START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Obiekty Sportowe
Miejski stadion do modernizacji
(żródło: Piotr Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Krakowska firma Chemobudowa wykona modernizację Miejskiego Stadionu im. Józefa Piłsudskiego. We środę Burmistrz Marek Fryźlewicz podpisał z przedstawicielami firmy umowę, na podstawie której do końca września 2014 r. miejski stadion znacznie podwyższy standardy obsługi sportowców i kibiców.  
( 20 Grudnia 2012)
Zapraszamy na nowotarskie lodowisko
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Nowy Targ zaprasza do skorzystania z nowej atrakcji turystycznej – lodowiska na Rynku. Nie trzeba nawet mieć własnych łyżew, by spróbować swoich sił na sztucznym lodzie. Przy obiekcie działa wypożyczalnia łyżew. Tuż przed ratuszem można aktywnie spędzić wolny czas uprawiając jeden z najpopularniejszych sportów zimowych – łyżwiarstwo.
( 19 Grudnia 2012)
Kolejna Bania w Białce Tatrzańskiej. Tym razem z czterema gwiazdkami.
(żródło: informacja prasowa Hotelu****Bania Thermal&Ski)

Do tej pory marka Bania była kojarzona z góralską rodziną Dziubasików, do której należą m.in. ośrodek narciarski i  pensjonat  o tej wdzięczniej nazwie. Z Banią wiąże się również sukces rynkowy całej Białki Tatrzańskiej. Rok temu za sprawą Dziubasików uruchomiono tu kompleks basenów termalnych Bania. Aby nie było wątpliwości, że  rodzina przedsiębiorców z Podhala nie spoczywa na laurach, 20 grudnia 2012 zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel termalno-narciarski, okraszony czterema gwiazdkami.
( 30 Listopada 2012)
Zmiana terminu zakończenia przyjmowania zgłoszeń do konkursu na Najlepszy Obiekt Sportowy
(żródło: )

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji (IAKS Polska) podjął decyzję o zmianie terminu przyjmowania zgłoszeń obiektów do konkursu na „Najlepszy Obiekt Sportowy i Rekreacyjny”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia 2013r. Zmianie ulegają także terminy ogłoszenia zwycięzców oraz organizacja uroczystej gali wręczenia nagród.
( 21 Listopada 2012)
Orlik z placem zabaw uroczyście otwarte
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Trzeci już z kolei w Nowym Targu kompleks boisk w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”, a czwarte w mieście boisko ze sztuczną trawą zostało otwarte w piątek przy Szkole Podstawowej nr 2. Oddanie Orlika było także okazją do otwarcia zrealizowanego równolegle placu zabaw w ramach programu „Radosna szkoła”.  
( 16 Listopada 2012)
Starosta Tatrzański w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
(żródło: Starostwo Powiatowe www.powiat.tatry.pl)

23 października, 2012r. odbyło się spotkanie Starosty Tatrzańskiego, Andrzeja Gąsienicy-Makowskiego z Panią minister Sportu i Turystyki, Joanną Muchą w Warszawie. Starosta, w obecności dyrektorów szkół sportowych, podniósł sprawę subwencji dla szkół tego typu. Pani minister zadeklarowała swoje poparcie dla tej sprawy. Jednocześnie zapewniła, że tor do szybkiej jazdy na łyżwach w zakopiańskim COS-ie będzie uruchomiony 15 listopada b.r.  
( 29 Października 2012)
Konkurs na najlepszy obiekt sportowy i rekreacyjny
(żródło: Z. Michalski - biuro prasowe Organizatora)

Polska edycja międzynarodowego konkursu na najlepszy obiekt sportowy i rekreacyjny szansą na promocję Podhala i województwa małopolskiego za granicą   Obiekty sportowe i rekreacyjne z województwa małopolskiego mogą wziąć udział w polskiej edycji międzynarodowego konkursu na „Najlepszy Obiekt Sportowy i Rekreacyjny”. Konkurs organizowany jest przez Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Paraolimpijski, Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji (IAKS Polska) oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski, a do komitetu honorowego przystąpił Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 października br.
( 22 Sierpnia 2012)
Prawie cztery miliony na ścieżki rowerowe w Nowym Targu
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Ponad trzy miliony dziewięćset tysięcy złotych dofinansowania ścieżek rowerowych w Nowym Targu trafi do miejskiej kasy dzięki decyzji samorządu województwa uwzględniającego nasz wniosek. Co najważniejsze, część pieniędzy zostanie przeznaczone na planowane w harmonogramie inwestycje, ale dofinansowane zostały też już zrealizowane inwestycje, takie jak kładka na Białym Dunajcu.
( 31 Lipca 2012)
Zaplecze boiska piłkarskiego w Białym Dunajcu oddane do użytkowania
(żródło: )

 Podczas sesji Rady  Gminy wójt  Andrzej Jacek Nowak przekazał prezespwi LKS Biali Biały Dunajec Stanisławowi Trebuni Tutce  klucze do  nowego zaplecza  boiska piłkarskiego.  
( 29 Czerwca 2012)
Fundusz dofinansuje basen
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki dofinansuje budowę nowotarskiego basenu – informację o pozytywnej opinii Sejmiku Województwa Małopolskiego w tej sprawie otrzymał od Marszałka Marka Sowy Burmistrz Marek Fryźlewicz i na czwartkowej sesji Rady Miasta przekazał ją w ramach swojego sprawozdania.
( 29 Czerwca 2012)
Sala gimnastyczna w Starem Bystrem gotowa
(żródło: UG Czarny Dunajec)

W ostatnich dniach dopełnione zostały wszelkie formalności związane z oddaniem do użytkowania nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Starem Bystrem, prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich.
( 19 Czerwca 2012)
Konkurs "Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga" - głosuj na szkoły z Podczerwonego i Bukowiny Tatrzańskiej
(żródło: )

PODCZERWONE / BUKOWINA TATRZAŃSKA: Szkoła Podstawowa w Podczerwonem i  Zespół Szkół w Bukowinie Tatrzańskiej biorą udział w konkursie "Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga". Jedna szkoła podstawowa, dzięki swoim uczniom oraz lokalnej społeczności, wygra wielofunkcyjne boisko szkolne.  
( 25 Maja 2012)
Nowotarski skate-park otwarty po zimowej przerwie
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

  Od piątku można już korzystać ze skate-parku przy Al. Solidarności. Przedstawiciele Urzędu Miasta i Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dokonali wiosennego odbioru technicznego obiektu i został on dopuszczony do użytkowania.
( 23 Marca 2012)
Nowy Orlik w Lipnicy Wielkiej
(żródło: )

 Obok Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej otwarto pierwsze w gminie boisko wielofunkcyjne Orlik 2012  Uroczystego przecięcia wstegi dokonali między innymi  wojewoda Stanisław Kracik starosta Krzysztof Faber oraz  wójt Bogusław Jazowski   W galerii fotoreportaż z otwarcia.!!!!
( 18 Listopada 2011)
Orlik na Kowańcu już otwarty
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

- Trzeba marzyć, bo marzenia się spełniają – powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II Ewa Łapsa podczas czwartkowego otwarcia nowego kompleksu boisk zrealizowanego w ramach programu „Moje Boisko - Orlik 2012” przy tej placówce. – A efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania – powiedziała wyraźnie wzruszona. Boisko piłkarskie wraz z sąsiadującym boiskiem wielofunkcyjnym, plac zabaw i nowe otoczenie szkoły robią w istocie wrażenie.
( 3 Listopada 2011)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024