START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Polsko -Palestyńskie zgrupowanie szermierzy pod Tatrami.
(żródło: )

Swój trzytygodniowy pobyt pod Tatrami zakończyli palestyńscy i polscy szpadziści realizujący  projekt "Szermierze dla Palestyny".   W Zakopanem pod opieką polskich trenerów  Michała Morysa i Zbigniewa Ryczka przebywali między innymi: mistrz Palestyny w szermierce Mohammad Rukab oraz - członkowie  polskiej kadry narodowej juniorzy: Dominika Pacewicz, Olga Ryczek,  Piotr Kruczek, Michał Nowak  i Jan Sobiecki.  
( 30 Sierpnia 2007)
Igrzyska Sportowe o Puchar Czesława Langa - Rabka Zdrój 2007
(żródło: )

W czwartek(16 sierpnia) w Rabce Zdroju dzieci chore na astmę rywalizować będą w Igrzyskach o Puchar Czesława Langa. „Cieszę się, że mogę patronować sportowej rywalizacji dzieci podwójnie pokrzywdzonych przez los. Na Igrzyskach, jak i podczas trwania całego obozu w Rabce, chcemy przekonać dzieci, że z astmą można wygrać, podobnie, jak wygrywa się  zawody sportowe” – mówi Czesław Lang, wielokrotny mistrz świata w kolarstwie szosowym.   Zawody są jedną z imprez organizowanych podczas obozu sportowo-rehabilitacyjnego, zorganizowanego w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Przejmij kontrolę – Wygraj z astmą”.
( 15 Sierpnia 2007)
Igrzyska Sołeckie Poronin
(żródło: )

W ramach tradycyjnego  XXXIII już Poroniańskiego Lata rozegrano Igrzyska Sołeckie.  Pięcio osobowe reprezentacje sołectw: Poronin,  Małe Ciche, Stasikówka, Bustryk   musiały wykazać się w 5 konkurencjach - wymagających nie tylko sprawności i siły ale również pomysłowości.  Największym wyzwaniem była jazda na..... nartach. Trzy osoby mając przymocowaną jedną parę nart do nóg musiały jak najszybciej pokonać odcinek  wytyczony na dnie betonowej niecki. Konkurencja ta wymagała niebywałego zgrania i koordynacji ruchów  drużyny. Tym wykazali się zawodnicy z Poronina , którzy wyprzedzili zespół z Bustryku
( 26 Lipca 2007)
Medale "Zasłużony dla Sportu Miasta Nowy Targ" dla hokeistów Podhala.
(żródło: )

Podczas najbliższej sesji rady Miasta Nowy Targ (28) radni podejmą uchwały w sprawie  przyznania Medalu "Zasłużony dla Sportu Miasta Nowy Targ" . Na wnisek Komisji Sportu nominowani są : Drużyna Sportowa Wojas Podhale:, Wiesław Wojas, Tadeusz Kalata, Jarosław Różański,  Jacek Zamojski, Rafał Sroka, Dariusz Łyszczarczyk, Łukasz Wilczek,  Sebastian Biela, Sebastian Łabuz, Krzysztof Zapała, Marian Kacir, Martin Voznik, Jan Joniak i Wojciech  Wolski .
( 21 Czerwca 2007)
XII Sztafeta im Bronisława Czecha Nowe Bystre.
(żródło: )

  Już po raz XII w Nowem Bystrem odbyły się biegi sztafetowe dla upamiętnienia Patrona Szkoły znakomitego sportowca Bronisława Czecha. W zawodach wzięły udział reprezentacje z trzech gimanzjów: z Zębu, Białego Dunajca oraz Nowego Bystrego a także 9 Szkół Podstawowych:  nr 9 i nr 3 Z-ne , nr 1 Biały Dunajec, Ząb , Poronin, Murzasichle, Stasikówka , Nowe Bystre oraz Ratułów  Wśród Gimnazjów najlepszy czas  uzyskała sztafeta  z Białego Dunajca, druga była sztafeta z Zębu a trzecia na mecie zameldowała się sztafeta z Nowego Bystrego. Wsród szkoł podstawowych zwyciężyła  reprezentacja  Nowego Bystrego, druga na mecie byłą drużyna SP nr 9 Zakopane a trzeci czas uzyskali biegacze z Ratułowa.   W galerii fotoreportaż z biegu    Wyniki poniżej
( 20 Czerwca 2007)
Wystartowała czwarta edycja Kwietnego Biegu
(żródło: )

Punktualnie o 17.00 w Słubicach ruszyła sztafeta biegaczy, rozpoczynając kolejną edycję Kwietnego Biegu. Oficjalną inaugurację poprzedziła msza św. Odprawiana w intencji zawodników. W mieście pojawili się przedstawiciele gminy Jabłonka, by uroczyście przekazać burmistrzowi Słubic flagę Kwietnego Biegu.
( 28 Maja 2007)
SPOTKANIE WÓJTA GMINY JABŁONKA Z „LUDŹMI SPORTU”
(żródło: )

12 kwietnia w Jabłonce Orawskiej odbyło się spotkanie Wójta Gminy z działaczami sportowymi z terenmu gminy. Podczas posiedzenia poruszano problematykę rozwoju sportu i kultury fizycznej  na Orawie. Poniżej przedstawiamy krótkie sprawozdanie ze spotkania
( 18 Kwietnia 2007)
Żołnierze nad Tatrami
(żródło: )

W ostatnich dniach turyści i narciarze byli świadkami niecodziennych widoków. W rejonie Kasprowego Wierchu, Hali Gąsienicowej i doliny Chochołowskiej, pod okiem instruktórów z TOPR do misji w Afganistanie przygotowywali się żołnierze 66 Dywizjonu Lotniczego 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Przy użyciu śmigłowca W-3 Sokół trenowali między innymi zjazd po linie w zawisie w pełnym ekwipunku, ewakuację, desant. Zobacz ciekawe zdjęcia w galerii!!
( 16 Marca 2007)
CIEKAWOSTKI: - Desant na Kasprowym
(żródło: )

Kilka dni temu, narciarze na Kasprowym Wierchu  - obok narciarskiego bialego szalenstwa przy cudnych warunkach - mogli cieszyć się niecodziennym widokiem. Na Goryczkowej Przełęczy nad Zakosy - Wojsko Polskie trenowało desant przy użyciu śmigłowca Mi-16. Zobacz ciekawe fotki w galerii.... Zobacz krotki filmik z lądowania...!!!
( 10 Marca 2007)
58 Memoriał Kornela Makuszyńskiego
(żródło: )

 Już po raz 58  najmłodsi narciarze zmagali się  w biegach ,skokach i slalomie - konkurencjach rozgrywanych w ramach zawodów z jedną z najdłuższych tradycji . Zawody organizowane jeszcze przed II wojną światową przez Kornela Makuszyńskiego otrzymały jego Imię. W niezwykle popularnym Koziołku Matołku  przewinęły się kolejne pokolenia zapalonych narciarzy. dla których ta impreza rozpoczynała karierę sportową.  W tej galerii przedstawiamy fortoreportaż Marka Zaniewskiego z pierwszego dnia zawodów !!!!  W tej galerii fotoreportaż Krzysztofa Wisniowskiego z drugiego dnia zawodów
( 7 Marca 2007)
58 Memoriał Koziołka Matołka.
(żródło: )

 W najbliższą sobotę i niedzielę  odbędzie się już 58 Memoriał Kornela Makuszyńśkiego. Popularne zawody Koziołka Matołka rozgrywane są w skokach, biegach i narciarstwie alpejskim  W sobotę od godz 10.30 na wybiegu wielskiej Skoczni odbędą się Biegi,a o godz 12.00 skoki  W niedzielę na Polanie Szymaszkowej o godz 11.00 rozpoczną się zjazdy.
( 1 Marca 2007)
IV Samorządowe Zawody Narciarskie Gminy Poronin
(żródło: )

W najbliższą sobotę  o godz 14.00w Małym Cichem na Polanie Błociska rozpoczną się  IV Samorządowe Zawody Narciarskie Gminy Poronin. Współorganizatorami imprezy, która odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Poronin są Sekretarz gminy Poronin Rada Sołecka w Murzasichlu i Szkoła Podstawopwa w Małem Cichem. Druga edycja zawodów odbędzie się 10 marca na Budzowym Wierchu w Murzasichlu początek również godz  14.00  Ponizej podajemy regulamin zawodów.
( 28 Lutego 2007)
GRATULACJE!!
(żródło: )

Koledze Januszowi Kasprzakowi i jego małżonce skaładamy gratulacje z okazji narodzin syna!!! Załoga podhale-sport.pl.
( 24 Stycznia 2007)
Plebiscyt najpopularniejszy Sportowiec Podhala - Nowe sylwetki.
(żródło: )

Plebiscyt Dziennika Polskiego na Najpopularniejszego Sportowca Podhala i Młodego Asa Podhala trwa.  Nasz Portal jest partnerem medialnym Plebiscytu.  W naszej galerii sylwetek dodaliśmy kolejne: trzech młodych asów:   Patryk Galica Gudbaj, Klimek Murańka, Dariusz Kwiatkowski oraz jeden z naszych kandydatów na najpopularniejszego sportowca  Łukasz Jarosz - O nich oraz o innych kandydatach możemy poczytać w podstronie Plebiscyct Najlepszy Sportowiec Podhala 2006.
( 18 Stycznia 2007)
Witów-Ski Zimowa Szkoła Gwiazd.
(żródło: )

  Tylko sześć miesięcy potrzeba było by powstał  nowoczesny ośrodek narciarski w Witowie.  Jedną z atrakcji dla narciarzy będzie bardzo miłe towarzystwo. 6 stycznia ruszyła Zimowa Szkoła Gwiazd. Co tydzień na stoku przebywać będą znane gwiazdy, które będą  doskonaliły się w technice jazdy na nartach czy też na snowboardzie. pod okiem Jagny Marczułajtis.  W tą sobotę na stoku mozna było zobaczyć Reni Jusis ora Piotra Rubika, Za tydzięń zobaczymy Magdalenę Cielecką oraz  Marię Wałęsę. W marcu planowany jest wielki finał- Mistrzostwa Gwiazd. W galerii kilka zdjęć z inauguracji Zimowej Szkoły Gwiazd w Witowie.!!!!
( 6 Stycznia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (540-554)(555-569)(570-584)(585-599)(600-612) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024