V Zakopiańska Liga Pływacka rozpoczęta.

Pierwsze zawody V  Zakopiańskiej Ligi Pływackiej są już za nami. W tym roku uczestnicy startują już wg pełnego regulaminu pływackiego. W październikowych zawodach wystartowało ponad 120 dziewcząt i chłopców z roczników 1997 - 2009z 4 klubów pływackich: XTatra Dive, Delfin Płetwal i SWIM Frajda
( 15 Listopada 2014)
3 edycja IV Zakopiańskiej Ligi Pływackiej
(żródło: Ł. Nawalaniec Frajda fot Adam Brzoza)

Na starcie III Zawodów z cyklu IV już Zakopiańskiej Ligii Pływackiej stanęło niespełna 115 zawodników. Frajdę reprezentowało o 20 zawodników.   Nasza Szkółka ponownie uplasowała się na drugim miejscu pośród Szkółek w klasyfikacji medalowej, Frajdowi zawodnicy zdobyli aż 8 medali, w tym 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale. Nasi Frajdowcy przysporzyli nam wczoraj sporo emocji, radości i powodów do dumy.   W galerii fotoreportaż  A. Brzozy z zawodów!!!
( 18 Kwietnia 2014)
Zakopiańska Liga Pływacka trzecia edycja

21 kwietnia  br  w COS Zakopane rozegrano trzecie zawody tegorocznej Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.  Tym razem wystartowało 137 pływaczek i pływaków  w 6 kategoriach wiekowych.
( 22 Kwietnia 2013)
Drugie zawody III Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.

16 grudnia  na pływalni zakopiańskiego COS rozegrane zostały drugie zawody III Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. W zawodach organizowanych przez  szkółki pływackie : Delfin. Płetwal , SSR Frajda oraz Centrum nurkowe Xtatra Dive  wystartowało ponad 150 uczestników  - uczniów szkół podstawowych i młodszych , gimnazjalistów oraz licealistów i ich rodziców.  Prócz rywalizacji indywidualnej rozegrano również sztafety rodzinne w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.   Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 16 Grudnia 2012)
4 edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej

17 czerwca na pływalni zakopiańskiego COS rozegrana została czwarta edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. Ponad 100 pływaków reprezentujących szkółki pływackie:Delfin, Płetwal. X Tatra Dive  SSR Frajda oraz Akademia Active rywalizowała stylem motylkowym i dowolnym.    Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 19 Czerwca 2012)
2 edycja II ligi Pływackiej Zakopane

Po zimowej przerwie na pływalnię powrócili  zawodnicy biorący udział w II zakopianskiej lidze pływackiej. Ponownie na basenie Centralnego Ośrodka Spoortu  rywalizowało tym razem 150 pływaków  w wieku od przedszkolnego do dorosłych.  Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 23 Kwietnia 2012)
II liga pływacka Zakopane.

Na pływalni COS rozegrana została pierwsza edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.  Na starcie stanęło  ponad 160 zawodników w kategoriach wiekowych od sześciolatków  do uczniów szkół gimnazjalnych i starszych. Pływacy rywalizowali na dystansach od 25 m do 100 m stylem dowolnym.  Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
( 23 Października 2011)
Pływacki Puchar Frajdy
(żródło: Ł. Nawalaniec SSR Frajda)

W sobotę 18 czerwca na basenie w Hotelu Mercure Kasprowy odbyła się II edycja Pływackiego Pucharu Frajdy oraz I Puchar Pływackich Sztafet Rodzinnych. Na starcie zawodów stanęło blisko 50 uczestników oraz 10 Sztafet Rodzinnych.
( 20 Czerwca 2011)
I Zakopiańska Liga Pływacka zakończona.
(żródło: M. Dyląg)

5 czerwca na basenie COS-u odbyła się czwarta (ostatnia) edycja I Ligi Pływackiej. W każdych zawodach startowało średnio 180 dzieci co jest wielkim sukcesem organizatorów.   W sumie sklasyfikowanych zostało ponad 220 uczestników. Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 9 Czerwca 2011)
Trzecia edycja I Zakopiańskiej Ligi Pływackiej

W zakopiańskim Aqua Parku rozgrane zostały 3 zawody I Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. W zmaganiach wzięło udział 155 pływaczek i pływaków  począwszy od uczniów klasy " zerowej" po doroslych. Zawody  przeprowadzane są na basenie zakopiańskiego COS oraz Aqua Parku.
( 12 Kwietnia 2011)
Liga Pływacka Zakopane
(żródło: B Ścisłowicz Aqua Park Zakopane)

W dniu 24 października 2010 w zakopiańskim Aquaparku odbyły się pierwsze zawody w ramach „Ligi Pływackiej”. Zmagania mają na celu wyłonienie najbardziej wszechstronnego pływaka i pływaczkę oraz propagowanie dyscypliny wśród dzieci i młodzieży. Pomysłodawcy Bartosz Ścisłowicz , Maciej Haras i Marcin Dyląg planują cykl zawodów w Aqua Parku oraz COS.      W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 26 Października 2010)
DZIEŃ DZIECKA NA MOKRO W AQUA PARKU ZAKOPANE
(żródło: B. Ścisłowicz)

Z inicjatywy Szkoły Nurkowania X Tatra Dive – Zakopane oraz Aqua Parku Zakopane, w dniu 30 maja odbyła się impreza, dedykowana do wszystkich dzieci z okazji ich święta, mająca na celu promowanie różnych form rekreacji w, na i pod wodą począwszy od zabaw w wodzie przez kwalifikowane jej formy jak nurkowanie, rafting, kajakarstwo górskie.  W galerii fotoreportaż  B. Ścisłowicza z imprezy
( 31 Maja 2010)
Pływacki puchar dyrektora Aqua Park Zakopane Klasy V-VI , Gimnazja i Szkoły Średnie.
(żródło: K. Wiśniowski "Żaba")

W dniu 09.05.2009 r w zakopiańskim Aquaparku odbyły się zawody pływackie dla uczniów klas V-VI ze szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  w zawodach wzięło udział 47 młodych pływaków, ktorzy zmierzyli stylem dowolnym na dystansach 25 m ( młodsi) i 50 m (starsi)  Poniżej wyniki
( 11 Maja 2009)
Pływacki Puchar Dyrektora Aquapark Zakopane.

W dniu 25 kwietnia br Zakopiański Aquapark był organizatorem I zawodów w pływaniu dla szkół podstawowych do klas IV - tych o Puchar Dyrektora Aquaparku. W zawodach wzięło udział blisko 100 dzieci. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Puchary dla najmłodszej startującej zawodniczki oraz zawodnika  ufundował Krzysztof Wiśniowski "Żaba", Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Zakopane. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!! ( Fot otrzymane od K. Wiśniowskiego)
( 30 Kwietnia 2009)
Pierwsze medale w pływaniu zakopiańskiego Aquaparku .
(żródło: fot Grzegorz Samecki Aqua Park Zakopane)

W rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim Mistrzostwach Polski w  pływaniu bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka powstałego niedawno klubu pływackiego AQUA Park Zakopane Katarzyna Kowalczyk, która   zdobyła trzy medale w kategorii młodzieżowców.