START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
IX Zakopiański Test Coopera
(żródło: MOSiR Zakopane)

  Prawie 150 biegaczek i biegaczy wzięło udział w IX Zakopiańskim Teście Coopera, który został przeprowadzony na stadionie lekkoatletycznym COS.   Został on zorganizowany przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż W. Kubin
( 6 Października 2017)
Indywidualna Liga LA Zakopane
(żródło: )

 29 września na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS rywalizowała młodzież z zakopiańskich szkół  biorąca udział w lidze "Królowej sportu"
( 5 Października 2017)
Sztafetowe Biegi Przełajowe 2017- Dzień Edukacji Narodowej
(żródło: )

   Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej na Górnej Równi Krupowej rozegrane zostały sztafetowe biegi  przełajowe, w których wzięły udział 23 sztafety. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż z biegów
( 4 Października 2017)
XXIII Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej druga edycja.
(żródło: )

 2 października została rozegrana kolejna edycja XXIII Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. W rywalizacji  organizowanej przez MOSiR Zakopane tym razem wzięło udział 7 skoczkiń oraz 63 skoczków w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 38  zawodników. Zawody odbyły się  na kompleksie skoczni narciarskich COS.
( 3 Października 2017)
XXIII Letnia Liga Biegowa.
(żródło: )

  Zawody w biegach przełajowych o Puchar dyrektora SP 1 w Zakopanem zainaugurowały rywalizację XXIII Letniej Ligi Biegowej.  Na starcie na Górnej Równi Krupowej stanęło   ponad 500 dziewczat i chłopców ze szkół podstawowych gimnazjów i szkół średnich z   terenu powiatu tatrzańskiego.  Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.  W galerii fotoreportaż MOSiR z zawódów
( 27 Września 2017)
Zawody rowerowe MTB jesień 2017 Zakopane
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Ponad 290 dziewcząt i chłopców z roczników 2010 - 1998 rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w dorocznych zawodach rowerowych MTB.  Organizatorem rywalizacji był zakopiański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  W galerii fotoreportaż z  zawodów
( 27 Września 2017)
III Zakopiański Bieg Kurierów Tatrzańskich wygrywają Nikola Komorowska i Patryk Rydziński.
(żródło: MOSiR Zakopane)

  Ponad 60 biegaczek i biegaczy  pomimo ulewy wystartowało  w III Zakopiańskim Biegu Kurierów Tatrzańskich. Najlepszy czas na 5 km dystansie uzyskali zakopiańczycy Nikola Komorowska i Patryk Rydziński.   W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów
( 25 Września 2017)
II Charytatywny Bieg „Biegniemy z Nadzieją” za nami.
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W Zakopanem odbył się II Charytatywny Bieg „Biegniemy z Nadzieją”. Celem imprezy jest propagowanie ruchu hospicyjnego, działalności Stowarzyszenia oraz zbiórka pieniędzy na potrzeby związane z działalnością hospicjum. Na starcie zorganizowanych przez Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zawodów stanęło 163 zawodników w różnym wieku. Wszyscy uczestnicy biegu przebiegli trasę o długości 5 kilometrów w pięknych przygotowanych specjalnie na tą okazję koszulkach, a na mecie otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek.    W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów
( 18 Września 2017)
Festiwal Biegowy w Krynicy
(żródło: MOSiR Zakopane)

 Podczas odbywającego się zaraz po Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju 8 PKO Festiwalu Biegów wśród ponad 10 tysięcy biegaczy obecni byli także reprezentanci Zakopanego. W rozgrywanych w ramach Festiwalu Mistrzostw Polski Masters w Biegu Ulicznym na 10 km znakomicie spisał się Leszek Behounek zdobywając brązowy medal z czasem 40:25. To kolejny w tym roku medal Mistrzostw Polski Pana Leszka. W lipcu w Mistrzostwach Polski w Krakowie zdobył także brązowy medal na stadionie w biegu na 10000 metrów. Serdecznie gratulujemy.  
( 12 Września 2017)
2 bieg po oddech w Zakopanem z rekordową ilością uczestników.
(żródło: )

 719 biegaczek i biegaczy wystartowało w Zakopanem w 2 biegu po oddech, który zorganizowało Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą wspólnie z Zakopiańskim  MOSiR-em. Bieg wygrali Luiza Motyka z Ustrzyk Dolnych oraz Patryk Rydziński z Zakopanego ale prawdziwymi zwycięzcami byli chorzy na mukowiscydozę, bowiem to dla nich wszyscy pobiegli z Justyną Kowalczyk na czele.   W galerii obszerny fotoreportaż z biegu.
( 3 Września 2017)
Podpisanie umowy pomiędzy UKS Orły Zakopane a Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka.
(żródło: )

  Dzisiaj w Urzędzie Miasta Zakopane podpisana została umowa pomiędzy  UKS Orły Zakopane a Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka.  
( 1 Września 2017)
Sukces zakopiańczyków w Spartakiadzie Samorządowej 2017
(żródło: MOSiR Zakopane)

 W dniach 25 – 27 sierpnia w Poznaniu odbyła się zorganizowana przez Związek Miast Polskich II Ogólnopolska Spartakiada Samorządowa. Zakopane reprezentowane było przez skromną dwuosobową ekipę samorządowców, która jednak spisała się znakomicie. Nasi reprezentanci startowali siedmiokrotnie zdobywając siedem złotych medali (!). Radny Krzysztof Wiśniowski popularny „Żaba” wygrał zawody w pływaniu, bowlingu i badmintonie, a dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem Leszek Behounek zwyciężył w biegu przełajowym na 5 km, nordic walking na tym samym dystansie oraz w zawodach bowlingowych. Obydwaj nasi reprezentanci wystąpili także w turnieju popularnych piłkarzyków w których po wygraniu wszystkich meczów zajęli zdecydowanie 1 miejsce. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych zawodach. 
( 29 Sierpnia 2017)
Weekend Olimpijski Visa 25 - 27 sierpnia w Zakopanem
(żródło: UM Zakopane)

W piątek 25 sierpnia w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem rozpoczął  się trzydniowy Sportowy Weekend VISA! 
( 25 Sierpnia 2017)
4 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane.
(żródło: )

 12 i 13 sierpnia na kortach w parku miejskim rozegrana została 4 edycja tegorocznego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopanego. Na 16 i 17 września zaplanowano rozgrywki finałowe.
( 21 Sierpnia 2017)
3 EDYCJA OTWARTEGO TURNIEJU TENISOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2017
(żródło: )

  15 i 16 lipca na kortach w parku miejskim rozegrano po raz trzeci spotkania Turnieju Tenisowego o puchar burmistrza miasta Zakopane. Po trzech edycjach na czele klasyfikacji znajduje się Dominik Stoch z 64 pkt. drugie miejsce zajmuje Maciej Bartman 60 pkt a trzecie Robert Kuczkowicz- 44 pkt.  
( 26 Lipca 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017