START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Czarny Dunajec
III memoriał Z. Duraja Turniej Siatkarski Finały.
(żródło: )

W minioną niedzielę zostały rozegrane mecze finałowe Turnieju Piłki Siatkowej rozegranego w ramach III memoriału im Zdzisława Duraja w Podczerwonem Najpierw mecze zagrały Panie. Nowotarżanki wygrały z Rdzawką 2 do 0  tak samo Kraków wygrał z zakopiańskimi zawodniczkami, i obie  zwycięskie drużyny zagrały w meczu o pierwsze miejsca . Spotkanie zakończyło się zwycięstwem siatkarek z Krakowa . W meczu o trzecie miejsce  Rdzawka pokonała Zakopane . Wśród mężczyzn krakowska drużyna zwyciężyła z Orawą Podwilk a Lipnica pokonała sąsiadów – Jabłonkę . W meczu o pierwsze miejsce Kraków   wygrał z Lipnicą a Podwilk   zwyciężył spotkanie z Jabłonką i uplasował się na trzecim miejscu. Najlepsza siatkarką turnieju została  Elżbieta Fit  z Mittal Steel  Kraków a  najlepszym  zawodnikiem wśród męskich drużyn został Artur Kubacka z MKS Babia Góra Lipnica Wielka . W galeriach fotoreportaże:  Finały Pań Finały Panów  Dekoracja
( 5 Marca 2007)
3 marca III Memoriał im Z. Duraja Turniej siatkarski.
(żródło: )

W drugim dniu trwania Memoriału  przed południem eliminacje rozegrały dwie grupy pań. W grupie A zagrały siatkarki z Czarnego Dunajca, Nowego Targu, Piekielnika i Zakopanego , z kolei w grupie B zagrały  drużyny z Krakowa, Rdzawki, Jabłonki i Podczerwonego . Do finałów zakwalifikowały się :  Hitachi Nowy Targ, Zakopane, Kraków i Rdzawka.  Z kolei po południu w drugiej grupie eliminacyjnej zagrali mężczyźni  W tej grupie  zmierzyli się Kraków, Raba, Jabłonka i Czarny  Dunajec.  Do finałów z grupy B mężczyzn zakwalifikowali się  siatkarze z Krakowa i Jabłonki .   W galerii fotoreportaż z eliminacji!!!!  
( 4 Marca 2007)
2 marca III Memoriał im Z.Duraja Biegi.
(żródło: )

Memoriał tradycyjnie otwarły zawody biegowe, które odbyły się 2 marca w Podczerwonem.   Uczestnicy wystartowali w kategoriach szkół podstawowych , gimnazjów oraz dorosłych.  Trasa biegowa  przygotowana wielkim nakładem pracy wynosiła dla szkół podstawowych 1000 m ( młodsi) 2000 m (starsi), 3000m gimnazja ,  mężczyźni 3000 m , kobiety 2000m W galerii  fotoreportaż Katarzyny i Piotra Duraj z biegów.   Pełne wyniki biegu do pobrania tutaj w formacie Excela.!!!!
( 3 Marca 2007)
III Memoriał im Zdzisława Duraja Podczerwone 2 marca
(żródło: )

W Podczerwonem biegami narciarskimi rozpoczął się III Memoriał im Zdzisława Duraja.  Wyniki i foto z tej części memoriału już wkrótce. Z kolei w godzinach wieczornych rozpoczął się turniej piłki siatkowej. Eliminacje zostały przeprowadzone w Grupie A. Drużyny: Holny Podczerwone, PPWSZ Nowy Targ,  MKS Babia Góra Lipnica Wielka i Podwilk Orawa rozegrały sześć  spotkań Wyniki poniżej. W galerii fotoreportaż z pierwszego  dnia turnieju siatkarskiego .
( 3 Marca 2007)
III Memoriał im. Zdzisława Duraja
(żródło: )

UKS „Krokus” i  Szkoła Podstawowa  w Podczerwonem , Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu oraz grono przyjaciół organizuje w dniach 02 do 04 marca III  Memoriał  im.  Zdzisława  Duraja
( 27 Lutego 2007)
V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec
(żródło: )

25 lutego  w sali sportowej w Czarnym Dunajcuodbył się  V otwarty Turniej Tenisa Stołowego O puchar prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec. Współorganizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Czarny Dunajec oraz sekcja tenisa stołowego GKS Czarni Czarny Dunajec Od godz godz 10.30 w rozgrywkach wzięło udział 22 zawodników.   Poniżej podajemy  wyniki.   W galerii fotoreportaż z turnieju!!!!
( 27 Lutego 2007)
Bieg Chochołowski 25 luty 2007.
(żródło: )

Dnia 25.02.2007r. na trasach biegowych w Chochołowie odbyły się otwarte zawody w narciarstwie biegowym z okazji 160 rocznicy Powstania Chochołowskiego oraz pamięci pomordowanych w walce z okupantem dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dorosłych. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w  Czarnym Dunajcu , przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Chochołowie, Radą Sołecką w Chochołowie. Udział w zawodach wzięło 400 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów i w kat. dorosłych.  W galerii  fotoreprotaż z zawodów!!!
( 26 Lutego 2007)
Bieg Chochołowski
(żródło: )

25 lutego o godz 10.00 rozpocznie się Bieg Chochołowski-tradycyjnie zorganizowany dla upamiętnienia   rocznicy Powstaniai Chochołowskiego (w tym roku 161). Zawody odbędą się w rejonie Campingu w Chochołowie obok skoczni narciarskiej.  Organizatorem biegu jest Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa oraz Rada Sołecka w Chochołowie  Zawody mają charakter otwarty. zawodnicy zostaną sklasyfikowani w kategoriach wiekowych  Poniżej podajemy regulamina oraz terminy zgłoszeń.
( 19 Lutego 2007)
V Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec
(żródło: )

W najbliższą niedzielę w sali sportowej w Czarnym Dunajcu odbędzie się V otwarty Turniej Tenisa Stołowego O puchar prezesa GKS Czarni Czarny Dunajec  Współorganizatorami turnieju są Urząd Gminy oraz sekcja tenisa stołowego GKS Czarni Czarny Dunajec Rozgrywki rozpoczną się o godz 10.30  Poniżej podajemy regulamin zawodów.  
( 19 Lutego 2007)
Zawody sportowe- Swięto Szkoły w Piekielniku.
(żródło: )

Dnia 8.01.2007r. Szkoła Podstawowa w Piekielniku była organizatorem turnieju gier i zabaw pod hasłem „Baw się razem z nami i z Koziołkiem Matołkiem" dla uczniów szkół podstawowych z gminy Czarny Dunajec. W turnieju wzięło udział 12 szkół podstawowych.  Zawody zorganizowane były z okazji święta szkoły noszącej imię Kornela Makuszyńśkiego
( 18 Stycznia 2007)
Mini siatkówka Dziewcząt SP Czarny Dunajec.
(żródło: )

Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu było również  organizatorem zawodów w mini piłce siatkowej szkół podstawowych o puchar Wójta gminy Czarny Dunajec, które rozegrane zostały na sali gimnastycznej w Podczerwonem. W zawodach wzięło udział osiem szkół z terenu gminy. Kierownikiem oraz sędzią głównym zawodów był mgr Wojciech Zawiła.
( 18 Stycznia 2007)
Mini siatkówka Chłopców SP Czarny Dunajec
(żródło: )

Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu było organizatorem zawodów w mini piłce siatkowej szkół podstawowych o puchar Wójta gminy Czarny Dunajec, które rozegrane zostały na sali gimnastycznej w Podczerwonem. W zawodach wzięło udział osiem szkół  z terenu gminy. Kierownikiem oraz sędzią głównym zawodów  był mgr Wojciech Zawiła .
( 18 Stycznia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (450-464)(465-479)(480-494)(495-509)(510-521)

 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019