START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Gminny Konkurs Historyczny „Orawa i okolice podczas II wojny światowej”
(żródło: UG Jabłonka)

 Na przełomie października i listopada w naszej gminie odbył się Gminny Konkurs Historyczny „Orawa i okolice podczas II wojny światowej”. Na konkurs wpłynęło 45 prac – prezentacji multimedialnych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych Gminy Jabłonka. W dniu 06 grudnia 2021 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie: dyrektor CUW mgr Bernadeta Plaszczak, mgr Katarzyna Karkos, mgr Jadwiga Dziurczak, mgr Urszula Gacek – Łysiak, mgr Agata Zahora.
( 8 Grudnia 2021)
Mikołajki 2021
(żródło: UG Jabłonka)

 Podsumowanie „Mikołajek 2021” odbyło się w niedzielę 5 grudnia w kościele pw. Św. Brata Alberta w Jabłonce-Borach. Spotkanie ze Świętym przyniosło dzieciom wiele radości i pięknych przeżyć. 
( 8 Grudnia 2021)
Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 19-20 listopada 2021 roku po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Świata Kyokushin Karate odbyły się w samym sercu Europy, w Krakowie. Mistrzostwa zgromadziły blisko 700 najlepszych zawodników z 32 krajów. Orawska Szkoły Karate sensei była reprezentowana przez Damiana Kulawiaka oraz Szymona Gojżewskiego. Szymon w swojej kategorii zajął 7 miejsce
( 22 Listopada 2021)
Jabłonka wygrywa powiatowy Puchar Tymbarku!
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 18.11.2021 rozegrane zostały finały powiatowe Pucharu Tymbark 2021. Drużyna reprezentująca kategorię rocznika do lat 12 ze szkoły Podstawowej  nr 1 w Jabłonce zdobyła miejsce pierwsze w Powiecie nowotarskim. Statuetkę najbardziej wartościowego zawodnika na boisku otrzymał bramkarz Franek Winnik, a puchar odebrał kapitan Patryk Miraj. Drużyna zakwalifikowała się tym samym do finałów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku . Najlepszy zespół zawodów wojewódzkich  zagra na stadionie Narodowym w Warszawie w ogólnopolskim finale. Opiekunem drużyny jest mgr Janusz Kasprzak.
( 22 Listopada 2021)
Drugie miejsce w zawodach rejonowych w piłce nożnej halowej!
(żródło: UG Jabłonka)

 Na II miejscu ukończyła rywalizację Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce reprezentowana przez uczennice klas VII-VIII podczas półfinałów wojewódzkich w piłce nożnej halowej. Zawody rejonowe to rywalizacja najlepszych szkół z powiatu tatrzańskiego, myślenickiego, suskiego i nowotarskiego.   W imieniu Samorządu Gminy Jabłonka serdecznie gratulujemy!   foto: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce
( 18 Listopada 2021)
XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Jabłonce
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 11 listopada w Jabłonce odbył się XI Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego na hali przy Szkole Podstawowej nr. 1 im. Adam Mickiewicza w Jabłonce.
( 12 Listopada 2021)
Mistrzostwo Powiatu dla Jabłonki!
(żródło: UG Jabłonka)

 Ze zlotem wracają uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce z zawodów powiatowych klas 7-8 w piłce nożnej halowej. Rywalizacja toczyła się w hali sportowej w Maniowych,  gdzie nasze piłkarki strzeliły aż 9 bramek, a straciły tylko 2. Dobra gra naszego zespołu zaowocowała awansem do półfinału wojewódzkiego.
( 10 Listopada 2021)
XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego
(żródło: UG Jabłonka)

 Od 11 do 13 listopada w  Hali sportowej w Jabłonce rozegrany zostanie XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego.  Szczegóły na plakacie
( 6 Listopada 2021)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla SP 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce wywalczyły pierwsze miejsce podczas turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka Zdrój w  piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII.  Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, zaś młode piłkarki z Jabłonki nie straciły żadnej bramki. Zdobyte 10 pkt pozwoliło na zdobycie 1 miejsca i dało możliwość prawo startu w zawodach powiatowych.
( 6 Listopada 2021)
Mistrzynie powiatu
(żródło: UG Jabłonka)

 Mistrzostwo powiatu wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce podczas Igrzysk Dzieci w piłce nożnej halowej w kategorii dziewcząt.
( 6 Listopada 2021)
Biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 9 października 2021 roku na stadionie w Jabłonce odbyły się biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Na starcie zgromadziło się ponad 100 uczestników, uczniów szkół oraz mieszkańców, startujących w różnych kategoriach wiekowych. Po wyłonieniu najlepszych zawodników, zarówno w klasyfikacjach indywidualnych jak i drużynowych odbyła się uroczysta dekoracja.
( 12 Października 2021)
Ćwiczenia zgrywające dla jednostek OSP
(żródło: UG Jabłonka)

 2 października 2021r. w godzinach popołudniowych przeprowadzone zostały ćwiczenia zgrywające dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Jabłonka przy udziale Państwowej Straży Pożarnej. Obiektem ćwiczeń był kościół w Orawce pw. św. Jana Chrzciciela. Do realizacji szkoleniowego założenia taktycznego zadysponowanych zostało 9 samochodów ratowniczo-gaśniczych w obsadzie 54 strażaków.
( 7 Października 2021)
Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego KGW
(żródło: UG Jabłonka)

 Przed nami 11. edycja Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich, która odbędzie się w dn. 2-3 października br. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce.
( 28 Września 2021)
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2021
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 12 września 2021 roku na stadionie sportowym w Jabłonce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na czele z Komendantem Oddziału Gminnego ZOSP RP druhem Janem Kuczkowiczem.
( 14 Września 2021)
Młoda Orawa najlepsza na turnieju Wisła Cup
(żródło: UG Jabłonka)

W miniony weekend podopieczni trenera Pawła Bachledy- Gracy z rocznika 2011/2012 wygrali bardzo mocno obsadzony turniej Wisła CUP. 10 zespołów, wśród nich m.in. Akademia Piłkarska Wisły w Czarnym Dunajcu, Wisła Kraków czy Górale.
( 14 Września 2021)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022