OOM 2018 w biathlonie biegi indywidualne
(żródło: PZBiathlonu)

Po dniu przerwy do rywalizacji powrócili uczestnicy OOM w biathlonie. W sobotę rozegrany został bieg indywidualny.
( 10 Lutego 2018)
OOM w biathlonie 2018

W Kościelisku Kirach trwa XXIV OOM w sportach zimowych. Rozegrane zostały sprinty oraz bieg pościgowy.
( 8 Lutego 2018)
Olimpiada Młodzieży: za nami gigant równoległy w stacji Suche
(żródło: A. Kosman PZN)

Snowboardziści rywalizujący o medale XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych po raz kolejny zmienili miejsce zawodów. Po snowboardcrosie w Jurgowie, po konkurencjach freestyle-owych na Gubałówce w Zakopanem, do rozegrania slalomu giganta równoległego wybrali stok Stacji Narciarskiej Suche. Rozgrywane w poniedziałek, 27 lutego w pięknym słońcu, przy bezchmurnym niebie zawody przyniosły komplet złotych zdobyczy reprezentantom Małopolski.
( 1 Marca 2017)
Olimpiada Młodzieży: Big air na Polanie Gubałówka

W niedzielę, 26 lutego na Polanie Gubałówka w Zakopanem rozegrano kolejną konkurencję XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Małopolska 2017 w snowboardzie. W big air zwyciężyli: Zuzanna Woyna-Orlewicz (Juniorka A), Agata Stawicka (Juniorka B), Aleksander Czuba (Junior A) i Jan Jaromin (Junior B).
OOM w biegach: sztafety sprinterskie na koniec zmagań

Ostatnią konkurencją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 w biegach narciarskich były sztafety sprinterskie, rozgrywane techniką klasyczną w środę, 1 marca w Zakopanem.
OOM w kombinacji: Śląsk triumfuje w drużynowym sprincie

Reprezentanci śląskich klubów wywalczyli we wtorek, 28 lutego złote medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kombinacji norweskiej, rozgrywanej na Wielkiej Krokwi w Zakopanem i trasie biegowej COS. W drużynowym sprincie w kategorii Junior A triumfował duet Paweł Twardosz - Mateusz Dyrcz z PKS Olimpijczyk Gilowice, a wśród Juniorów B reprezentanci klubu LKS Klimczok Bystra: Piotr Kudzia i Kacper Konior.
OOM: Kudzia i Twardosz ze złotem w sprintach!

Piotr Kudzia z klubu LKS Klimczok Bystra w Juniorze B oraz Paweł Twardosz z PKS Olimpijczyk Gilowice w kategorii Junior A po raz kolejny sięgnęli po złote medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zakopanem, pewnie pokonując rywali, tym razem na dystansie sprinterskim. Wicemistrzem w kategorii Junior B został Jakub Chowaniec (KS Chochołów), który do Kudzi stracił nieco ponad 20 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął klubowy kolega Piotra Kudzi - Kacper Konior.
( 28 Lutego 2017)
OOM: rywalizowali łyżwą na dystansach

Po dniu przerwy, we wtorek, 28 lutego biegacze i biegaczki powrócili do rywalizacji w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Małopolska 2017. Na trasach biegowych COS Zakopane rywalizowano techniką dowolną na skróconych dystansach - od 5 do 7,5 kilometrów.
Wąsek i Kastelik ponownie najlepsi na Olimpiadzie Młodzieży

Dominik Kastelik w kategorii Junior A i Paweł Wąsek wśród Juniorów B zwyciężyli w drugim konkursie indywidualnym XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach narciarskich - Małopolska 2017, rozgrywanym na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.
( 27 Lutego 2017)
OOM w biegach narciarskich: rywalizowali w biegu łączonym i na dystansach

Za nami druga konkurencja XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Małopolskie 2017 w biegach narciarskich. W niedzielę, 26 lutego na trasach COS Zakopane Juniorzy A i B oraz Juniorki A i B rywalizowali w biegu łączonym i na dystansach.
WSS Wisła i Śląskie najlepszymi drużynami Olimpiady Młodzieży

W niedzielę w Zakopanem oprócz konkursu indywidualnego rozegrano także zawody drużynowe XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach narciarskich. W kategorii Junior A wygrała reprezentacja województwa śląskiego w składzie: Jakub Jurosz, Dominik Kastelik i Dawid Krupa, natomiast w kategorii Junior B zwyciężył klub WSS Wisła (Bartosz Czyż, Paweł Wąsek i Tomasz Pilch).
OOM 2017: Mateusz Haratyk i Agata Warło wygrywają biegi łączone, Marek Welusz i Klaudia Pytel najlepsi w klasyku
(żródło: skipol.pl)

Juniorzy i juniorki A na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rywalizowali dziś w biegach łączonych, wygrali Mateusz Haratyk i Agata Warło. Wśród juniorów i juniorek B, którzy dziś zmagali się w biegu indywidualnym klasykiem, najlepsi okazali się Marek Welusz i Klaudia Pytel.
( 26 Lutego 2017)
OOM w kombinacji: Paweł Twardosz i Piotr Kudzia ze złotymi medalami

Dzisiaj na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz trasach Centralnego Ośrodka Sportu rozegrano zawody w kombinacji norweskiej i skokach narciarskich w ramach XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii Junior A dwuboistów triumfował Paweł Twardosz, a u Juniorów B Piotr Kudzia. Kombinatorzy licznie wystartowali także w konkurencji skoków narciarskich
OOM: Wąsek i Kastelik ze złotymi medalami!

W niedzielę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostały zawody w skokach narciarskich podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
OOM: Habdas i Wąsek złotymi medalistami dwuboju slalomowego

Katarzyna Wąsek i Piotr Habdas wygrali sobotni (25 lutego) dwubój slalomowy, rozgrywany w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 w Zawoi w kategoriach Junior A i Juniorka A.