START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Zakończenie zmagań Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 1 czerwca 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano ostatnie mecze turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017. Deichmann Minimistrzostwa to turniej piłkarski o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do dziewcząt i chłopców do 13 lat, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kocham Sport. Współorganizatorem rozgrywek w Jabłonce był Wójt Gminy Jabłonka.
( 2 Czerwca 2017)
Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017
(żródło: UG Jabłonka)

 20  maja 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano kolejne mecze turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Deichmann Minimistrzostwa to turniej piłkarski o zasięgu ogólnopolskim, skierowany do dziewcząt i chłopców do 13 lat, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kocham Sport. Współorganizatorem rozgrywek w Jabłonce jest Wójt Gminy Jabłonka.
( 23 Maja 2017)
Uczennica SP 1 w Podwilku piątą zawodniczką Wojewódzkich Biegów Przełajowych
(żródło: UG Jabłonka)

 Karolina Kowalczyk zanotowała swój życiowy sukces pokonując 85 uczennic z rocznika  2006-2007. Po pasjonującym finiszu ostatecznie uplasowała się na 5 miejscu i tym samym uzyskała awans do Mistrzostw Polski. Biegnący w kategorii 2004-2005 Mateusz Sarniak zajął 36 miejsce na 100 stratujących zawodników. Nagrody rzeczowe oraz medale i dyplomy wręczył prezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego Waldemar Gramek oraz wice starosta powiatu nowotarskiego Władysław Tylka.
( 17 Maja 2017)
Mistrzostwa Małopolski UKS-ów w piłce ręcznej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 13-14 maja 2017 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce rozegrano XI Mistrzostwa Małopolski chłopców i dziewcząt w piłce ręcznej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”.  W turnieju dziewcząt udział wzięły zespoły: SKS Kusy Kraków, UKS Kruku Skrzyszów, UKS 9 Olkusz, UKS Świt Szaflary, UKS Jedynka Biały Dunajec.
( 16 Maja 2017)
Karolina Kowalczyk z Podwilka mistrzynią Powiatu Nowotarskiego w Biegach Przełajowych
(żródło: UG Jabłonka)

 15.05.2017 r na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. W zawodach stratowali m.in. uczniowie SP 1 w Podwilku. 
( 16 Maja 2017)
Drugie miejsce drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce w zawodach rejonowych w mini - piłce ręcznej
(żródło: UG Jabłonka)

 5 maja 2017 na hali sportowej w Dobczycach rozegrały się Rejonowe Igrzyska w mini-piłce ręcznej dziewcząt. Rozgrywka odbywała się w systemie „każdy z każdym”, w której rywalizowały ze sobą cztery drużyny z powiatu: Nowotarskiego, Tatrzańskiego, Suskiego oraz Myślenickiego. W zawodach wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce.
( 10 Maja 2017)
Półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce wygrali półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej. Zawody odbyły się 05 maja w Suchej Beskidzkiej i wyłoniły najlepszy zespół z 4 powiatów: Nowotarskiego, Suskiego, Myślenickiego, Tatrzańskiego. Uczniowie z Jabłonki wygrali wszystkie swoje mecze: 15:4 z Poroninem, 9:6 z Sidziną i 11:4 z Myślenicami i będą reprezentować nasz rejon w finale wojewódzkim w Tarnowie.
( 5 Maja 2017)
KWK 2017: Kamil Małecki wygrywa w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 uż po raz kolejny w Jabłonce gościł peleton Karpackiego Wyścigu Kurierów. Dokładnie o godzinie 13.42 kolarze finiszowali na mecie II etapu, liczącego 106 kilometrów, który prowadził z Oświęcimia do Jabłonki. Zwycięzcą etapu został Kamil Małecki z narodowej reprezentacji Polski, który wyprzedził na finiszu Basa Van Der Kooija z Destil Jo Piels, a miejsca na podium dopełnił Raffaele Radice z Delio Gallina Colosio.
( 2 Maja 2017)
Peleton kolarski w Jabłonce
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 Już w najbliższy poniedziałek, 1 maja 2017 roku  będziemy gościć w Jabłonce peleton Karpackiego Wyścigu Kurierów. Meta II etapu będzie zlokalizowana w okolicy Urzędu Gminy. Planowane zakończenie etapu wyznaczono na godzinę 13.00. 
( 24 Kwietnia 2017)
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce najlepsza w Powiatowych Igrzyskach w mini – piłce ręcznej dziewcząt
(żródło: Z. Suwada UG Jabłonka)

 20 kwietnia 2017 na hali Zespołu Szkół w Jabłonce rozegrano Powiatowe Igrzyska w mini-piłce ręcznej dziewcząt. Rywalizacja odbywała się w systemie gry mieszanej, w której rywalizowało ze sobą sześć drużyn. W zawodach wystąpiła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce, która wywalczyła pierwsze miejsce, uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Galik grająca w reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce .   
( 21 Kwietnia 2017)
Drugie miejsce w Pucharze Polski w ujeżdżeniu dla Marii Kulawiak, uczennicy klasy piątej SP Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Marysia jest pasjonatką koni. Od dwóch lat spełnia swoje marzenia, trenując jazdę konną. Na co dzień jeździ w Zagrodzie Orawskiej w Chyżnem, gdzie opiekuje się nią Marta Kucharska-Żmuda, a jej trenerką jest Urszula Śliwa, która przygotowuje ją do zawodów.
( 19 Kwietnia 2017)
Marek Pniaczek srebrnym medalistą Mistrzostw Polski
(żródło: UG Jabłonka)

 Około 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski walczyło o tytuły Mistrzyni i Mistrza Polski Juniorów w kategoriach wiekowych do lat 12 i 14. Wśród 46 zawodników do lat 14 był mieszkaniec Lipnicy Małej, były zawodnik MKS Babia Góra, obecnie reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy przy SP8 w Chrzanowie, Marek Pniaczek.
( 11 Kwietnia 2017)
Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój
(żródło: UG Jabłonka)

  kwietnia 2017 roku na sali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce rozegrano Igrzyska Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Rabka - Zdrój w ramach Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży szkolnej Powiatu Nowotarskiego. W zawodach wystąpiły zespoły  z Sieniawy, Rdzawki Zubrzycy Górnej oraz Jabłonki.
( 7 Kwietnia 2017)
Niedźwiedzie Orawy na XVII Mistrzostwach Polski w Szczyrku
(żródło: UG Jabłonka)

 odczas XVII Mistrzostw Polski w Szczyrku zdobyliśmy rekordowe 48 medali: 21 złotych, 19 srebrnych i 8 brązowych! Dało nam to I miejsce w klasyfikacji generalnej i juniorskiej oraz III w klasyfikacji seniorskiej. W zawodach wzięło udział ok 250 zawodników z 24 klubów z całej Polski. Mistrzostwa Polski powołały kadrę narodową na nadchodzące Mistrzostwa Europy i Świata.
( 7 Kwietnia 2017)
III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”
(żródło: UG Jabłonka)

 1 kwietnia 2017 roku na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Jabłonce został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych. Wzięło w nim udział siedem drużyn. Rozegrano łącznie 21 spotkań.   W galerii fotoreportaż z turnieju
( 3 Kwietnia 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019