START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Poronin
Nagrody dla poronianskich sportowców.
(żródło: UG Poronin fot Łukasz Nodzyński)

 W ramach "35 Poroniańskiego Lata" wręczone zostały nagrody za osiągnięcia sportowe na arenie międzynarodowej i polskiej wybitnym sportowcom - reprezentujacym klub LKS Poroniec w Poroninie. Zostali nimi uhonorowani :   Andrzej Zarycki, Kamil Stoch, Katarzyna Wójcicka i Bogusław Gracz. nagrody otrzymali również Juniorzy LKS Poroniec , którzy w tym roku awansowali do Małopolskiej Ligi Juniorów. W galerii fot z sobotniego meczu i wręczania nagród sportowcom.!!!!
( 22 Lipca 2009)
35 Poroniańskie Lato- Turniej piłki nożnej
(żródło: )

 35 Poroniańskie Lato ropoczęło się  gminnym turniejem piłki nożnej. Rozgrywki zorganizowane były już po raz piąty , a w tym roku w turnieju wzięły udział cztery drużyny:  UG Poronin,  Związek Podhalan,  OLD Boys Poroniec i OSP Poronin. W galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 19 Lipca 2009)
IX Poroniańskie śpasy na sportowo
(żródło: )

 Podczas "IX Poroniańskich Śpasów "- organizowanych przez zespól regionalny regle z Poronina nie zabrakło tradycyjnie akcentów sportowych.  Pomiędzy reprezentacją gospodarzy a gośćmi z zespołu Lisiec ze Słowacji rozegrany został mecz ....szmacianką. Gospodarze pokonali Słowaków 3-0.  W galerii fotoreportaŻ z meczu na wesoło!!!!
( 6 Lipca 2009)
VI Kwietny Bieg w Poroninie
(żródło: UG Poronin)

Kwietne Biegi - sztafeta dla wszystkich chętnych, którzy chcą podjąć to wyzwanie, być może najdłuższa i najliczniejsza sztafeta świata. Wysiłki na trasie w hołdzie składamy, naszemu Przewodnikowi na "Długim Dystansie" - Janowi Pawłowi II.
( 10 Czerwca 2009)
XIV bieg sztafetowy im Bronisława Czecha w Nowem Bystrem
(żródło: Paweł Garbacz)

W Nowem Bystrem rozegrany został juz po raz XIV Bieg sztafetowy im Bronisława Czecha - patrona szkoły. W zawodach wzięły udział 10 osobowe reprezentacje  szkół podstawowych  i 8 osobowe gimnazjów . W kategorii szkół podstawowych najlepsza okazała się reprezentacja gospodarzy a w kategorii gimnazjów drużyna z Ratułowa. W galerii obszerny fotoreportaż Pawła Garbacza z zawodów!!!!
( 27 Maja 2009)
Gminny Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców w Poroninie:
(żródło: tekst P. Serwatowicz fot M. Tragarz)

W środę, 06.05.2009 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Poroninie rozegrano Gminny Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii chłopców. Poziom był bardzo wyrównany, a walka trwała do ostatnich minut. Podobnie jak w turnieju dziewcząt, o ostatecznej kolejności na podium zadecydował stosunek bramek.    W galerii fotoreportaż  M. Tragarza z rozgrywek!!!!!!
( 8 Maja 2009)
Gminny turniej piłki ręcznej w Poroninie
(żródło: tekst P. Serwatowicz fot M. Tragarz)

W dniu 29.04.2009 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Poroninie odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Szkół Podstawowych z Poronina, Nowego Bystrego, Murzasichla i Zębu. Zwycięzcą okazał się zespół z Nowego Bystrego, natomiast kolejność na pozostałych miejscach rozstrzygnęła się dopiero po obliczeniu bilansu bramek. W galerii fotoreportaż M. Tragarza z turnieju!!!!!
( 30 Kwietnia 2009)
Gminny Turniej Piłki Halowej Szkół Podstawowych w Poroninie.
(żródło: tekst P. Serwatowicz fot M. Tragarz)

Dnia 20.04.2009 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w kategorii Szkół Podstawowych.  W rozgrywkach wzięły udział cztery reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Poronin. W galerii fotoreportaż  M. Tragarza z rozgrywek!!!!
( 21 Kwietnia 2009)
Międzyszkolne zawody w slalomie gigancie - Suche.
(żródło: Łukasz Nodzyński UG Poronin)

26 marca w Suchem odbyły się zawody w Slalomie Gigancie Dzieci o Puchar Wójta Gminy Poronin. W zawodach wystartowało ponad siedemdziesięciu zawodników ze wszystkich szkół z gminy Poronin.
( 8 Kwietnia 2009)
Otwarte zawody w slalomie gigancie Ząb 2009
(żródło: GOK Poronin Fot Łukasz Nodzyński)

W dniu 01 lutego 2009 odbyły się w Zębie na stokach wyciągów „Potoczki” kolejne Gminne Otwarte Zawody Narciarskie w Slalomie Gigancie. Otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Poronin wraz z sołtysem wsi Ząb. Gospodarzem tegorocznej imprezy był zębiański oddział Związku Podhalan i zespół Zbójnicek. W zawodach wzięło udział 145 osób w siedmiu kategoriach a najstarszym zawodnikiem był mieszkaniec Zębu 78 letni Stanisław Naglak. W galerii fotoreportaż Łukasza Nodzyńskiego z zawodów!!!!
( 6 Lutego 2009)
Poronin na Gali Sportu Młodzieżowego 2008
(żródło: Łukasz Nodzyński UG Poronin)

Dnia 28 stycznia 2008 roku w Warszawie odbyła się Gala Sportu Młodzieżowego, podsumowująca system współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2008 roku. Gmina Poronin wraz LKS Poroniec, dzięki wysiłkowi zawodników oraz zaangażowaniu działaczy klubu,  zajęli wysokie pozycje w punktacji.
( 30 Stycznia 2009)
Podsumowanie sportowej rywalizacji szkół w Gmninie Poronin 2007/2008
(żródło: www.poronin.pl)

16 grudnia zostały przyznane nagrody za sportową rywalizację szkół w roku szkolnym 2007/2008. Wyniki sportowe i udział w  zawodach sportowych promowane są co roku  nagrodami finansowymi dla szkół na zakup sprzętu sportowego oraz  dla nauczycieli prowadzących zajęcia sportowe w szkołach.
( 30 Grudnia 2008)
Szkolny turniej tenisa stołowego w Poroninie.
(żródło: )

 W dniach od 9 do 12 grudnia w  Zespole Szkół w Poroninie przeprowadzony został VI Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców ze szkól podstawowych i gimnazjów.   W galerii fotoreportaż Michała Tragarza z zawodów!!!!
( 13 Grudnia 2008)
Gra w tolerancję w Poroninie.
(żródło: T. Rawski /www.aicee.org www.youth.org.pl)

Projekt "Let's Play Tolerance", zorganizowany przez Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej z Warszawy, odbył się w Poroninie w dniach 06-15.10.2008.  Był okazją do skonfrontowania przedstawicieli państw europejskich o odmiennej kulturze, zwyczajach i upodobaniach.  W galerii kilka fot otrzymanych od pana T. Rawskiego.
( 23 Października 2008)
XIX Jesienny wyścig rowerowy w Małem Cichem
(żródło: Tekst Tadeusz Kliszcz/ fot M. Tragarz)

Już po raz dziewiętnasty w Małem Cichem zmagali się młodzi rowerzyści w dorocznym "Jesiennym Wyścigu Rowerowym" .  113 dziewcząt i chłopców . którzy stanęli na starcie zostało sklasyfikowanych w sześciu grupach wiekowych.  W galerii fotoreportaż  Michała Tragarza z zawodów!!!!!
( 6 Października 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (150-164)(165-179)(180-194)(195-209)(210-222) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018