START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sportowcy Podhala
M. Gąsienica-Daniel: to był długo wyczekiwany moment
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Maryna Gąsienica-Daniel jest pierwszą polską alpejką od bardzo dawna, która w jednym sezonie zdobyła punkty Pucharu Świata w dwóch konkurencjach. Pod koniec roku 24-latka po raz pierwszy w karierze znalazła się w najlepszej "30" w slalomie gigancie, a wcześniej punktowała w slalomie równoległym.
( 3 Stycznia 2019)
ZMARŁ HENRYK KRÓL – ŁĘGOWSKI
(żródło: TOPR)

 Z głębokim żalem informujemy, ze w dniu 2 grudnia 2018 roku w wieku 56 lat zmarł nasz kolega Henryk Król – Łęgowski. Był ratownikiem kandydatem od 1979 roku. Przysięgę ratowniczą złożył w 1981 roku. Wziął udział w 131 wyprawach ratunkowych i blisko 600 interwencjach na stokach narciarskich. Poza pracą społeczną jako ratownik ochotnik TOPR, pracował przez szereg sezonów zimowych wykonując obowiązki ratownika narciarskiego. Przez kilka kadencji był członkiem władz TOPR zasiadając w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej.   Cześć Jego Pamięci.
( 3 Grudnia 2018)
Pamięci Stanisława Barabasza
(żródło: UM Zakopane)

 Na ścianie budynku Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara 28 listopada odsłonięto tablicę poświęconą pierwszemu polskiemu dyrektorowi Szkoły Przemysłu Drzewnego w Zakopanem Stanisławowi Barabaszowi, który był równocześnie prekursorem narciarstwa w Polsce
( 30 Listopada 2018)
ZMARŁ PAWEŁ ZADARNOWSKI
(żródło: TOPR)

 Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 listopada 2018 roku zmarł nasz kolega Paweł Zadarnowski. Był ratownikiem od 1967 roku, najpierw w Grupie Podhalańskiej GOPR, a później od 1976 do 2009 roku pracował jako ratownik zawodowy TOPR. Od roku 2005 był instruktorem ratownictwa górskiego TOPR, a od 2013 instruktorem seniorem. Wziął udział w 386 wyprawach ratunkowych i blisko 450 interwencjach przy wypadkach narciarskich. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 19 listopada  o godz 14.00 na Nowym Cmentarzy w Zakopanem.  Cześć Jego Pamięci.
( 16 Listopada 2018)
In Memoriam - odeszli od nas
(żródło: )

 W dzień Wszystkich Świętych i Zaduszny  jak co roku  wspominamy tych, którzy zmarli. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy odeszli od nas m.in. znani sportowcy, ratownicy, przewodnicy tatrzańscy, trenerzy  i działacze sportowi. Poniżej przypominamy ich nazwiska.    Pozostaną w naszej pamięci [*] [*] [*] [*]    
( 1 Listopada 2018)
Odszedł od nas Jerzy Dyczkowski
(żródło: )

 Jak na FB poinformowała rodzina  w wieku 82 lat zmarł Jerzy Dyczkowski zasłużony Instruktor wykładowca PZN. Pozostanie w naszej pamięci
( 29 Października 2018)
Podhalanin gwiazdą sezonu AMP Futbol Ekstraklasie
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Krystian Kapłon z Białki Tatrzańskiej ma za sobą kapitalny sezon w rozgrywkach AMP Futbol Ekstraklasa. Dowodem na są dwie indywidualne nagrody, w tym ta najcenniejsza dla Najlepszego Zawodnika Sezonu!
( 4 Października 2018)
45 minut Maciążki
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Klaudia Maciążka z Rysów Bukowina Tatrzańska wystąpiła w barwach reprezentacji Polski do lat 19, w wygranym 2:0 meczu I rundy eliminacji Mistrzostw Europy z reprezentacją Białorusi.
( 3 Października 2018)
Konrad Niedźwiedzki został szefem misji EYOF 2019.
(żródło: PZŁS)

 Konrad Niedźwiedzki został szefem misji EYOF 2019. – Gdy zadzwonił do mnie sekretarz PKOl, Adam Krzesiński, i zapytał czy jestem zainteresowany, nie wahałem się. To bardzo fajna impreza. Cieszę się, że będę mógł w niej uczestniczyć– mówi.
( 26 Września 2018)
Nadanie imiena Stanisława Trebuni Tutki stadionowi w Białym Dunajcu.
(żródło: )

  15 lipca br w Białym Dunajcu uroczyście nadano imię Stanisława Trebuni Tutki " Ujka" stadionowi LKS Biali.   Odsłonięcie tablicy pamiątkowej odbyło się w ramach tradycyjnego Dunajeckiego Grania zorganizowanego przez LKS Biali Biały Dunajec    W galerii fotoreportaż
( 15 Lipca 2018)
Zmarła trenerka ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

 Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 lipca 2018r. zmarła  Ś.P. Elżbieta Goetel - wybitna zakopiańska narciarka i trenerka, nauczycielka naszej szkoły.
( 12 Lipca 2018)
Siergiej Ogorodnikow nie żyje
(żródło: hokej.net)

 W wyniku obrażeń po wypadku na skuterze wodnym zginął grający w ubiegłym sezonie w barwach nowotarskiego Podhala Siergiej Ogorodnikow.
( 25 Czerwca 2018)
Honorowe Obywatelstwo dla Kamila Stocha
(żródło: A.Karpiel Semberecka UM Zakopane)

 W ramach trwających Dni Zakopanego we wtorek 12 czerwca w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. Hr. Zamoyskiego odbyła się Uroczysta Sesja Rady Miasta. Co roku jest ona okazją, by Nagrodami Burmistrza uhonorować najbardziej zasłużonych mieszkańców. Wyjątkowym i niecodziennym wydarzeniem było natomiast podjęcie przez radnych uchwały w sprawie nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Zakopane. Za promocję miasta, za skromność i postawę godną naśladowania, a także jako wyraz najwyższego szacunku i uznania dla wybitnych dokonań sportowych ten zaszczytny tytuł otrzymał dziś Kamil Stoch.   W galerii fotoreportaż 
( 12 Czerwca 2018)
Odeszła od nas Ewa Dyakowska Berbeka
(żródło: )

 Wczoraj wieczorem odeszła od nas Ewa Dyakowska-Berbeka  żona Macka Berbeki. Utalentowana artystka i plastyczka  związana od lat z Teatrem Witkacego w  Zakopanem. Rodzinie składamy z serca płynące wyrazy współczucia.
( 30 Kwietnia 2018)
Małopolski Laur Sportu – mistrzowie i trenerzy nagrodzeni
(żródło: UMWM)

 26 najlepszych sportowców z Małopolski, a wśród nich uczestnicy najważniejszych imprez, medaliści mistrzostw świata, Europy, igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich. A także ich 20 trenerów, którzy stoją za sukcesami swoich podopiecznych, choć sami często pozostają w ich cieniu. To właśnie oni zostali tegorocznymi laureatami Małopolskiego Lauru Sportu – nagrody przyznawanej przez Województwo Małopolskie. W sumie do małopolskich sportowców oraz ich mentorów trafiły nagrody w wysokości 178 tys. zł.
( 26 Kwietnia 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022