKS Szaflary, Szarotka Nowy Targ, Dunajec Ostrowsko, Orawa Jabłonka , Czarni Czarny Dunajec, Poroniec Poronin.  Zawodnikami opiekują się Tadeusz Sulka  Trener KS Szarotka oraz Janusz Wiercioch Z UKS Dwójka Zakopane. W galerii fotoreportaż z turnieju.
( 1 Czerwca 2007)
IV Kwietny Bieg na Podhalu. Zakopane i Poronin.
(żródło: )

31 maja w godzinach nocnych i porannych przez teren Kościeliska, Zakopanego i Poronina przebiegła  Sztafeta Kwietnego Biegu . Poniżej opis przebiegu sztafety .  W galerii fotoreportaż - zdjęcia otrzymane od Andrzeja Buńdy(Poronin, Z, Ślusarczyka i W. Watrasa (Zakopane)
( 1 Czerwca 2007)
Finały Szczypiornistek Gimnazjum nr 1 Mistrzem
(żródło: )

  W ostatni dzień maja na boisku przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem odbyły się finałowe spotkania   Turnieju Piłki ręcznej gimnazjalistek.  Do tej fazy rozgrywek zakwalifikowały się reprezentacje  zakopiańskiej  Jedynki oraz GMS a także drużyny z Poronina i Nowego Bystrego.  Mistrzowski tytuł Gimnazjady wywalczyły szczypiornistki z zakopiańskiej Jedynki, drugie miejsce wywalczył zespół z Poronina , trzecią pozycję zajęła drużyna  Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego a na czwartej pozycji znalazły się dziewczęta z Nowego Bystrego.  W galerii fotoreportaż z finałowych spotkań.
( 31 Maja 2007)
Piłka ręczna Dziewcząt eliminacje I i II grupy.
(żródło: )

  29 maja na boisku Gimnazjum nr 1 w Zakopanem odbyły się eliminacje dwóch grup gimnazjalistek w piłce ręcznej. W rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje Gimnazjów w Nowem Bystrem, Poroninie, nr 1 Biały Dunajec nr 1 ,  nr 3 Zakopane oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego.   Do dalszej fazy rozgrywek zakwalifikowały się drużyny z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Nowe Bystre ,  Gimnazjum nr 1 w Zakopanem oraz Gimnazjum w Poroninie.  W galerii fotoreportaż z eliminacji !!!
( 29 Maja 2007)
Rejonowe Finały „11-tek” Piłkarskich.
(żródło: )

W dniu 28 maja na stadionie Orkana odbyła się rejonowa Gimnazjada młodzieży szkolnej’’11’’ piłkarskich .  W meczach zagrały cztery drużyny reprezentacje: Gimnazjum Tylmanowa z Powiatu Nowotarskiego, Gimnazjum Budzów z Powiatu Suskiego, Gimnazjum Dobczyce z Powiatu Myślenickiego oraz Gimnazjum nr1 Zakopane Powiat Tatrzańskiego. W zawodach wzięło udział 69 uczniów z 4 gimnazjów. Awans do zawodów wojewódzkich uzyskało Gimnazjum z Budzowa .   W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!!
( 28 Maja 2007)
25 maja mini piłka Ręczna – Finały dziewcząt SP
(żródło: )

25 maja w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyły się eliminacje II grupy piłki ręcznej Dziewcząt szkół podstawowych , a zaraz po ich zakończeniu  rozegrano mecze finałowe. W eliminacjach II grupy zagrały dziewczęta ze szkól podstawowych nr 4 i nr 9  w Zakopanem nr 1 w Białym Dunajcu Do dalszych rozgrywek zakwalifikowały się drużyny  SP nr 4 Zakopane. i SP  nr 1 z Białego Dunajca  W wyniku finałowych rozgrywek najlepsza okazała się reprezentacja SP w Poroninie. Drugie miejsce wywalczył zespół SP nr 4 Zakopane a trzecią pozycje uzyskały szczypiornistki z SP nr 1 w Białym Dunajcu.  W galerii foto z rozgrywek.!!!
( 25 Maja 2007)
Finały rejonowe Mini Piłki Nożnej Szkół Podstawowych
(żródło: )

25 maja na stadionie przy ul Orkana odbyły się finały rejonowe  piłkarskich „7” szkół podstawowych. W tej fazie rozgrywek prowadzonych od ubiegłego roku wzięły udział, cztery drużyny: SP nr 11 w Nowym Targu, SP Nowe Bystre, SP Tokarnia i SP Grzechynia – łacznie 44 uczniów. Awans do zawodów wojewódzkich uzyskała Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem. Rozgrywki wspólnie z Podhalańskim Szkolnym Związkiem Sportowym organizował Burmistrz Miasta Zakopane . W galerii fot z rozgrywek.
( 25 Maja 2007)
Finały piłkarskich „Piątek” gimnazjalistów.
(żródło: )

Po zakończonych eliminacjach 24 maja na stadionie przy ul Orkana odbyły się finały piłkarskich „ piątek” gimnazjalistów.  Do tej fazy rozgrywek zakwalifikowały się reprezentacje gimnazjów  nr 1 Ispołecznego w  Zakopanem, Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu oraz Gimnazjum w Zębie.  Najlepsi w tym dniu okazali się  piłkarze z Białego Dunajca, którzy zostali mistrzami Zakopa nego.  Rozgrywki organizowane były przez Wydział Sportu i Turystyki UM Zakopane w ramach Wiosennych Dni Sportu Szkolnego- Gimnazjada Młodzieży Szkolnej.  W galerii fotoreportaż z finałowych rozgrywek.
( 24 Maja 2007)
Piłkarskie "Piątki" eliminacje IV Grupy
(żródło: )

W eliminacjach ostatniej IV grupy piłkarskich "piątek" gimnazjalistów wzięły udział trzy drużyny -reprezentujące gimnazja w Zębie,  nr 2 w Białym Dunajcy oraz nr 3 w Zakopanem  do finałow zakwalifikowała się drużyna  z Zębu.
( 24 Maja 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (1410-1424)(1425-1439)(1440-1454)(1455-1469)(1470-1484) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018