START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Olimpiada młodzieży
XVII OOM - Pierwsze medale rozdane
(żródło: )

 Pomimo iż w czwartek nastąpi oficjalne otwarcie XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych już dzisiaj rozegrana została pierwsza konkurencja - sprinty drużynowe kombinacji norweskiej.  
( 7 Lutego 2011)
XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych
(żródło: )

Rusza XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych, której gospodarzem w tym roku jest Małopolska. Województwo Małopolskie jest dumne z tego, że podejmując się organizacji tego wielkiego młodzieżowego święta sportowego, będzie mogło już po raz czwarty gościć na swoich obiektach największe nadzieje polskiego sportu zimowego.
( 3 Lutego 2011)
XV OOM w żeglarstwie zakończona.
(żródło: )

 Po czterech dniach zmagania na Jeziorze Czorsztyńskim zakończyli młodzi żeglarze, którzy brali udział w zawodach na Optymistach i Laserach.  W klasie Optymist bezapelacyjnie zwycięzyła aktualna  wicemistrzyni świata z Brazylii Ewa Szczęsna. W śród chłopców zwyciezył w tej klasie Jarosław Figiel  w laserach triumfowali Aleksandra Dzik oraz Damian Pietruszewski.  Jedyny reprezentant Podhala Szymon Knurowski, który startował w kategorii Optymist  zajął 23 miejsce na 63 sklasyfikowanych zawodników.  W galerii fotoreportaż z regat!!!
( 23 Sierpnia 2009)
XV OOM w Żeglarstwie
(żródło: PTŻ)

 Od czwartku na jeziorze Czorsztyńskim trwają finały XV OOm w Zeglarstwie ponad 190 zawodników  z 13 województw startuje w regatach klasy Optymist i Laser.  Rozegrane zostały 4 wyścigi w klasie Laser  4,7 i 3 w klasie Optymist. Lekki wiatr 2-5 m/s a dzisiaj cisza i przymusowe oczekiwanie na wiatr.
( 21 Sierpnia 2009)
XV OOM w Triathlonie Frydman 2009
(żródło: )

19 dziewczat i 43 chłoców wystartowało do finału  XV OOM w triathlonie, rozegranego 2 sierpnia we Frydmanie nad jeziorem czorsztyńskim.  Zawody wygrali: Mariola Krzemińska z Katowic i  Szymon Scholtz z Leszna   W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 2 Sierpnia 2009)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Triathlonie
(żródło: T. Watycha Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ)

 W niedzielę  2 sierpnia 2009 r. na trasie od "Przystani" we Frydmanie przez  Krempachy do szkoły w Nowej Białej będzie rozgrywany wyścig rowerowy w ramach  XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich, Małopolska 2009. 
( 25 Lipca 2009)
XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: małopolskie pierwsze, wsród klubów AZS Zakopane drugi
(żródło: )

Po zakończeniu wszystkich dyscyplin XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych najwiecej medali - 109 (36 złotych, 39 srebrnych i 34 brązowe)  zdobyli reprezentanci Małopolski. Również w klasyfikacji województw pierwsze miejsce zajęło małopolskie. W klasyfikacji klubów na pierwszej pozycji uplasowała się Juvenia Białystok, na drugiej AZS Zakopane, a na trzeciej Wisła Ustronianka.
( 9 Marca 2008)
8 medali zawodników AZS/SMS Zakopane podczas XIV OOM. Klub AZS Zakopane na 2 miejscu
(żródło: M.Sitarz www.azs-sms.com)

Podobnie jak przed rokiem klub AZS Zakopane zajął II miejsce wśród wszystkich klubów w Polsce. Pamiętajmy jednak, że w tym roku byliśmy pozbawieni wsparcia najlepszej polskiej snowboardzistki, Karoliny Sztokfisz, która startuje w Pucharze Świata.
( 5 Marca 2008)
5 medali zawodników AZS-SMS Zakopane w slalomie gigancie równoległym OOM
(żródło: M.Sitarz www.azs-sms.com)

 Rewelacyjnie zaprezentowali się zawodnicy AZS-SMS Zakopane podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych  XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży rozgrywanych w Szczyrku. Nasi zawodnicy zdobyli aż 5 medali w konkurencji PGS (slalom gigant równoległy).  
( 25 Lutego 2008)
„F2 Dawidek Team.pl” klubowym Mistrzem Polski w snowboardowym slalomie.
(żródło: P. Dawidek)

W dniach 22-23.02 w Szczyrku nasi zawodnicy rywalizowali o medale w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.  W piątek rozegrano konkurencje Big Air. W kategorii juniorów nasz klub reprezentował Piotr Tokarczyk. Zajął on świetne 4. miejsce. Przegrywając z zawodnikami z Bielska i Krakowa. Sobota to nasza specjalność czyli slalom gigant równoległy.
( 25 Lutego 2008)
XIV OOM i Mistrzostwa Polski Juniorów w skokach i kombinacji. Medale zakopiańczyków.
(żródło: www.sfs.slask.pl)

W rozgrywanych  na nowo otwartej Skoczni HS 106 w Szczyrku Skalite Mistrzostwach Polski Juniorów w ramach XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ciągu dwu dni tytuły Mistrza Polski wywalczyli zakopiańczycy. 20 lutego najlepszy wynik  uzyskał Maciej Kot SKS Start Krokiew,  który ze skokami o długości 104,5m oraz 103,5 m uzyskał notę 268 pkt co dało mu  tytuł Mistrza Polski juniorów.
( 21 Lutego 2008)
XIV OOM w slalomie
(żródło: )

W rozegranym w Szczyrku slalomie specjalnym zaliczanym do klasyfikacji XIV OOM brązowe medale zdobyli Kamil Januszek (MUKS Smig) oraz Agata Popieluch AZS Zakopane. Złota medalistka super kombinacji i supergigantu Maryna Gąsienica Daniel niestety nie ukończyła konkurencji  podobnie jak Jakub Kominko  z SNPTT 
( 16 Lutego 2008)
XIV OOM w narciarstwie alpejskim 7 medali zakopiańczyków
(żródło: )

W rozgrywanych w Szczyrku alpejskich konkurencjach XIV OOM siedem medali zdobyli zakopiańscy zawodnicy. Złote medale:  w supergigancie i kombinacji zdobyła Maryna Gąsienica Daniel . a srebro w supergigancie wywalczyła Agnieszka Wójcicka -obydwie zawodniczki MUKS Śmig Zakopane
( 15 Lutego 2008)
XIV OOM w biegach
(żródło: )

 W  przeprowadzonych w ramach XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży biegach techniką dowolną  bardzo dobrze spisali się zawodnicy LKS Poroniec.
( 15 Lutego 2008)
XIV OOM w Biathlonie rozpoczęta.
(żródło: )

 170 zawodników z 14 klubów reprezentuje 6 województw podczas Biathlonowej XIV Ogólnopolskiej OIimpiady Młodzieży w Kościelisku Kirach.  Zawody zostały przeniesione z Dusznik z powodu braku śniegu. W galerii kilka fot z rozpoczęcia.!!!
( 5 Lutego 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (135-149)(150-164)(165-179)(180-194)(195-207) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024