START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sportowcy Podhala
W Kościelisku pożegnano olimpijczyka Stanisława Szczepaniaka
(żródło: )

 W piątek na cmentarzu w Kościelisku pożegnaliśmy Stanisława Szczepaniaka, dwukrotnego olimpijczyka (Innsbruck 1964 i Grenoble 1968r) i czterokrotnego medalistę mistrzostw świata w biathlonie. Sportowiec zmarł w niedzielę w wieku 81 lat.  Fotoreportaż z pogrzebu tutaj!!!
( 26 Czerwca 2015)
Zmarł biathlonista Stanisław Szczepaniak
(żródło: www.biathlon.com.pl)

  Ze smutkiem informujemy, że zmarł Stanisław Szczepaniak dwukrotny reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich - Innsbruck (AUT) 1964, Grenoble (FRA) 1968. Stanisław Szczepanik urodził sie w Kościelisku, reprezentował klub WKS Legia Zakopane.  Podczas Igrzysk Olimpijskich w Grenoble w 1968 zajął 4 miejsce w biegu indywidualnym. Pogrzeb odbędzie się w dniu 26.06.2015 o godz. 14:00 w Kościelisku.
( 22 Czerwca 2015)
Zmarł Tadeusz Bryś
(żródło: A. Kosman PZN)

 Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że nie żyje Tadeusz Bryś, wieloletni działacz Polskiego Związku Narciarskiego i Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, wiceprezes PZN i TZN, inżynier, dyrektor fabryk nart na Kasprusiach i w Szaflarach.
( 11 Czerwca 2015)
Mistrz Polski z Szaflar
(żródło: K. Dygoń)

  Już w roku 2010 na Międzynarodowym Festiwalu Piłki Ręcznej w Pabianicach, którego był królem strzelców, zachwycał wszystkich swoją motoryką. Ten niezwykle pracowity, utalentowany i lubiany chłopak przez pięć lat był niekwestionowanym liderem swojego zespołu UKS-u Świt Adecco Szaflary.   W galerii fotoreportaż K. Dygonia
( 19 Maja 2015)
Zmarł Edward Miranowski
(żródło: )

 17 maja 2015 r. zmarł w wieku 84 lat Edward Miranowski taternik,alpinista, przewodnik tatrzański I klasy, ratownik TOPR, instruktor narciarski, uczestnik kilkunastu wypraw naukowych i alpinistycznych w Alpy, Dolomity, Kaukaz, Hindukusz, Himalaje i góry Norwegii. Msza Św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 20 maja 2015 r. o godz.12.00 w Kościele  Św. Rodziny przy ul. Krupówki, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na nowy cmentarz przy ul. Nowotarskiej.  
( 19 Maja 2015)
Klemens Murańka na ślubnym kobiercu.
(żródło: )

 Skoczek narciarski Klemens Murańka dzisiaj stanął na ślubnym kobiercu.  W kościele parafialnym w Poroninie zawarł związek małżeński z Agnieszką. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.
( 25 Kwietnia 2015)
Lucjan Chorąży zginał pod Babią Górą
(żródło: )

 Lucjan Chorąży, ultramaratończyk zginął w sobotę na Babiej Górze. Biegacz przygotowywał się tam do Mistrzostw Europy. 35 – letni maratończyk ze Skawinek (gmina Lanckorona) wybrał się w sobotnie popołudnie na trening w góry, z którego jednak bardzo długo nie wracał. Pomoc wezwał jego kolega, przebywający wtedy w schronisku. Ratownicy GOPR-u wyruszyli na poszukiwania biegacza. W nocy, około 3 na ranem, w okolicach żółtego szlaku, znaleziono jego zwłoki. Lucjan Chorąży specjalizował się w maratonach i biegach wysokogórskich. Na Babiej Górze przygotowywał się do Mistrzostw Europy. 
( 16 Lutego 2015)
Kamil Stoch laureatem Pucharu Forum Nordicum
(żródło: )

Podczas konferencji prasowej po sobotnim konkursie drużynowym  Sebastian Szczęsny z Telewizji Polskiej wręczył Kamilowi  Stochowi - jak to określił królowi nart - puchar przyznany przez Forum Nordicum, czyli stowarzyszenie europejskich dziennikarzy zajmujących się tematyką narciarstwa klasycznego i biathlonu.  
( 17 Stycznia 2015)
Kamil Stoch Sportowcem Roku 2014!
(żródło: www.skijumping.pl)

 Znamy rozstrzygnięcia 80. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej na 10 najlepszych sportowców Polski! W głosowaniu za rok 2014, najlepszy okazał się dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi, a także zdobywca Kryształowej Kuli za Puchar Świata - Kamil Stoch.
( 11 Stycznia 2015)
13 rocznica śmierci Bartka Olszańskiego i Marka Łabunowicza Mai.
(żródło: )

  30 grudnia 2001 roku pod lawiną w trakcie akcji ratunkowej zginęli 25 letni Bartek Olszański i 29 letni Marek Łabunowicz Maja. Pamięć o Nich pozostaje.
( 30 Grudnia 2014)
Ława dla Kamila Stocha
(żródło: )

 W  zakopiańskim urzędzie miasta miała miejsce miła uroczystość.  Bronisław Stoch ojciec naszego dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego w  skokach Kamila Stocha odebrał piękną rzeżbioną ławę.  
( 7 Grudnia 2014)
Kamil Stoch już po operacji. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia
(żródło: )

 Kamil Stoch  przeszedł dzisiaj  operację stawu skokowego. Podczas środowego treningu przy rozgrzewce odnowiła się niestety kontuzja i w konsekwencji tego konieczna była operacja.  Jak powiedział lekarz kadry Aleksander Winiarski, który przeprowadził operację Kamil czuje się dobrze.  
( 4 Grudnia 2014)
In Memoriam - odeszli od nas
(żródło: )

W dzień Wszystkich Świętych i Zaduszny  wspominamy tych, którzy zmarli. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy odeszli od nas m.in. znani sportowcy, ratownicy, przewodnicy tatrzańscy, trenerzy  i działacze sportowi. Poniżej przypominamy ich nazwiska.    Pozostaną w naszej pamięci [*] [*] [*] [*]     
( 31 Października 2014)
Weronika Biela snowboard
(żródło: )

 Startująca w barwach zakopiańskiego AZS snowboardzista Weronika Biela jest aktualnie jedną z najlepszych zawodniczek w tej dyscyplinie sportu. Treningi łączy z nauka na dwóch kierunkach  Uniwersytetu Jagiellońskiego , matematyce i fizyce.. A jak to godzi dowiemy się z rozmowy jaką przeprowadził z zawodniczką Akademicki Przegląd Sportowy.
( 22 Września 2014)
Marek Górecki z Koscieliska dla Biegaczy wśród finalistów trzeciej edycji programu Lider Animator
(żródło: Dorota Kuligowska Biuro Prasowe Programu Lider Animator)

 Marek Górecki z Kościeliska dla Biegaczy znalazł się w finałowej dwudziestce  trzeciej edycji programu Lider Animator.  Do programu zostało zgłoszonych 624 projekty a finaliści będą walczyć o granty wartości od 5 do 15 tys zł
( 2 Września 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018