Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce chłopców

Na przełomie października i listopada rozegrane zostały mecze minikoszykówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W turnieju wzięło udział 11 drużyn szkolnych z terenu powiatu tatrzańskiego a najlepsza okazała się reprezentacja SP nr 4 w Zakopanem.  Mecze odbywały się w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu oraz sali ZCE W galerii fotoreportaż z turnieju
( 10 Listopada 2010)
XVIII Sztafetowy Bieg Niepodległości. Zakopane

32 sztafety - reprezentacji szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, klubów sportowych i zakładów pracy wystartowało do XVIII Sztafetowego Biegu Niepodległości w Zakopanem.   W galerii fotoreportaż z biegu!!!!
Dziewczęta z Bukowiny Tatrzańskiej zwyciężają siatkarską gimnazjadę

Siatkarki z Bukowiny Tatrzańskiej zwyciężyły w zaciętym meczu finałowym team z Białki Tatrzańskiej.  Trzecie miejsce zajęły gimnazjalistki zakopiańskiej jedynki.   W galerii fotoreportaż z finałów!!!!
( 3 Listopada 2010)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt
(żródło: fot K. Konarski)

Od 18 do 29 października w sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji oraz Gminnej Sali Sportowej w Białym Dunajcu rozegrane zostały mecze eliminacyjne i finałowe turnieju mini koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej powiatu zakopiańskiego.  W zmaganiach wzięło udział 11 reprezentacji szkół podstawowych a turniej wygrały dziewczęta z SP nr 1 w Białym Dunajcu.
( 2 Listopada 2010)
XVI Letnia Liga Szkolna w biegach ranking

W ramach tegorocznej Letniej Ligi Biegowej rozegrane zostały dwie edycje biegów przełajowych 22 wrzśnia i 19 października.  Wyniki zostały zaliczone do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Pełne wyniki i klasyfikacje tutaj do pobrania w formacie excela!!!
XVI Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej. Podsumowanie

6 października rozegrano ostatnie czwarte zawody tegoroczniej Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Czas na podsumowanie i klasyfikację punktową. W klasyfikacji drużynowej total ( łącznie skoki i kn) zwyciężyło TS Wisła Zakopane, które wyprzedziło AZS Zakopane i LKS Poroniec Poronin.
( 21 Października 2010)
Gimnazjada Młodzieży Szkolnej " 6 " piłkarskie Zakopane 2010
(żródło: fot P. Garbacz)

Od 28 września do 15 października trwały rozgrywki  piłkarskich szóstek w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.  W Turnieju wzieło udział 12 ekip reprezentujacych szkoły ponadpodstawowe z terenu Powiaty Tatrzańskiego. Mistrzowski tytuł zdobyła drużyna z Białki Tatrzańskiej, która pokonała w finałach  zespoły z  Kościeliska , Murzasichla i Poronina
Euroliga biegowa Zakopane

Blisko 200 dziewcząt i chłopców uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wzięło udział w kolejnej edycji tegorocznej Euroligi biegowej. Zawody rozegrane zostały na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.   W galerii fotoreportaż z biegów.!!!
Czwarta edycja XVI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kn.

45 skoczków stanęło na starcie czwartej edcyji XVI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Zawody rozegrane zostały 16 października na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS-u.
( 16 Października 2010)
Biegi Sztafetowe na Równi Krupowej.

13 października na Dolnej Równi Krupowej rozgrane zostały biegi sztafetowe uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z terenu Zakopanago oraz Poronina Bukowiny Tatrzańskiej Gliczarowa i Kościeliska.  W galerii fotoreportaż Karola Konarskiego z biegów.!!!   W tej galerii fot z sztafet SP( fot K. Konarski)
( 14 Października 2010)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej wygrywa piłkarska 7-ka z SP w Kościelisku.

Młodzi piłkarze z Kościeliska zwyciężyli powiatowe eliminacje piłkarskich siódemek i będą reprezentować Powiat Tatrzański na szczeblu rejonowym. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje SP w Poroninie i SP Ząb.  Rozgrywki prowadzone były na boisku Orlik w Kościelisku.
Gimnazjada w koszykówce chłopców

Koszykarze z Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu zdobyli mistrzostwo powiatu tatrzańskiego w koszykówce.  W finałach pokonali reprezentacje zakopiańskiej jedynki oraz gimnazjum z Nowego Bystrego.
Podsumowanie Sportowej Rywalizacji Szkół za rok 2009/2010
(żródło: fot A. Pacelt)

W sali obrad UM Zakopane odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji szkół za ubiegły rok szkolny.   Podczas spotkania wręczone zostały nagrody oraz wyróżnienia  dla najlepszych szkół zakopiańskich oraz powiatu tatrzańskiego.  Uhonorowani wyróżnieniami zostali również nauczyciele wf.  W galerii fotoreportaż Agaty Pacelt z podsumowania.!!!!
( 13 Października 2010)
Sprawdzian lekkoatletyczny Gimnazjów.

Po  uczniach szkół podstawowych na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS pojawili się gimnazjaliści. W sprawdzianie wystartowało ponad 200 dziewcząt i chłopców z dziewięciu gimanzjów: z Zakopanego, Poronina, Kościeliska i Murzasichla.
( 9 Października 2010)
Jesienne zawody MTB w Zakopanem

5 października na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem rozgrane zostały tradycyjne juz jesienią zawody rowerowe MTB .  W zmaganiach wzięly udział dzieci i młodzież z zakopiańskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich oraz z SP w Stasikówce.