START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sportowcy Podhala
Zmarł Edward Miranowski
(żródło: )

 17 maja 2015 r. zmarł w wieku 84 lat Edward Miranowski taternik,alpinista, przewodnik tatrzański I klasy, ratownik TOPR, instruktor narciarski, uczestnik kilkunastu wypraw naukowych i alpinistycznych w Alpy, Dolomity, Kaukaz, Hindukusz, Himalaje i góry Norwegii. Msza Św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 20 maja 2015 r. o godz.12.00 w Kościele  Św. Rodziny przy ul. Krupówki, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na nowy cmentarz przy ul. Nowotarskiej.  
( 19 Maja 2015)
Klemens Murańka na ślubnym kobiercu.
(żródło: )

 Skoczek narciarski Klemens Murańka dzisiaj stanął na ślubnym kobiercu.  W kościele parafialnym w Poroninie zawarł związek małżeński z Agnieszką. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.
( 25 Kwietnia 2015)
Lucjan Chorąży zginał pod Babią Górą
(żródło: )

 Lucjan Chorąży, ultramaratończyk zginął w sobotę na Babiej Górze. Biegacz przygotowywał się tam do Mistrzostw Europy. 35 – letni maratończyk ze Skawinek (gmina Lanckorona) wybrał się w sobotnie popołudnie na trening w góry, z którego jednak bardzo długo nie wracał. Pomoc wezwał jego kolega, przebywający wtedy w schronisku. Ratownicy GOPR-u wyruszyli na poszukiwania biegacza. W nocy, około 3 na ranem, w okolicach żółtego szlaku, znaleziono jego zwłoki. Lucjan Chorąży specjalizował się w maratonach i biegach wysokogórskich. Na Babiej Górze przygotowywał się do Mistrzostw Europy. 
( 16 Lutego 2015)
Kamil Stoch laureatem Pucharu Forum Nordicum
(żródło: )

Podczas konferencji prasowej po sobotnim konkursie drużynowym  Sebastian Szczęsny z Telewizji Polskiej wręczył Kamilowi  Stochowi - jak to określił królowi nart - puchar przyznany przez Forum Nordicum, czyli stowarzyszenie europejskich dziennikarzy zajmujących się tematyką narciarstwa klasycznego i biathlonu.  
( 17 Stycznia 2015)
Kamil Stoch Sportowcem Roku 2014!
(żródło: www.skijumping.pl)

 Znamy rozstrzygnięcia 80. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na 10 najlepszych sportowców Polski! W głosowaniu za rok 2014, najlepszy okazał się dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi, a także zdobywca Kryształowej Kuli za Puchar Świata - Kamil Stoch.
( 11 Stycznia 2015)
13 rocznica śmierci Bartka Olszańskiego i Marka Łabunowicza Mai.
(żródło: )

  30 grudnia 2001 roku pod lawiną w trakcie akcji ratunkowej zginęli 25 letni Bartek Olszański i 29 letni Marek Łabunowicz Maja. Pamięć o Nich pozostaje.
( 30 Grudnia 2014)
Ława dla Kamila Stocha
(żródło: )

 W  zakopiańskim urzędzie miasta miała miejsce miła uroczystość.  Bronisław Stoch ojciec naszego dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w  skokach Kamila Stocha odebrał piękną rzeżbioną ławę.  
( 7 Grudnia 2014)
Kamil Stoch już po operacji. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia
(żródło: )

 Kamil Stoch  przeszedł dzisiaj  operację stawu skokowego. Podczas środowego treningu przy rozgrzewce odnowiła się niestety kontuzja i w konsekwencji tego konieczna była operacja.  Jak powiedział lekarz kadry Aleksander Winiarski, który przeprowadził operację Kamil czuje się dobrze.  
( 4 Grudnia 2014)
In Memoriam - odeszli od nas
(żródło: )

W dzień Wszystkich Świętych i Zaduszny  wspominamy tych, którzy zmarli. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy odeszli od nas m.in. znani sportowcy, ratownicy, przewodnicy tatrzańscy, trenerzy  i działacze sportowi. Poniżej przypominamy ich nazwiska.    Pozostaną w naszej pamięci [*] [*] [*] [*]     
( 31 Października 2014)
Weronika Biela snowboard
(żródło: )

 Startująca w barwach zakopiańskiego AZS snowboardzista Weronika Biela jest aktualnie jedną z najlepszych zawodniczek w tej dyscyplinie sportu. Treningi łączy z nauka na dwóch kierunkach  Uniwersytetu Jagiellońskiego , matematyce i fizyce.. A jak to godzi dowiemy się z rozmowy jaką przeprowadził z zawodniczką Akademicki Przegląd Sportowy.
( 22 Września 2014)
Marek Górecki z Koscieliska dla Biegaczy wśród finalistów trzeciej edycji programu Lider Animator
(żródło: Dorota Kuligowska Biuro Prasowe Programu Lider Animator)

 Marek Górecki z Kościeliska dla Biegaczy znalazł się w finałowej dwudziestce  trzeciej edycji programu Lider Animator.  Do programu zostało zgłoszonych 624 projekty a finaliści będą walczyć o granty wartości od 5 do 15 tys zł
( 2 Września 2014)
Zmarł olimpijczyk Franciszek Groń-Gąsienica
(żródło: A. Kosman PZN)

Dzisiaj w nocy (31 lipca 2014r.) w zakopiańskim szpitalu zmarł Franciszek Gąsienica-Groń, polski narciarz, kombinator norweski i skoczek narciarski, olimpijczyk, wielokrotny reprezentant Polski. Był pierwszym w historii Polski zdobywcą medalu na zimowych igrzyskach olimpijskich - w 1956 roku w Cortinie dAmpezzo wywalczył brąz w kombinacji norweskiej. Zmarł w wieku 82 lat.  Uroczystości pogrzebowe rozpoczną sie w sobotę o godz 12.00 w kościele Świętego Krzyża w Zakopanem
( 31 Lipca 2014)
Nagrody dla sportowców w Bukowinie Tatrzańskiej
(żródło: )

 Podczas sesji Rady gminy Bukowina Tatrzańska wręczone zostały nagrody dla sportowców , którzy w minionym roku rozsławili gminę.   Nagrody zostały przyznane:  skialpinistce Annie Figurze, rowerzystce  Katarzynie Solus Miśkowicz i  snowboardzistce Karolinie Sztokfisz.  
( 10 Lipca 2014)
Ślub Krystyny Pałki i Grzegorza Guzika
(żródło: )

 Biathlonistka Krystyna Pałka, srebrna medalistka ubiegłorocznych mistrzostw świata w biathlonie z czeskiego Novego Mesta, wstąpiła w związek małżeński z Grzegorzem Guzikiem, także biathlonistą.    Uroczystość odbyła się sobotę w  w rodzinnej miejscowości -Czerwiennem w kościele  oo Paulinów na Bachledówce. Młodej parze towarzyszyła rodzina, a także m.in. działacze Polskiego Związku Biathlonu, trenerzy i sportowcy..
( 6 Lipca 2014)
Tablica Maćka Berbeki i Tomka Kowalskiego pod Osterwą
(żródło: )

 W sobotę 28 czerwca 2014 o godzinie 12.00 na symbolicznym cmentarzu pod Osterwą nastąpi odsłonięcie tablicy poświęconej Maćkowi Berbece i Tomkowi Kowalskiemu. Tablica zostanie umieszczona na " Skale Himalajskiej".
( 26 Czerwca 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017