START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Ostatnie dni zapisów do charytatywnej sztafety BNP Paribas „Podaj Zmianę – razem wybiegnijmy z depresji”. Sprawdź, kogo spotkasz na trasie!
(żródło: J. Będkowski SNOW PR)

 Jeszcze tylko do niedzieli, 2 czerwca br., trwają zapisy na najdłuższy, charytatywny bieg sztafetowy w Polsce. Bieg Banku BNP Paribas „Podaj zmianę - razem wybiegnijmy z depresji” rozpocznie się  4 czerwca br. na Kasprowym Wierchu, a zakończy 8 czerwca br. na Helu. Do inicjatywy można dołączyć na jednym z ponad 100 punktów na trasie i wspólnie z profesjonalnymi biegaczami pokonać dystans 5 lub 10 kilometrów. Dochód z zapisów zostanie przekazany Stowarzyszeniu Aktywnie Przeciwko Depresji.   
( 31 Maja 2019)
9 medali sportowców z HANDICAP’u w Małopolskich Mistrzostwach.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 13 sportowców Fundacji HANDICAP Zakopane wystartowało w poniedziałek 27.05.2019 w Mistrzostwach Małopolski SPRAWNI RAZEM. Zawody odbyły się w Krakowie na stadionie MOS Wschód, gromadząc ponad 60 zawodników  z Małopolski. Sportowcy rywalizowali w wybranych konkurencjach w lekkoatletyce.
( 28 Maja 2019)
IV BIEG INTEGRACYJNY PPWSZ Z HANDICAPEM
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 18 maja 2019 na terenie nowotarskiej uczelni PPWSZ odbył się IV Bieg Integracyjny. Ponad 40 uczestników z niepełnosprawnością pokonało dystans 500 m. W biegu wzięli udział młodzi biegacze trenujący z Fundacją HANDICAP Zakopane, uczestnicy projektu PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2019 realizowanego w ramach II edycji B.O. Małopolski, oraz uczniowie  SOSW nr.1 Nowy Targ,  CHATKI w Nowym Targu i  z Zakopanego
( 21 Maja 2019)
Składy Kadr Narodowych PZN na sezon 2019/2020
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego, na posiedzeniu w dniu 29 kwietnia 2019 roku na wniosek Prezydium Zarządu PZN, zatwierdził składy Kadr Narodowych w narciarstwie klasycznym, alpejskim oraz snowboardzie na sezon 2019/2020. 
( 1 Maja 2019)
PSA z medalami Mistrzostw Polski!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal wywalczyła siódemka reprezentantów Podhalańskiej Sekcji Akrobatycznej podczas rozegranych w Radlinie Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai VIII.
( 7 Kwietnia 2019)
Małopolskie Olimpiady Specjalne 2019 w biegu na rakietach śnieżnych na Polanie Zgorzelisko.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 8 medali indywidualnych i srebro w sztafecie wywalczyli sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane na Małopolskich Olimpiadach Specjalnych 2019  w biegu na rakietach śnieżnych. Zawody odbyły się 4.04.2019 na Polanie Zgorzelisko. Świetnie biegali: Maciej Hoły, który zdobył 2 x złoto, Martyna Puchała i Andrzej Kin – oboje złoto i srebro,  Piotr Papież 2 x brąz, oraz „srebrna” sztafeta (M.Puchała, A.Kin, K.Stankiewicz, M.Hoły, P.Papież)  GRATULUJEMY!      
( 6 Kwietnia 2019)
REPREZENTACJA POLSKI NARCIARSKICH MISTRZOSTW ŚWIATA INAS 2019 GOŚĆMI PARY PREZYDENCKIEJ W WARSZAWIE
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 Na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, 5 kwietnia 2019 r. reprezentanci Polski MŚ INAS 2019, w tym alpejczycy Fundacji HANDICAP Zakopane gościli w Pałacu Prezydenckim w Warszawie
( 6 Kwietnia 2019)
FIS 1929 w Zakopanem
(żródło: J.Kapłan Czech)

 W lutym 2019 roku minęło 90 lat od pierwszego FIS-u w Zakopanem . Pierwsze Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem odbywały się od 5 do 10 lutego 1929 roku .   Międzynarodowe Zawody Narciarskie F.I.S. a zarazem X -te Mistrzostwo Polski  odbyły się pod protektoratem Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Ignacego Mościckiego i pod przewodnictwem honorowym Pana Ministra Spraw Wojskowych Marszałka Józefa Piłsudskiego .   
( 22 Marca 2019)
Mistrzostwa Polski Sprawni Razem 2019 w narciarstwie alpejskim
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 3 złote medale i tytuły Mistrza Polski 2019  dla: Antoniego Wierciocha, Rafała Świczkowskiego, Łukasza Frączka, 5 srebrnych medali dla: Jakuba Kaima, Krystiana Kicmala,Krzysztofa Hełdaka, Patrycji Bryniarskiej i Rafała Świczkowskiego, oraz medale brązowe dla: Patrycji Stramy,Krzysztofa Hełdaka i Patrycji Bryniarskiej to dorobek zawodników  Fundacji HANDICAP Zakopane.
( 14 Marca 2019)
Dwa medale Narciarskich Mistrzostw Świata INAS 2019 we Francji dla alpejczyków trenujących z Fundacją HANDICAP Zakopane.
(żródło: M.Tlałka Długosz )

 W  dniach 5-10 marca 2019 r. we Francji, w Lans en Vercors koło Grenoble, rozegrano Narciarskie Mistrzostwa Świata INAS 2019.  INAS to światowe stowarzyszenie skupiające narciarzy z niepełnosprawnością intelektualną: alpejczyków i biegaczy. W zawodach uczestniczyło 12 reprezentacji, m.in. Francja , Austria i Japonia, oraz reprezentacja Polski: alpejczycy to sportowcy trenujący z Fundacją HANDICAP Zakopane.  
( 11 Marca 2019)
Capoeira Mountain Meeting w Zakopanem
(żródło: )

 W miniony weekend w Zakopanem po raz kolejny zorganizowane zostało seminarium Capoeira Mountain Meeting. Taniec czy sztuka walki? Niewprawne oko może mieć problem z oceną, ponieważ capoeira łączy ze sobą te dwa światy. Podczas Capoeira Mountain Meeting można było zobaczyć efektowne pokazy tej egzotycznej dyscypliny.    W galerii fotoreportaż J. Podsiadło i ZC  
( 2 Lutego 2019)
Capoeira Mountain Meeting
(żródło: )

 Już w ten weekend od piątku do niedzieli będzie można zobaczyć czym jest capoeira. Wszystko to za sprawą seminarium Capoeira Mountain Meeting  
( 24 Stycznia 2019)
PIERWSZY W POLSCE SNOWMAN FESTIVAL RUSZA NA KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ!
(żródło: )

 Dużo śniegu, dobra muzyka, uśmiechnięci uczestnicy, rytmiczne ruchy i ogromne bałwany to dokładny opis tej imprezy.  DOŁĄCZ DO WYDARZENIA, ŚLEDŹ NASZE POSTY A PODCZAS SNOWMAN FESTIVAL BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!   
( 9 Stycznia 2019)
Szczęśliwego Nowego Roku
(żródło: )

Pomyślności  zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2018 roku życzy redakcja podhale-sport.
( 30 Grudnia 2018)
Sztucznie naśnieżana narciarska trasa biegowa na stadionie „KOŁO" w Nowym Targu już otwarta!
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Serdecznie zapraszamy miłośników biegówek na stadion obok Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu (ul. Parkowa 14) gdzie od piątku 21 grudnia czynna jest sztucznie naśnieżana, narciarska trasa biegowa. Trasa otwarta jest w godzinach od 8 do 21, ma długość 400m, założone są dwa tory do stylu klasycznego i jest oświetlona dzięki czemu można biegać po zmroku. 
( 22 Grudnia 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021