START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
VIII Memoriał w Piłce Ręcznej
(żródło: UG Jabłonka)

 3 marca w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Jabłonce odbył się VIII Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego o „ Puchar Wójta Gminy Jabłonka ” w piłce ręcznej. Z tej okazji na Orawę zawitały drużyny z Bochni, Grodkowa, Skawiny, Krakowa, Myślenic oraz ekipa ze słowackiego Bardejowa.
( 6 Marca 2018)
Turniej halowej piłki nożnej
(żródło: UG Jabłonka)

 24.02.2018r. na hali sportowej w Jabłonce został rozegrany mini turniej piłki halowej trampkarzy. W turnieju wzięły udział drużyny: Orawa Jabłonka - 2 składy i Wiatr Ludźmierz - 2 składy. Turniej zakończył się wygraną drużyny gospodarzy.
( 26 Lutego 2018)
Strażacy z OSP Zubrzyca Dolna na podium w stolicy
(żródło: UG Jabłonka)

 W sobotę, 24 lutego 2018 w Warszawie odbył się „VII Bieg Na Szczyt Rondo 1”. Jak co roku na śmiałków czekało aż 38 pięter i 836 schodów do pokonania jednego z najwyższych budynków Warszawy. Podczas zawodów swoje zmagania toczyli strażacy którzy do stolicy zjechali z całej Polski. Strażacy musieli pokonać dystans w pełnym umundurowaniu oraz z aparatem powietrznym na plecach i masce na twarzy co bardzo utrudniało wspinanie się na 159 metrowy budynek.
( 26 Lutego 2018)
Sukcesy sportowe ucznia gimnazjum w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 03. 02. 2018 odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Klubów Sportowych w Lekkiej Atletyce U-18 w Brzeszczach. Uczeń trzeciej klasy gimnazjum z Jabłonki Wojciech Galik reprezentujący klub MKS Rabka w kategorii juniorów młodszych zdobył dwa medale: złoty i srebrny.
( 7 Lutego 2018)
Altus Cup 2018
(żródło: UG Jabłonka)

 3.01.2018 w wieżowcu Altus w Katowicach w ramach zawodów "Altus Cup 2018" odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków w bieganiu po schodach. Zadaniem startujących w zawodach było pokonanie 33 pięter najwyższego budynku na Ślasku, zawodnicy aby osiągnąć metę musieli pokonać ponad 600 schodów i 110 metrów przewyższenia.
( 16 Stycznia 2018)
Wojciech Galik uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce – Mistrzem Województwa Małopolskiego w skoku w dal.
(żródło: UG Jabłonka)

  3.10.2017r. podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży w Lekkiej Atletyce uczeń III klasy Gimnazjum Wojciech Galik wynikiem 5,89 uzyskał pierwsze miejsce i kwalifikacje do finałów wojewódzkich. 18.10.2017r. w Tarnowie odbyły się Igrzyska Młodzieży, na których spotkali się najlepsi lekkoatleci rocznika 2002 w województwie. Wojtek startował w dwóch konkurencjach: biegu na 100m i skoku w dal. Skokiem na odległość 6,13 m pokonał wszystkich rywali przywożąc do Jabłonki trofea Mistrza Województwa Małopolskiego.   Gratulujemy Wojtkowi w imieniu samorządu i życzymy dalszych sukcesów.
( 20 Października 2017)
Najsilniejsi ludzie w Jabłonce!
(żródło: UG Jabłonka)

 Od 06 do 08 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce odbył się XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu. W piątek zweryfikowano prawie 200 zawodników z 26 klubów sportowych całej Polski. Przyjechali najsilniej i najlepsi, rywalizowano na prawą i lewą rękę w kategoriach: juniorskich, seniorskich, kobiecych, master oraz osób niepełnosprawnych.
( 10 Października 2017)
Puchar Jesieni 2017 Jabłonka.
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 7-8 października 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrany został turniej piłki nożnej w kategorii U9 oraz U11. Organizatorami zawodów byli Stowarzyszenie Kochamy Sport oraz Wójt Gminy Jabłonka. Cieszy fakt, że do Jabłonki przyjechały kluby z dalekich Kielc, Bielska-Białej, Krakowa i okolic, Nowego Sącza. Dzięki temu „Nasze Zespoły” (Podhalański Podokręg Piłki Nożnej) miały możliwość skonfrontowania swoich sił z zespołami, które odgrywają dużą rolę na arenie krajowej.
( 10 Października 2017)
Biegi Przełajowye o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 30 września 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano zawody w Biegach Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce.
( 8 Października 2017)
Wicemistrzostwo Małopolski dla piłkarzy ręcznych UKS ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Uczniowie Szkoł‚y Podstawowej nr 1 w Jabłonce wicemistrzami Mał‚opolski UKS w pił‚ce rę™cznej chłopców rocznik 2005 i mł‚odsi. 30 października w Bobowej rozegrano finałowy turniej dla 4 najlepszych drużyn które w poprzednim sezonie wywalczył‚y najwię™cej punktów podczas turniejów eliminacyjnych. Uczniowie z Jabł‚onki wygrali swoje mecze z mał‚opolskimi potęgami: Kusy Kraków i Wiert-met Libusza. W finale, po zacię™tym i bardzo wyrównanym meczu z Krakowiakiem 10:12 ukoń„czyli zmagania na II miejscu. Królem strzelców został Maciej Piekarczyk a najlepszym zawodnikiem drużyny Mateusz Janczy.   Gratulujemy w imieniu samorządu Gminy Jabłonka.    
( 3 Października 2017)
Piłka ręczna. Orawa wygrała a jednak druga.
(żródło: Mateusz Machajda)

 W dniach 23-24 września drużyna TSR ORAWA uczestniczyła w Dąbrowie koło Opola w I Dąbrowskim Turnieju Amatorów Piłki Ręcznej.  W turnieju wzięło udział 6 drużyn męskich i 4 żeńskie. Zwycięzcą turnieju w kategorii Kobiet została drużyna Olimp Grodków. U panów niesprawiedliwie, za sprawą niejasnego do końca regulaminu wygrali szczypiorniści z Gorzowa Wielkopolskiego. Drugie miejsce przypadło drużynie z Jabłonki.  
( 26 Września 2017)
XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 W październiku nasza gmina będzie gościć najsilniejszych ludzi w Polsce podczas XVIII Pucharu Polski w Armwrestlingu. Od 06 do 08 października w hali sportowej Zespołu Szkół zmierzą się zawodnicy z ponad 30 klubów z całej Polski w kategoriach juniorskich, kobiecych, seniorskich, masters i osób niepełnosprawnych. Oprócz poszczególnych kategorii, to prestiżowe wydarzenie wyłoni najsilniejszych w Polsce w kategorii OPEN na prawą i lewą rękę oraz powoła polską kadrę do Pucharu Świata Zawodowców 2017.
( 18 Września 2017)
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
(żródło: UG Jabłonka)

 10 września 2017 r. odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Gminę Jabłonka reprezentowały drużyny z OSP Zubrzyca Dolna, OSP Zubrzyca Górna oraz OSP Jabłonka. 
( 12 Września 2017)
Gminne Zawody Pożarnicze 2017
(żródło: UG Jabłonka)

 3 września 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Gospodarzem i organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na czele z Komendantem Oddziału Gminnego ZOSP RP Janem Kuczkowiczem oraz Prezesem Gminnym ZOSP RP Panem Andrzejem Buroniem.
( 5 Września 2017)
Marek Pniaczek brązowym medalistą Mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych
(żródło: UG Jabłonka)

8 -9 lipca 2017 we Wrocławiu rozegrano mistrzostwa Polski juniorów w szachach błyskawicznych, wziął w nich udział mieszkaniec Lipnicy Małej, grający w klubie UKS przy SP8 Chrzanów oraz uczeń mistrza międzynarodowego Aleksandra Kachura. Miło nam poinformować, że w kategorii do lat 14 zdobył brązowy medal w grupie 117 zawodników.
( 18 Sierpnia 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018