START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Sp1 Jabłonka z awansem do finałów wojewódzkich w piłce ręcznej
(żródło: UG Jabłonka)

 26.04.2018r w hali sportowej ZS w Suchej Beskidzkiej nasi uczniowie wygrali półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze zespoły z 4 powiatów: tatrzańskiego, suskiego, myślenickiego, nowotarskiego. Uczniowie SP1 w Jabłonce zdecydowanie wygrali wszystkie swoje mecze i uzyskali awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się 10 maja w Tarnowie. 
( 27 Kwietnia 2018)
Deichmann Minimistrzostwa
(żródło: UG Jabłonka)

 W sobotę i niedzielę rozegrano na stadionie sportowym w Jabłonce kolejne mecze w ramach tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostwa. Zawodnicy w tym turnieju rywalizują w czterech kategoriach wiekowych ( U-7, U-9, U-11 oraz U-13 ), na najlepszych czeka wyjazd na ogólnopolskie finały, więc stawka jest bardzo wysoka. Jednak jeszcze ważniejsze od wyników jest rozwijanie wśród młodych zawodników zdrowego trybu życia, koleżeństwa i zasad zdrowej rywalizacji, a tego sport uczy doskonale.
( 23 Kwietnia 2018)
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
(żródło: UG Jabłonka)

 15 kwietnia 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce rozegrany został Gminny Turniej Tenisa Stołowego o „ Puchar Wójta Gminy Jabłonka ”. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, systemem każdy z każdym, do trzech wygranych setów. 
( 18 Kwietnia 2018)
Deichmann Minimistrzostwa – wystartowały rozgrywki w Jabłonce!
(żródło: UG Jabłonka)

 14 kwietnia 2018 roku na stadionie sportowym w Jabłonce wystartował prestiżowy dziecięcy turniej piłki nożnej, Deichmann Minimistrzostwa. Dopisały licznie przybyłe ekipy, ale również znakomita pogoda. Już od pierwszych spotkań nie brakowało emocji, wiele z nich trzymało w napięciu do samego końca. Jeśli pogoda dopiszę, kolejne zmagania już w najbliższą sobotę oraz niedzielę. Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia zmagań młodych zawodników. Emocji, determinacji oraz dobrej zabawy nie zabraknie do samego końca. Na najlepsze zespoły tegorocznego turnieju czeka wyjazd na ogólnopolskie finały, więc jest o co walczyć.
( 16 Kwietnia 2018)
Niedźwiedzie Orawy na zawodach w Słowacji
(żródło: UG Jabłonka)

 Niedźwiedzie Orawy z międzynarodowych zawodów w słowackim Senec wracają z 3 medalami! 25 edycja prestiżowych zawodów ściągnęła zawodników z 20 państw. Jeden z najbardziej znanych turniejów w Europie, który w swojej historii gościł największe gwiazdy światowego armwrestlingu odczuł siłę naszych niedźwiedzi! w kategorii junior 70 kg srebro na lewą i praw rękę zdobył Rafał Harkabuzik a w kategorii seniorów +95 brąz na lewą rękę wywalczył Jakub Janczy!   Gratulujemy!
( 10 Kwietnia 2018)
Mistrzostwa Polski Strażaków w maratonie
(żródło: UG Jabłonka)

 8 kwietnia 2018 roku odbył się 45 Maraton Dębno oraz Mistrzostwa Polski Strażaków. Podczas tej imprezy Andrzej Kulawiak z Zubrzycy Dolnej zdobył tytuł Wicemistrza Polski z czasem 2:51:56, a także zajął 1 miejsce w kategorii Ochotniczej Straży Pożarnej.   Gratulujemy w imieniu Samorządu Gminy Jabłonka!
( 10 Kwietnia 2018)
Deichmann Minimistrzostwa - Jabłonka 2018
(żródło: UG Jabłonka)

 Aż 59 zespołów w 4 kategoriach wiekowych zgłosiło się na chwilę obecną do udziału w bardzo popularnych piłkarskich rozgrywkach  „Deichmann Minimistrzostwa”. W tym roku Jabłonka będzie pełnić funkcję Miasta Głównego, dzięki czemu ekipy, które zwyciężą w kategoriach U9, U11, a także U 13 wywalczą bezpośredni awans na ogólnopolskie finały.
( 26 Marca 2018)
Po raz drugi złoty medal na Halowym Pucharze Śląska.
(żródło: UG Jabłonka)

 W pierwszych tegorocznych zawodach, które odbyły 17 i 18 marca w Zbrosławicach Marysia na kucu Buttini wywalczyła pierwsze miejsce w Halowym Pucharze Śląska. Miło nam poinformować, że 18 stycznia br. Marysia odebrała nominację do  Kadry Małopolski w ujeżdżeniu i w rankingu Małopolskiego Związku Jeździeckiego w 2017r w dyscyplinie ujeżdżenie w kategorii młodzików uplasowała się na pierwszym miejscu na koniu Nutka Ponysport. Za największe osiągnięcie uważa zdobycie drugiego miejsca na Halowym Pucharze Polski w 2017r w Michałowicach. Trenuje rok pod okiem byłej kadrowiczki Polski Urszuli Śliwy.   Gratulujemy w imieniu samorządu Gminy Jabłonka
( 22 Marca 2018)
Martyna Lichosyt w składzie reprezentacji Polski
(żródło: Kurier Orawski)

 Po bardzo udanych Mistrzostwach Polski Polski Związek Biathlonu powołał Martynę Lichosyt-Ogrodny w skład 6-cio osobowej reprezentacji Polski na Światowy Festiwal Biathlonu w Liatoppen – Norwegia.
( 21 Marca 2018)
Sukces Niedźwiedzi Orawy - XVIII Mistrzostwa Polski w armwrestlingu
(żródło: UG Jabłonka)

 Z XVIII Mistrzostw Polski wracamy z … uwaga! 50 medalami!!! Tak jest! padł REKORD! 29 złotych, 14 srebrnych i 7 brązowych! W klasyfikacji drużynowej wygraliśmy w kategorii juniorów, seniorów i w generalnej! W zawodach brało udział prawie 240 zawodników z 22 klubów. Wyśrubowany poziom, zabójcza rywalizacja i mega emocje! Tak w wielkim skrócie możemy podsumować nasz weekend w Cieszynie. Spełnieni i dumni z tarczą wracamy na Orawę. Dziękujemy wszystkim kibicom, sympatykom, którzy zdarli swoje gardła, trzymali kciuki, wspierali słowem i motywowali do walki! Razem tworzymy potęgę armwrestlingu!
( 20 Marca 2018)
Orliki LKS Orawa Jabłonka z pucharem Wójta Gminy Jabłonka
(żródło: UG Jabłonka)

 17 marca 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1  w Jabłonce został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Halowej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. Wzięło w nim udział osiem zespołów.
( 20 Marca 2018)
VIII Memoriał w Piłce Ręcznej
(żródło: UG Jabłonka)

 3 marca w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Jabłonce odbył się VIII Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego o „ Puchar Wójta Gminy Jabłonka ” w piłce ręcznej. Z tej okazji na Orawę zawitały drużyny z Bochni, Grodkowa, Skawiny, Krakowa, Myślenic oraz ekipa ze słowackiego Bardejowa.
( 6 Marca 2018)
Turniej halowej piłki nożnej
(żródło: UG Jabłonka)

 24.02.2018r. na hali sportowej w Jabłonce został rozegrany mini turniej piłki halowej trampkarzy. W turnieju wzięły udział drużyny: Orawa Jabłonka - 2 składy i Wiatr Ludźmierz - 2 składy. Turniej zakończył się wygraną drużyny gospodarzy.
( 26 Lutego 2018)
Strażacy z OSP Zubrzyca Dolna na podium w stolicy
(żródło: UG Jabłonka)

 W sobotę, 24 lutego 2018 w Warszawie odbył się „VII Bieg Na Szczyt Rondo 1”. Jak co roku na śmiałków czekało aż 38 pięter i 836 schodów do pokonania jednego z najwyższych budynków Warszawy. Podczas zawodów swoje zmagania toczyli strażacy którzy do stolicy zjechali z całej Polski. Strażacy musieli pokonać dystans w pełnym umundurowaniu oraz z aparatem powietrznym na plecach i masce na twarzy co bardzo utrudniało wspinanie się na 159 metrowy budynek.
( 26 Lutego 2018)
Sukcesy sportowe ucznia gimnazjum w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 03. 02. 2018 odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Klubów Sportowych w Lekkiej Atletyce U-18 w Brzeszczach. Uczeń trzeciej klasy gimnazjum z Jabłonki Wojciech Galik reprezentujący klub MKS Rabka w kategorii juniorów młodszych zdobył dwa medale: złoty i srebrny.
( 7 Lutego 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020