START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Czarny Dunajec
II Konkurs Tańca i Aerobiku
(żródło: )

  W sali sportowej SP w Piekielniku odbył się II gminny Konkurs Tańca i Aerobiku. W zmaganiach  wzięło udział 25 grup tanecznych z 11 szkół naszej gminy. Celem imprezy było promowanie aktywnego stylu życia przez ukazanie walorów artystycznych i sportowych tańca i aerobiku. Poza konkursem wystąpiła grupa Arabeska z MOK w Nowy Targu prezentując wszystkim zebranym trzy ciekawe układy taneczne.  W galerii foto z konkursu otrzymane od GCKiP w Czarnym Dunajcu
( 28 Maja 2007)
Igrzyska LA Młodzieży Szkolnej w Czarnym Dunajcu.
(żródło: )

 16 maja na stadionie sportowym KS Czarni  odbyły się lekkoatletyczne igrzyska młodzieży szkolnej z terenu Gminy Czarny Dunajec.  W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z : Cichego, Czarnego Dunajca Chochołowa, Pieniążkowic, Odrowąża, Ratułowa, Piekielnika, Podszkla, Podczerwonego i Czerwiennego. Uczestnicy zawodów mieli do pokonania biegi na dystansie 60 m, 1000m, skok w dal i rzut piłeczką palantową . Zawody organizowane były przez Centrum Kultury Promocji i Sportu oraz UG w  Czarnym Dunajcu.  W galerii fot  z zawodów  autorstwa JK & MK CKiP Czarny Dunajec.
( 17 Maja 2007)
IV Otwarty Turniej siatkówki Halowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
(żródło: )

W  dniach 19 – 20 maja 2007 w sali sportowej w Czarnym Dunajcu odbędzie się czwarty Otwarty Turniej Halowej  Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Swój udział w turnieju zgłosiło  osiem drużyn męskich z  Podwilka, Lipnicy, Zakopanego, Nowego Targu, Raby Wyżnej, Jabłonki Czarnego Dunajca i Podczerwonego. Z kolei w grupie Pań zobaczymy drużyny z Krakowa, Podczerwonego Zakopanego i Nowego Targu.  Mistrzowskiego tytułu wśród panów bronić będzie zespół Podwilka Orawy a wsród pań Gorce Nowy Targ Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek.
( 15 Maja 2007)
Gimnazjada lekkoatletyczna w Czarnym Dunajcu.
(żródło: )

10 maja na stadionie Klusgu Sportowego Czarni w Czarnym Dunajcu odbyły się gminne zawody w lekkoatletyce szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział dziewczęta i chłopcy gimnazjaliści z Cichego, Piekielnika, Załucznego Czarnego Dunajca, Starego Bystrego i Czerwiennego.  Oragnizatorem zmagań bylo Centrum Kultury i Promocji oraz Urząd Gminy  w Czarnym  Dunajcu. W galerii fotoreportaż z zawodów  Fot JK&MK CKiP Czarny Dunajec.
( 15 Maja 2007)
Gimnazjada LA Czarny Dunajec
(żródło: )

 10 maja na stadionie sportowym GKS Czarni  w Czarnym Dunajcu odbędą się zawody lekkoatletyczne Gimnazjalistów. Przeprowadzone będą  biegi, skok w dal, pchnięcie kulą.  Organoizatorem zawodów jest Urząd Gminy Czarny Dunajec- Centrum Kultury, Promocji i Sportu w Czarnym Dunajcu .Początek godzina 9.00  Poniżej przesdtawiamy regulamin Gimnazjady
( 8 Maja 2007)
Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów gminy Czarny Dunajec.
(żródło: )

  W dniach 13 i 17.04.2007 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o  Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Organizatorem Turnieju było Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn gimnazjalistów oraz 10 zespołow ze szkół podstawowych.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek otrzymany z GCKiP Czarny Dunajec .
( 19 Kwietnia 2007)
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
(żródło: )

Dnia 30.03.2007r. odbyły się Mistrzostwa Tenisa Stołowego o Puchar Wójta gminy Czarny Dunajec Szkół Podstawowych w Szkole Podstawowej w Piekielniku. Dwa dni później w Czarnym Dunajcu odbyły się rozgrywki gimnazjalistów . Organizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu.  W galerii krótki fotoreportaż JK & MK   z zawodów..!!!!!!
( 4 Kwietnia 2007)
VI Mistrzostwa Szkoły w Cichem w biegach narciarskich.
(żródło: )

Szkoła Podstawo w Cichem ma bardzo duże tradycje w biegach narciarskich. Nic więc dziwnego że już szósty raz odbyły się Mistrzostwa w tej dyscyplinie sportu. 10 lutego przeprowadzono pierwszą edycja zawodów stylem dowolnym  a sześć dni później uczestnicy startowali stylem klasycznym.  Uroczystego podsumowania zawodów oraz dekoracji zwyciezców  dokonano w marcu br Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela !!! W galerii zdjęcia Wojciecha Kossakowskiego.!!!!!!
( 22 Marca 2007)
III memoriał Z. Duraja Turniej Siatkarski Finały.
(żródło: )

W minioną niedzielę zostały rozegrane mecze finałowe Turnieju Piłki Siatkowej rozegranego w ramach III memoriału im Zdzisława Duraja w Podczerwonem Najpierw mecze zagrały Panie. Nowotarżanki wygrały z Rdzawką 2 do 0  tak samo Kraków wygrał z zakopiańskimi zawodniczkami, i obie  zwycięskie drużyny zagrały w meczu o pierwsze miejsca . Spotkanie zakończyło się zwycięstwem siatkarek z Krakowa . W meczu o trzecie miejsce  Rdzawka pokonała Zakopane . Wśród mężczyzn krakowska drużyna zwyciężyła z Orawą Podwilk a Lipnica pokonała sąsiadów – Jabłonkę . W meczu o pierwsze miejsce Kraków   wygrał z Lipnicą a Podwilk   zwyciężył spotkanie z Jabłonką i uplasował się na trzecim miejscu. Najlepsza siatkarką turnieju została  Elżbieta Fit  z Mittal Steel  Kraków a  najlepszym  zawodnikiem wśród męskich drużyn został Artur Kubacka z MKS Babia Góra Lipnica Wielka . W galeriach fotoreportaże:  Finały Pań Finały Panów  Dekoracja
( 5 Marca 2007)
3 marca III Memoriał im Z. Duraja Turniej siatkarski.
(żródło: )

W drugim dniu trwania Memoriału  przed południem eliminacje rozegrały dwie grupy pań. W grupie A zagrały siatkarki z Czarnego Dunajca, Nowego Targu, Piekielnika i Zakopanego , z kolei w grupie B zagrały  drużyny z Krakowa, Rdzawki, Jabłonki i Podczerwonego . Do finałów zakwalifikowały się :  Hitachi Nowy Targ, Zakopane, Kraków i Rdzawka.  Z kolei po południu w drugiej grupie eliminacyjnej zagrali mężczyźni  W tej grupie  zmierzyli się Kraków, Raba, Jabłonka i Czarny  Dunajec.  Do finałów z grupy B mężczyzn zakwalifikowali się  siatkarze z Krakowa i Jabłonki .   W galerii fotoreportaż z eliminacji!!!!  
( 4 Marca 2007)
2 marca III Memoriał im Z.Duraja Biegi.
(żródło: )

Memoriał tradycyjnie otwarły zawody biegowe, które odbyły się 2 marca w Podczerwonem.   Uczestnicy wystartowali w kategoriach szkół podstawowych , gimnazjów oraz dorosłych.  Trasa biegowa  przygotowana wielkim nakładem pracy wynosiła dla szkół podstawowych 1000 m ( młodsi) 2000 m (starsi), 3000m gimnazja ,  mężczyźni 3000 m , kobiety 2000m W galerii  fotoreportaż Katarzyny i Piotra Duraj z biegów.   Pełne wyniki biegu do pobrania tutaj w formacie Excela.!!!!
( 3 Marca 2007)
III Memoriał im Zdzisława Duraja Podczerwone 2 marca
(żródło: )

W Podczerwonem biegami narciarskimi rozpoczął się III Memoriał im Zdzisława Duraja.  Wyniki i foto z tej części memoriału już wkrótce. Z kolei w godzinach wieczornych rozpoczął się turniej piłki siatkowej. Eliminacje zostały przeprowadzone w Grupie A. Drużyny: Holny Podczerwone, PPWSZ Nowy Targ,  MKS Babia Góra Lipnica Wielka i Podwilk Orawa rozegrały sześć  spotkań Wyniki poniżej. W galerii fotoreportaż z pierwszego  dnia turnieju siatkarskiego .
( 3 Marca 2007)
III Memoriał im. Zdzisława Duraja
(żródło: )

UKS „Krokus” i  Szkoła Podstawowa  w Podczerwonem , Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz grono przyjaciół organizuje w dniach 02 do 04 marca III  Memoriał  im.  Zdzisława  Duraja
( 27 Lutego 2007)
V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec
(żródło: )

25 lutego  w sali sportowej w Czarnym Dunajcuodbył się  V otwarty Turniej Tenisa Stołowego O puchar prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec. Współorganizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Czarny Dunajec oraz sekcja tenisa stołowego GKS Czarni Czarny Dunajec Od godz godz 10.30 w rozgrywkach wzięło udział 22 zawodników.   Poniżej podajemy  wyniki.   W galerii fotoreportaż z turnieju!!!!
( 27 Lutego 2007)
Bieg Chochołowski 25 luty 2007.
(żródło: )

Dnia 25.02.2007r. na trasach biegowych w Chochołowie odbyły się otwarte zawody w narciarstwie biegowym z okazji 160 rocznicy Powstania Chochołowskiego oraz pamięci pomordowanych w walce z okupantem dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dorosłych. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w  Czarnym Dunajcu , przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Chochołowie, Radą Sołecką w Chochołowie. Udział w zawodach wzięło 400 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i w kat. dorosłych.  W galerii  fotoreprotaż z zawodów!!!
( 26 Lutego 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (465-479)(480-494)(495-509)(510-524)(525-529) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022