START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Olimpiada młodzieży
XIV OOM w Biathlonie na koniec sztafety BKS najlepszy.
(żródło: )

 W ostatnim dniu trwana XIV  Biathlonowej Ogólnopolskiej Olompiady młodzieży rozgerane zostały sztafety. Złote medale XIV OOM zdobyły  drużyny BKS WP Kościelisko dziewcząt i chłopców a sztafeta juniorów wywalczyła Wice mistrzostwo Polski.   W  galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 10 Lutego 2008)
XIV OOM w Biathlonie Kościelisko Kiry - Zwycięstwo Karoliny Pitoń w sprincie.
(żródło: )

 W pierwszym dniu zmagań  XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biathlonie rozegrano biegi sprinterskie.  Bieg juniorów był równocześnie  klasyfikowany jako  Mistrzostwa Polski.  Tytuł ten zdobyli:  Karolina Pitoń z Kościeliska oraz Adrian Maciulewicz z Wrocławia. Złote medale  w juniorach młodszych wywalczyli Katarzyna Leja z Kościeliska oraz  Rafał Lepel z Katowic.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 6 Lutego 2008)
XIV OOM w Biathlonie- Bieg pościgowy- drugie złoto Karoliny Pitoń
(żródło: )

W drugim dniu trwania XIV OOM w biathlonie rozegrano bieg pościgowy. Tytuły Mistrzów Polski Juniorów  wywalczyli: Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko), Adrian Maciulewicz (AZS AWF Wrocław) a złote medale OOM zdobyli juniorzy młodsi  Monika Hojnisz ( UKS LIDER Katowice) oraz  Mateusz Matusik (UKN Melafir Czarny Bór) Zawody zostały rozegrane w zimowych warunkach- bowiem  nocny deszcz zamienił się w  uporczywą śnieżycę, która zmieniłą warunki na trasie ale i również utrudniała strzelanie. W galerii kilka fot z zawodów.!!!!!
( 7 Lutego 2008)
XIV OOM w Biathlonie - Bieg Indywidualny- Karolina Pitoń trzecia, Grzegorz Penar V-ce mistrzem Polski
(żródło: )

 Po jednodniowej przerwie poświeconej  treningom oraz dekoracji zwyciezców za poprzednie dni do zmagań powrócili biathloniści. tym razem przeprowadzono bieg indywidualny- Najdłuższy z wszystkich biegów dystans od 15 km do 10 km z czterema strzelaniami wymagał od zawpdników niesamowitej kondycji  na trasie biegu i koncentracji na strzelnicy.   W galerii fotoreportaż z biegów!!!
( 9 Lutego 2008)
XIV OOM W BIATHLONIE 4 – 10 LUTY 2008 r. Kościelisko - Kiry
(żródło: )

Ze względu na brak śniegu planowana Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biathlonie w Dusznikach została przeniesiona do Kościeliska
( 4 Lutego 2008)
XIV OOM w Biathlonie
(żródło: )

Wyniki XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biathlonie
( 6 Lutego 2008)
XIII OOM Podsumowanie
(żródło: )

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Małopolska 2007 jest już za nami.  Pora na podsumowanie . Województwo małopolskie zajęło w klasyfikacji medalowej drugie miejsce - zdobyło  łącznie 122 medali: 38 złotych,47 srebrnych i 37 brązowych. W punktacji dyscyplin zajęło pierwsze miejsce zdobywając razem 2124,65 pkt,
( 1 Marca 2007)
9 medali zawodników AZS-SMS podczas OOM
(żródło: )

9 medali zdobyli zawodnicy AZS-SMS podczas rozegranych zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krynicy. Oto miejsca zawodników AZS-SMS:
( 1 Marca 2007)
XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w skokach. Sukcesy Startu Krokiew na Wielkiej Krokwi.
(żródło: )

W ostatnim dniu trwania XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, konkurs skoków na Wielkiej Krokwi rozegrali Juniorzy A. Nie zawiedli faworyci. Pierwsze cztery miejsca przypadły w udziale  zawodnikom zakopiańskich klubów. KS Start Krokiew i TS Wisła Zakopane. Zresztą w klasyfikacji medalowej klubów  KS Start Krokiew Zakopane zdobył podczas XIII OOM w skokach aż 13 medali: 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe i  tym samym zajął pierwsze miejsce wśród klubów. W galerii fotoreportaż z niedzielnego konkursu skoków!!!!!
( 25 Lutego 2007)
24 luty XIII OOM Kombinacja Norweska mass start.
(żródło: )

W przedostatnim dniu trwania XIII  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zakopanem na starcie stanęli kombinatorzy norwescy. Od godz. 9.00 na trasach biegowych zmagało się 23 zawodników  z województw:  Małopolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego. Z mass startu Juniorzy A mieli do pokonania dystans 7,5 km a Juniorzy B 5 km  Fotoreportaż z zawodów przedstawiamy w galerii!!!!
( 24 Lutego 2007)
23 luty XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach Konkurs Drużynowy Trzy medale Startu.
(żródło: )

  Kolejny dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  dla zawodników KS Start Krokiew Zakopane był pełen sukcesów. W konkursie drużynowym zawodnicy zdobyli dla macierzystego klubu aż trzy medale - dwa złote i jeden srebrny . Wśród Juniorów A     najlepsze wyniki odniosła drużyna KS Start Krokiew Zakopane w składzie  Wojciech Gąsienica Kotelnicki, Dawid Kowal i Sebastian Toczek . Łączna nota 672 pkt zapewniła skoczkom mistrzowski tytuł.
( 23 Lutego 2007)
22 luty XIII OOM Skoki i Kombinacja Norweska
(żródło: )

W kolejnym dniu trwania XIII  Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały kolejne konkursy skoków  Juniorów A i Juniorów B na skoczni  HS 94 . W konkursie wzięło udział  43 skoczków.
( 22 Lutego 2007)
21 luty XIII OOM Biegi indywidualne.
(żródło: )

  W kolejnym dniu  trwania XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały biegi indywidualne s tylem klasycznym .  Juniorzy A i B mieli do pokonania dystans 10 km a, Juniorki A 7,5 km a Juniorki B 5 km.  Do startu stanęło 94 biegaczy reprezentantów województw: małopolskiego, śląskiego podkarpackiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego pomorskiego, podlaskiego i lubelskiego.  W galerii przedstawiamy fotoreportaż z zawodów.!!!
( 21 Lutego 2007)
21 luty XIII OOM Konkurs Skoków Junior B HS 72. Trzy medale KS Start Krokiew Zakopane.
(żródło: )

21 lutego na skoczni HS  72   w ramach XIII ogólnopolskiej Olimpiady młodziezy zmierzyli się skoczkowie w kategorii Junior B  Do konkursu zgłosiło się 26 skoczków reprezentantów województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego .  Aż pięciu  zawodników KS Start Krokiew znalazło się w pierwszej dziesiątce dzisiejszego konkursu . Trzy medale,  szóste i dziewiąte miejsce to dzisiejszy (21 luty) dorobek reprezentantów tego klubu.    W galerii foto z konkursu skoków.!!!!
( 21 Lutego 2007)
19 Luty XIII OOM Biegi Podwójne
(żródło: )

W drugim dniu Biegów rozgrywanych w ramach XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały biegi podwójne juniorów i juniorek A oraz biegi indywidualne stylem klasycznym juniorów B i juniorek B.  Wśród juniorów A, którzy dwukrotnie musieli pokonać dystans 10km raz stylem dowolnym a raz klasycznym  Józef Tatar wywalczył srebrny medal . do zwycięzcy konkurencji Mariusza Michałka brakło mu  1.06,8  Trzeci na mecie zameldował się Piotr Tkacz z AZS AWF Katowice.  Wśród juniorek A , które miały do pokonania dwukrotnie dystans 5 km zwyciężyła Anna Staręga z UKS Rawa Siedlce, drugie miejsce wywalczyłą Kinga Bieszczad z LKS Klimczok Bystra a na trzeciej pozycji uplasowała się Aleksandra Prekurat. AZS AWF Katowice.
( 20 Lutego 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (135-149)(150-164)(165-179)(180-194)(195-207) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024