START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sportowcy Podhala
Kamil Stoch z tytułem „Króla Nart”
(żródło: A. Kosman PZN)

  Kamil Stoch wygrał plebiscyt organizowany co roku przez dziennikarzy z„Forum Nordicum” i zdobył tytuł „Króla Nart” za sezon 2013/2014. Dwukrotny mistrz olimpijski o 128 punktów wyprzedził niemieckiego kombinatora norweskiego – Erica Frenzela. W plebiscycie wyróżniona została również Justyna Kowalczyk.  
( 22 Kwietnia 2014)
Odsłonięcie tablicy Siostry Heleny Warszawskiej w COS Zakopane
(żródło: )

  Burmistrz Zakopanego Janusz Majcher wraz z dyrektorem COS OPO Zakopane Jackiem Bartlewiczem odsłonili tablicę upamiętniającą siostrę Helenę Warszawską.    W galerii fotoreportaż z uroczystości.!!!  
( 11 Kwietnia 2014)
PZN podsumował złoty sezon polskiego narciarstwa
(żródło: A. Kosman PZN)

Sezon 2013/2014 obfitował w wiele niezapomnianych wydarzeń oraz emocji, których dostarczyli nam zawodnicy Polskiego Związku Narciarskiego. To była najlepsza zima w historii polskiego narciarstwa.W środowe południe 2 kwietnia w krakowskim hotelu Park Inn najlepsi sportowcy i ich trenerzy zostali nagrodzeni przez Polski Związek Narciarski.   W galerii fotoreportaż A. Kosman z konferencji!!!
( 2 Kwietnia 2014)
Plebiscyt FIS: Polacy bezkonkurencyjni
(żródło: www.skijumping.pl fot A. Kosman PZN)

W plebiscycie zorganizowanym przez portal Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, Polacy zgarnęli główne nagrody we wszystkich trzech kategoriach. Wyróżnieni zostali Kamil Stoch, Łukasz Kruczek oraz Jan Ziobro.
( 31 Marca 2014)
Kamil Stoch nagrodzony Wiktorem 2013
(żródło: www.pzn.pl)

Kamil Stoch otrzymał Wiktora 2013 w kategorii „Sportowiec Roku”. Mistrz olimpijski został doceniony za zdobycie tytułu mistrza świata i trzeciego miejsca w konkursie drużynowym w Val di Fiemme w 2013 roku, dwóch złotych medali na igrzyskach w Soczi oraz za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2013/2014 i trzecie miejsce w ubiegłym sezonie. Naszemu zawodnikowi statuetkę wręczył dyrektor TVP Sport – Włodzimierz Szaranowicz.
( 31 Marca 2014)
Powitanie Kamila Stocha oraz innych olimpijczyków z Podhala
(żródło: )

W rodzinnej miejscowości dwukrotnego mistrza olimpijskiego i zdobywcy pucharu świata  -  w Zębie uroczyście powitano Kamila Stocha  oraz jego kolezanki i kolegów z reprezentacji olimpijskiej.   W galerii fotoreportaż z powitania
( 25 Marca 2014)
Pożegnanie Jana Tybora "Timura"
(żródło: www.topr.pl)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że  15 marca 2014 roku, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega i przyjaciel, ratownik TOPR  Jan Tybor „Timur”. W Straży Ratunkowej TOPR pełnił służbę od 1984 roku,  instruktor ratownictwa górskiego TOPR,  odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Uczestniczył w  426 wyprawach ratunkowych. Pogrzeb odbędzie się 20 marca ( czwartek ) o godz 13,00 na cmentarzu przy ul Nowotarskiej w Zakopanem   Cześć Jego pamięci.  
( 15 Marca 2014)
Serca najwyższych lotów
(żródło: B. Ponikowska Świeć pomocą)

Dwa złote medale Kamila Stocha i czwarte miejsce biało-czerwonej drużyny na igrzyskach w Soczi były wydarzeniami bez precedensu w historii polskiego sportu. Bez precedensu jest również chęć do niesienia pomocy potrzebującym ze strony całej reprezentacji Polski w skokach narciarskich, która dołączyła do akcji charytatywnej „ Świeć Pomocą”.
( 28 Lutego 2014)
Olimpijczycy z Soczi uhonorowani
(żródło: )

  Medaliści 22 ZIO w Soczi Katarzyna Bachleda Curuś oraz Konrad Niedźwiedzki zostali uhonorowani podczas czwartkowej sesji Rady Miasta   Zakopane.  Olimpijczycy wraz z trenerem Krzysztofem Niedźwiedzkim przejechali landami z  toru lodowego  pod urząd miasta, gdzie zostali powitani przez władze samorządowe.    W galerii fotoreportaż z przejazdu i sesji!!!  
( 27 Lutego 2014)
Powitanie medalisty olimpijskiego Konrada Niedźwiedzkiego Galeria FOTO
(żródło: )

Rodzina, liczne grono przyjaciół , kibiców  i uczniów zakopiańskiej ZSMS powitało dzisiaj na Jaszczurówce naszego brązowego medalistę 22 Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi Konrada Niedźwiedzkiego oraz jego ojca trenera srebrnych medalistek Krzysztofa:     W galerii fotoreportaż z powitania.
( 24 Lutego 2014)
Zmarł Wojciech Marczułajtis
(żródło: A. Szymaszek)

 Wczoraj (9 lutego) zmarł Wojciech Marczułajtis, narciarz i snowboardzista, przewodnik tatrzański I kl., były prezes Stowarzyszenia Przewodników Tatrzańskich im. Klemensa Bachledy.   
( 10 Lutego 2014)
Zmarł Józef Gąsienica - Józkowy "ZIUT"
(żródło: Jan Krzysztof TOPR)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 60 lat w dniu 21 stycznia 2014 roku po ciężkiej chorobie zmarł Józef Gąsienica - Józkowy "ZIUT". Ratownik od 1970 roku. Instruktor ratownictwa górskiego TOPR, wieloletni zawodowy ratownik TOPR specjalizujący się w ratownictwie śmigłowcowym. Przez szereg lat pełnił funkcję kierownika dyżuru w rejonie Kasprowego Wierchu. Uczestniczył w 262 wyprawach ratunkowych i zwiózł kilkuset kontuzjowanych narciarzy. Cześć Jego pamięci.
( 23 Stycznia 2014)
Karolina Riemen – Żerebecka
(żródło: Maja Truchan SNOW PR)

 Karolina Riemen-Żerebecka to jedna z najlepszych polskich narciarek, wymieniana przez Ministra Sportu i Turystyki oraz Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego w gronie medalowych nadziei zbliżających się Igrzysk.
( 20 Stycznia 2014)
Marek Suchecki nie żyje
(żródło: )

 Dzisiaj w godzinach wieczornych zmarł po krótkiej chorobie Marek Suchecki kierownik  drużyny seniorów KS Zakopane.. Od ponad dwudziestu lat związany był z zakopiańską  piłką nożną. Kilka pokoleń piłkarzy pamięta go z boiska. Był kierownikiem drużyny MKS Jutrzenka a następnie KS Zakopane. Marku pozostaniesz w naszej pamięci  
( 19 Grudnia 2013)
Były hokeista MMKS Andrzej Krzysztofiak nie żyje
(żródło: Sz. Pyzowski www.mmks-podhale.pl)

Nie żyje wychowanek oraz były zawodnik MMKS Podhale Nowy Targ Andrzej Krzysztofiak. Zaledwie 20 letni ś.p. Andrzej padł ofiarą brutalnego ataku nożownika w sobotę pod klubem ADHD w Nowym Targu. W swojej karierze hokejowej zdobył m.in. brązowy medal MP Młodzika w Warszawie w sezonie 2008/2009. W meczu o brąz z Sokołami Toruń wygranym przez Podhale 3:2 ś.p. Andrzej zdobył dla swej drużyny jedną z bramek.  Andrzeju - spoczywaj w pokoju!  
( 3 Grudnia 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 


Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017