START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
KWK 2017: Kamil Małecki wygrywa w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 uż po raz kolejny w Jabłonce gościł peleton Karpackiego Wyścigu Kurierów. Dokładnie o godzinie 13.42 kolarze finiszowali na mecie II etapu, liczącego 106 kilometrów, który prowadził z Oświęcimia do Jabłonki. Zwycięzcą etapu został Kamil Małecki z narodowej reprezentacji Polski, który wyprzedził na finiszu Basa Van Der Kooija z Destil Jo Piels, a miejsca na podium dopełnił Raffaele Radice z Delio Gallina Colosio.
( 2 Maja 2017)
Peleton kolarski w Jabłonce
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 Już w najbliższy poniedziałek, 1 maja 2017 roku  będziemy gościć w Jabłonce peleton Karpackiego Wyścigu Kurierów. Meta II etapu będzie zlokalizowana w okolicy Urzędu Gminy. Planowane zakończenie etapu wyznaczono na godzinę 13.00. 
( 24 Kwietnia 2017)
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce najlepsza w Powiatowych Igrzyskach w mini – piłce ręcznej dziewcząt
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 20 kwietnia 2017 na hali Zespołu Szkół w Jabłonce rozegrano Powiatowe Igrzyska w mini-piłce ręcznej dziewcząt. Rywalizacja odbywała się w systemie gry mieszanej, w której rywalizowało ze sobą sześć drużyn. W zawodach wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce, która wywalczyła pierwsze miejsce, uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Galik grająca w reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce .   
( 21 Kwietnia 2017)
Drugie miejsce w Pucharze Polski w ujeżdżeniu dla Marii Kulawiak, uczennicy klasy piątej SP Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Marysia jest pasjonatką koni. Od dwóch lat spełnia swoje marzenia, trenując jazdę konną. Na co dzień jeździ w Zagrodzie Orawskiej w Chyżnem, gdzie opiekuje się nią Marta Kucharska-Żmuda, a jej trenerką jest Urszula Śliwa, która przygotowuje ją do zawodów.
( 19 Kwietnia 2017)
Marek Pniaczek srebrnym medalistą Mistrzostw Polski
(żródło: UG Jabłonka)

 Około 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski walczyło o tytuły Mistrzyni i Mistrza Polski Juniorów w kategoriach wiekowych do lat 12 i 14. Wśród 46 zawodników do lat 14 był mieszkaniec Lipnicy Małej, były zawodnik MKS Babia Góra, obecnie reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy przy SP8 w Chrzanowie, Marek Pniaczek.
( 11 Kwietnia 2017)
Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój
(żródło: UG Jabłonka)

  kwietnia 2017 roku na sali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce rozegrano Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Rabka - Zdrój w ramach Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży szkolnej Powiatu Nowotarskiego. W zawodach wystąpiły zespoły  z Sieniawy, Rdzawki Zubrzycy Górnej oraz Jabłonki.
( 7 Kwietnia 2017)
Niedźwiedzie Orawy na XVII Mistrzostwach Polski w Szczyrku
(żródło: UG Jabłonka)

 odczas XVII Mistrzostw Polski w Szczyrku zdobyliśmy rekordowe 48 medali: 21 złotych, 19 srebrnych i 8 brązowych! Dało nam to I miejsce w klasyfikacji generalnej i juniorskiej oraz III w klasyfikacji seniorskiej. W zawodach wzięło udział ok 250 zawodników z 24 klubów z całej Polski. Mistrzostwa Polski powołały kadrę narodową na nadchodzące Mistrzostwa Europy i Świata.
( 7 Kwietnia 2017)
III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 1 kwietnia 2017 roku na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Jabłonce został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych. Wzięło w nim udział siedem drużyn. Rozegrano łącznie 21 spotkań.   W galerii fotoreportaż z turnieju
( 3 Kwietnia 2017)
Spotkanie konsultacyjne
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 08 marca 2017 roku (środa) o godz. 16:00 w Zespole Szkół w Zubrzycy Dolnej odbędą się konsultacje społeczne dotyczące projektu „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Zubrzycy Dolnej” planowanego do realizacji w ramach „Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej – edycja 2017” Ministerstwa Sportu i Turystyki.   Na zebranie zapraszam wszystkich mieszkańców Sołectwa Zubrzyca Dolna.
( 6 Marca 2017)
VII Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 W sobotę 18 lutego 2017 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce po raz siódmy rozegrany został Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Zawodnicy biorąc udział w rozgrywkach upamiętniają zmarłych nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zaszczepiali wśród nich sportową pasję.
( 22 Lutego 2017)
Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego oraz Orawskiej Ligi Tenisa Stołowego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 W niedzielę, 29 stycznia 2017 roku na Hali Sportowej w Jabłonce rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. W sumie w turnieju zagrało 24 zawodników, którzy rywalizowali w turnieju indywidualnym w trzech kategoriach wiekowych: do 16 lat, 21 – 40 lat oraz powyżej 40 lat.
( 30 Stycznia 2017)
Orawianie na pudle
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  8 stycznia zawodnicy TSR ORAWA uczestniczyli w Skawinie w I Memoriale im. Macieja Gąsiorskiego. W pierwszym turnieju w Nowym Roku szczypiorniści z Orawy po zaciętych meczach w grupie, ulegając tylko zwycięzcy turnieju Krakowiak Kraków (II Liga) a później w walce o 3 miejsce pokonali gospodarzy PIAST SKAWINA.
( 11 Stycznia 2017)
Młody Orawianin powołany do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills
(żródło: UG Jabłonka)

 Antoni Kulawiak uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Jabłonce został powołany do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills w sezonie 2016/2017. Uroczyste ślubowanie wraz z nadaniem Aktu Powołania nastąpiło 11 grudnia 2016r podczas obozu sportowego w Centralnym  Ośrodku Sportu i Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.
( 22 Grudnia 2016)
Paweł Kidoń Mistrzem Świata w Freestyle Basketball World Champion 2016
(żródło: UG Jabłonka)

 Mieszkaniec Zubrzycy Dolnej Paweł Kidoń został Mistrzem Świata w Freestyle Basketball World Champion. Zawody rozegrano w  Shenzen w Chinach, gdzie spotkali się najlepsi freestylerzy z całego świata. Tytuł Mistrza Świata to największe osiągnięcie w karierze Pawła Kidonia. Na swoim koncie ma również tytuł Mistrza Polski zdobyty w 2015 roku. Serdecznie gratulujemy.   Foto: materiały prasowe organizatorów
( 8 Grudnia 2016)
IV miejsce drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce w Finale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.
(żródło: UG Jabłonka)

 24.11.2016 roku w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się Finał Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. W finale wojewódzkim wystąpiła drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce, która wywalczyła IV miejsce. Wcześniej podopieczne Jakuba Janczego okazały się najlepsze na szczeblu MOS Rabka, Powiatu Nowotarskiego oraz Zawodów Rejonowych.
( 25 Listopada 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019