XVI Letnia Liga szkolna w skokach i kombinacji norweskiej. Faworyci najlepsi.

2 października na kompleksie średnich skoczni rozegrana została kolejna edcyja XVI Letniej Ligi Szkolnej. Na starcie konkursu skoków  stanęło 51 zawodników  a w kombinacji norweskiej 31.
( 2 Października 2010)
Gimnazjada 6-tek piłkarskich
(żródło: fot P. Garbacz)

28 września na boisku piłkarskim Orlik w Kościelisku mecze  rozegrała jedna z grup gimnazjady organizowanej przez Wydział Edukacji i Sportu UM Zakopane.  W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje piłkarskie gimnazjów z : Dzianisza, Kościeliska, Nowego Bystrego oraz nr 2 Zakopane.  Najlepsza okazała się drużyna gospodarzy, która zagra w finałach.   W galerii fotoreportaż Pawła Garbacza z rozgrywek.!!!!
( 28 Września 2010)
Euroliga Biegowa w Popradzie.

24 wrzesnia w Popradzie ponad 200 dziewcżat i chłopcow z roczników 2002-1995 z polski i słowacji wystartowało w kolejnych zawodach euroligi biegowej.  Spośrod 24 medali 17 zdobyli zawodnicy z Polski Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!  W galerii fotoreportaż W. Watrasa z zawodów
( 27 Września 2010)
XVI Letnia Liga Biegowa Zakopane 2010

Na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem rozegrane zostały indywidualne biegi przełajowe w ramach XVI  Letniej Ligi Biegowej.  Na starcie stanęło  ponad 530 dziewczat i chłopców z 15 szkół podstawowych i 12 gimnazjów z terenu powiatu tatrzańskiego W galerii fotoreportaż  Zuzi Chmiel i Pawła Garbacza.
( 26 Września 2010)
XVI Letnia Liga Szkolna w skokach po wkacyjnej przerwie.

25 września  na kompleksie średnich skoczni w Zakopanem  rozegrane zostały kolejne konkursy skoków XVI Letniej Ligi Szkolnej. Po wakacyjnej przerwie  w zawodach wystartowało 48 zawodników z roczników 1995 - 2001 i mł
( 25 Września 2010)
Gimnazjalistki z Murzasichla- najlepsze w koszykówce.

Gimnazjalistki z Murzasichla zdobyły mistrzostwo Powiatu Tatrzańskiego w koszykowce. We wtorkowych  finałach  dziewczyny z Murzasichla pokonały reprezentacje Białego Dunajca i Nowego Bystrego. W galerii fot z finałów.!!!!
( 21 Września 2010)
Gimnazjada w koszykówce dziewcząt.II grupa

II grupa gimnazjalistek zagrała w sali Zakopiańskiego Centrum  Edukacji   a na parkiecie zmierzyły się reprezentacje  dwóch zakopianskich gimnazjów  nr 1 i ZSO oraz drużyna z Nowego Bystrego.  Najlepsza w tym dniu okazała się reprezentacja z Nowego Bystrego, która zakwalifikowała się tym samym do finałów. W galerii kilka fot z rozgrywek!!!!
( 16 Września 2010)
Gimnazjada dziewcząt w koszykówce.

W nowym roku szkolnym rozpoczęto również rozgrywki sportowe. Jako pierwsze zagrały gimnazjalistki w koszykówkę. W I grupie  w sali gimnastycznej gimazjum nr 2 w Zakopanem zmierzyły się reprezentantki szkół ponadpodstawowych: nr 2 w Zakopanem w Poroninie i Murzasichlu. Najlepsza okazała się drużyna z Murzasichla, która po dwóch wygranych spotkaniach zap[ewniła sobie udział w finałach.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 15 Września 2010)
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci w Zakopanem.

Na zakończenie wakacji rozegrano w Zakopanem Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w którym wzięło udział 5 drużyn- chłopców z roczików 2001 i mł. Ze względu na deszczowa pogodę rozgrywki przeprowadzono  w sali ZCE. W turnieju wzięły udział reprezentacje. FAM Poprad  LK 05 Levoca, Górale Nowy Targ, Inter Campus  Jadwiga  Kraków oraz UKS Dwójka Zakopane.  W galerii fot z turnieju.!!!!
( 31 Sierpnia 2010)
WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZAKOPANEM

Na stadionie miejskim przy ulicy Orkana w Zakopanem   rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Wydział Sportu UM  oraz UKS Dwójka w Zakopanem.  Pod okiem Janusza Wierciocha oraz Żytomira Stacha zagrały trzy drużyny.   W galerii kilka fot z turnieju
( 23 Sierpnia 2010)
II wakacyjny turniej piłki koszykowej w Zakopanem.

22 lipca  na boisku w zakopaińskim parku miejskim rozgrano  II wakacyjny turniej koszykówki . W tym dniu zmierzyły się dwie drużyny z których Lovelas Team okazał się lepszy.  Turniej zoragnizował  Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zakopane.   W galerii fotoreportaż z turnieju !!!
( 22 Lipca 2010)
Wakacyjny Turniej Piłki Koszykowej w Zakopanem

8 lipca w parku miejskim w Zakopanem rozegrany został I  w te wakacje turniej piłki koszykowej. Do turnieju zgłosiły się cztery trzyosobowe zespoły, rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym"  Najlepsza okazała się drużyna Mimo Wszystko Katowice.
( 8 Lipca 2010)
Coopera test sprawdzał kto jest THE BEST
(żródło: Tekst: Stowarzyszenie MANKO Zdjęcia: Agata Pacelt)

Na stadionie COS Zakopane, 23 czerwca, odbył się I Zakopiański Test Coopera. To nowatorskie przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie MANKO, Urząd Miasta Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu Zakopane, Gminny Punkt Konsultacyjny Edukacji Redukcji Szkód w Zakopanem. Test Coopera to próba wytrzymałościowa, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu.   W galerii fotoreportaż Agaty Pacelt z biegu!!!
( 28 Czerwca 2010)
Czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych

10 czerwca  na stadionie zakopiańskiego COS  rozegrano czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców szkół podstawowych z terenu powiatu tatrzańskiego. Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W galerii kilka fot Z. Karasia!!!! z zawodów!!!!
( 23 Czerwca 2010)
XVI Letnia Liga Szkolna w skokach rozpoczęta

19 czerwca na  kompleksie średnich skoczni w zakopiańskim COS-ie rozegrane zostały pierwsze konkursy XVI Letniej Ligi Szkolnej. W zawodach wzięło udział 55 skoczków sklasyfikowanych w czterech kategoriach wiekowych.