START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Jabłonce
(żródło: www.jablonka.pl)

W dniu 24 sierpnia 2008 r. na terenie Gminy Jabłonka odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
( 25 Sierpnia 2008)
Kobieca Drużyna Pożarnicza na zawodach w Lądku
(żródło: www.jablonka.pl)

 Po  zwycięstwie w eliminacjach II Wojewódzkich Zawodów Sportowo- Pożarniczych Kobieca  Drużyna Pożarnicza OSP Jabłonka wzięła udział w ogólnopolskim finale w Lądku w dniach 16-17 sierpnia zajmując wysokie 9 miejsce .
( 19 Sierpnia 2008)
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jabłonka
(żródło: www.jablonka.pl)

W sobotę, 2 sierpnia na Stadionie Sportowym w Jabłonce został rozegrany Turniej Piłki Nożnej w kat. juniorów młodszych o „ Puchar Wójta Gminy Jabłonka.” W turnieju uczestniczyły trzy drużyny: TS Szczczerbiec Wolbórz, Babia Góra Lipnica Wielka oraz Gospodarz LKS Orawa Jabłonka.
( 5 Sierpnia 2008)
„Puchar Wójta Gminy Jabłonka” w Kolarstwie Górskim MTB
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

20 lipca 2008 r. w Orawce odbyła się III runda Pucharu Szlaku Solnego w kolarstwie górskim. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Uczniowski Klub Sportowy z Podwilka. Jednocześnie rozegrano Mistrzostwa Małopolski w Kolarstwie Górskim MTB.  W tym roku odbyła się  piąta edycja Pucharu Szlaku Solnego, na którą składa się pięć części. Zawodnicy rywalizowali już w Spytkowicach, Skomielnej Białej oraz Orawce. Przed nimi jeszcze zawody w Toporzysku i Rabce.  W galerii fotorteportaż Z Suwady  z wyścigu!!!!!.
( 22 Lipca 2008)
I miejsce OSP Jabłonka w wojewódzkich zawodach sportowo pożarniczych w Kętach
(żródło: www.jablonka .pl)

Duży sukces odniosła Jednostka OSP Jabłonka , która w dniu 5 lipca reprezentowała powiat nowotarski na II Wojewódzkich Zawodach Sportowo Pożarniczych PSP i OSP według regulaminu CTIF (tj. ćwiczenie bojowe – w których najważniejsze jest wykonanie zadania a nie czas oraz sztafeta pożarnicza 4x100 m), które odbyły się w Kętach.
( 9 Lipca 2008)
Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” zakończony
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

12 czerwca 2008 roku rozegrano ostatnie mecze halowej piłki nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. W rozgrywkach uczestniczyło 11 zespołów, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Ogółem rozegrano 55 spotkań.  W rozgrywkach najlepszy okazał się zespół „Exit”, który wystąpił w następującym składzie: Nowak Marcin, Nowak Tomasz, Nowak Mateusz, Kucek Daniel, Albertusiak Dariusz Palenik Marcin, Kozak Szymon, Owsiak Dariusz, Chowaniec Artur. W galerii kilka zdjęć Z. Suwady z zakończenia!!!
( 15 Czerwca 2008)
15 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce
(żródło: tekst Z. Suwada UG Jabłonka)

6 czerwca  rozegrana została 15 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce.  Swój dorobek punktowy powiększył zespół EXIT, który  10-1 rozgromił Red Bull Jabłonka, i umocnił się na pozycji lidera. Podobny wynik odnotowali piłkarze Nie Ma Mocnych, , którzy utrzymali się na trzecim miejscu. Na drugą pozycję wysunął się zespół FC Działek, który wygrał z OHP Jabłonka 9-2.
( 9 Czerwca 2008)
Kwietny Bieg 2008 w Jabłonce
(żródło: www.jablonka.pl)

26 maja 2008 roku w Kołobrzegu rozpoczęła się kolejna edycja Kwietnego Biegu. Na starcie biegu był obecny Wójt Gminy Antoni Karlak. Bieg dokonuje się poprzez okrążenie granic całej Polski przez sztafetę mieszkańców wszystkich przygranicznych gmin
( 6 Czerwca 2008)
14 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 W rozegranych w miniony czwartek spotkaniach halowej piłki nożnej w Jabłonce  strzelono 20  bramek. Swój dorobek pkt powiększyłi piłkarze FC Działek oraz Łaga Czigi.  CKiW Jabłonka zremisowała z Red Bullem.  Na czele tabeli  bez zmian. liderem jest zespół Exit .  Piłkarze Łaga Czigi awansowali na drugie miejsce a Nie ma mocnych odnotowali spadek na trzecią lokatę
( 6 Czerwca 2008)
11,12, 13 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 Jeszcze tylko trzy tury do zakończenia  rozgrywek Halowej Piłki Nożnej w Jabłonce.  Na czoło tabeli  po kolejnych trzech turach powrócił zespół Exit. Ale po pi,ętach depcze  mu zespół Nie Ma Mocnych, który ma  rozegrany jeden mecz  mniej. Trzecią pozycję zajmują piłkarze Łaga Czigi. Różnice punktowe sa niewielkie więc walka  do końca zapowiada się niezwykle emocjonująco.
( 5 Czerwca 2008)
10 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce Zmiany w tabeli.
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 Po rozegraniu wtorkowych spotkań na czele tabeli nastąpiły zmiany. Liderem ponownie został zespół Nie ma Mocnych, który po wysokiej wygranej z OHP awansował na czoło tabeli i ma 18 pkt -tyle samo co Exit ale za to mniej straconych bramek. Na trzecim miejscu znajdują się piłkarze Łaga Czigi 15 pkt.
( 29 Maja 2008)
9 kolejka halowej piłki nożnej w Jabłonce
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

W rozegranych 20 maja spotkaniach kolejne punkty zdobyli Łaga Czigi, Dzikie Łosie i Iguana. Na czele tabeli  w dalszym ciągu Exit, awans odnotowali piłkarze Łaga Czigi, a zespół Nie Ma Mocnych spadł na trzecią pozycję.
( 26 Maja 2008)
8 kolejka Halowej Piłki Nożnej w Jabłonce.
(żródło: wyniki Z. Suwada.)

 Po rozegranej  w miniony piątek 8 kolejce spotkań zmiany w tabeli nastąpiły tylko w środkowej strefie tabeli:  Iguana Team po wygranej z CKiW Jabłonka z 7  awansowała na 5  miejsce a Dzikie Łosie spadły o jedno miejsce. Pozostałe lokaty bez zmian. Na czele tabeli utrzymuje sie  Eexit, drugą lokatę zajmuje zespół Nie Ma Mocnych, a trzecie  Fc Działek.
( 19 Maja 2008)
7 kolejka halówki Jabłonka - Zmiany w tabeli !!
(żródło: wyniki Z. Suwada)

 W 7 kolejce rozegranej w minony czwartek (15 maja) pauzował lider tabeli FC Działek  i w związku z tym doszło do zmian na prowadzeniu. Na czoło wysunał się zespół  Exit, który po czterech meczach ma już 12 pkt. Nie ma mocnych po wygranym spotkaniu z Dzikimi Łosiami awansował na druga pozycję, a dotychczasowy lider zajmuje trzecie miejsce. Fc Anarchia po pokonaniu Wild Elks przesunęła się wyżej o jedną pozycję.
( 16 Maja 2008)
6 kolejka Halówki w Jabłonce
(żródło: wyniki Z. Suwada)

 We wtorkowych trzech spotkaniach zapunktowali CKiW Jabłonka , FC Działek i Exit . Ciekawie przedstawia się sytuacja w tabeli:  FC Działek  o jeden pkt wyprzedza kolejne trzy drużyny (Exit, Nie Ma Mocnych, i Łaga Czigi) które mają po 9 pkt. Dzikie Łosie i CKiW Jabłonka  zdobyły do tej pory po 6 pkt a Iguana Red Bull i OHP po 4. Wild Elk i Fc Anarchia nie zdobyły ani jednego punktu.
( 14 Maja 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (195-209)(210-224)(225-239)(240-254)(255-259) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019