START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Pływanie
V Zakopiańska Liga Pływacka rozpoczęta.
(żródło: )

 Pierwsze zawody V  Zakopiańskiej Ligi Pływackiej są już za nami. W tym roku uczestnicy startują już wg pełnego regulaminu pływackiego. W październikowych zawodach wystartowało ponad 120 dziewcząt i chłopców z roczników 1997 - 2009z 4 klubów pływackich: XTatra Dive, Delfin Płetwal i SWIM Frajda  
( 15 Listopada 2014)
3 edycja IV Zakopiańskiej Ligi Pływackiej
(żródło: Ł. Nawalaniec Frajda fot Adam Brzoza)

   Na starcie III Zawodów z cyklu IV już Zakopiańskiej Ligii Pływackiej stanęło niespełna 115 zawodników. Frajdę reprezentowało o 20 zawodników.   Nasza Szkółka ponownie uplasowała się na drugim miejscu pośród Szkółek w klasyfikacji medalowej, Frajdowi zawodnicy zdobyli aż 8 medali, w tym 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale. Nasi Frajdowcy przysporzyli nam wczoraj sporo emocji, radości i powodów do dumy.   W galerii fotoreportaż  A. Brzozy z zawodów!!!
( 18 Kwietnia 2014)
Zakopiańska Liga Pływacka trzecia edycja
(żródło: )

  21 kwietnia  br  w COS Zakopane rozegrano trzecie zawody tegorocznej Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.  Tym razem wystartowało 137 pływaczek i pływaków  w 6 kategoriach wiekowych.  
( 22 Kwietnia 2013)
Drugie zawody III Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.
(żródło: )

 16 grudnia  na pływalni zakopiańskiego COS rozegrane zostały drugie zawody III Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. W zawodach organizowanych przez  szkółki pływackie : Delfin. Płetwal , SSR Frajda oraz Centrum nurkowe Xtatra Dive  wystartowało ponad 150 uczestników  - uczniów szkół podstawowych i młodszych , gimnazjalistów oraz licealistów i ich rodziców.  Prócz rywalizacji indywidualnej rozegrano również sztafety rodzinne w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.   Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!  
( 16 Grudnia 2012)
4 edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej
(żródło: )

17 czerwca na pływalni zakopiańskiego COS rozegrana została czwarta edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. Ponad 100 pływaków reprezentujących szkółki pływackie:Delfin, Płetwal. X Tatra Dive  SSR Frajda oraz Akademia Active rywalizowała stylem motylkowym i dowolnym.    Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 19 Czerwca 2012)
2 edycja II ligi Pływackiej Zakopane
(żródło: )

 Po zimowej przerwie na pływalnię powrócili  zawodnicy biorący udział w II zakopianskiej lidze pływackiej. Ponownie na basenie Centralnego Ośrodka Spoortu  rywalizowało tym razem 150 pływaków  w wieku od przedszkolnego do dorosłych.  Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 23 Kwietnia 2012)
II liga pływacka Zakopane.
(żródło: )

  Na pływalni COS rozegrana została pierwsza edycja II Zakopiańskiej Ligi Pływackiej.  Na starcie stanęło  ponad 160 zawodników w kategoriach wiekowych od sześciolatków  do uczniów szkół gimnazjalnych i starszych. Pływacy rywalizowali na dystansach od 25 m do 100 m stylem dowolnym.  Pełne wyniki tutaj w formacie pdf  
( 23 Października 2011)
Pływacki Puchar Frajdy
(żródło: Ł. Nawalaniec SSR Frajda)

W sobotę 18 czerwca na basenie w Hotelu Mercure Kasprowy odbyła się II edycja Pływackiego Pucharu Frajdy oraz I Puchar Pływackich Sztafet Rodzinnych. Na starcie zawodów stanęło blisko 50 uczestników oraz 10 Sztafet Rodzinnych. 
( 20 Czerwca 2011)
I Zakopiańska Liga Pływacka zakończona.
(żródło: M. Dyląg)

5 czerwca na basenie COS-u odbyła się czwarta (ostatnia) edycja I Ligi Pływackiej. W każdych zawodach startowało średnio 180 dzieci co jest wielkim sukcesem organizatorów.   W sumie sklasyfikowanych zostało ponad 220 uczestników. Pełne wyniki tutaj w formacie pdf!!!
( 9 Czerwca 2011)
Trzecia edycja I Zakopiańskiej Ligi Pływackiej
(żródło: )

W zakopiańskim Aqua Parku rozgrane zostały 3 zawody I Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. W zmaganiach wzięło udział 155 pływaczek i pływaków  począwszy od uczniów klasy " zerowej" po doroslych. Zawody  przeprowadzane są na basenie zakopiańskiego COS oraz Aqua Parku.
( 12 Kwietnia 2011)
Liga Pływacka Zakopane
(żródło: B Ścisłowicz Aqua Park Zakopane)

W dniu 24 października 2010 w zakopiańskim Aquaparku odbyły się pierwsze zawody w ramach „Ligi Pływackiej”. Zmagania mają na celu wyłonienie najbardziej wszechstronnego pływaka i pływaczkę oraz propagowanie dyscypliny wśród dzieci i młodzieży. Pomysłodawcy Bartosz Ścisłowicz , Maciej Haras i Marcin Dyląg planują cykl zawodów w Aqua Parku oraz COS.      W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 26 Października 2010)
DZIEŃ DZIECKA NA MOKRO W AQUA PARKU ZAKOPANE
(żródło: B. Ścisłowicz)

Z inicjatywy Szkoły Nurkowania X Tatra Dive – Zakopane oraz Aqua Parku Zakopane, w dniu 30 maja odbyła się impreza, dedykowana do wszystkich dzieci z okazji ich święta, mająca na celu promowanie różnych form rekreacji w, na i pod wodą począwszy od zabaw w wodzie przez kwalifikowane jej formy jak nurkowanie, rafting, kajakarstwo górskie.  W galerii fotoreportaż  B. Ścisłowicza z imprezy
( 31 Maja 2010)
Pływacki puchar dyrektora Aqua Park Zakopane Klasy V-VI , Gimnazja i Szkoły Średnie.
(żródło: K. Wiśniowski "Żaba")

W dniu 09.05.2009 r w zakopiańskim Aquaparku odbyły się zawody pływackie dla uczniów klas V-VI ze szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  w zawodach wzięło udział 47 młodych pływaków, ktorzy zmierzyli stylem dowolnym na dystansach 25 m ( młodsi) i 50 m (starsi)  Poniżej wyniki
( 11 Maja 2009)
Pływacki Puchar Dyrektora Aquapark Zakopane.
(żródło: )

W dniu 25 kwietnia br Zakopiański Aquapark był organizatorem I zawodów w pływaniu dla szkół podstawowych do klas IV - tych o Puchar Dyrektora Aquaparku. W zawodach wzięło udział blisko 100 dzieci. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Puchary dla najmłodszej startującej zawodniczki oraz zawodnika  ufundował Krzysztof Wiśniowski "Żaba", Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Zakopane. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!! ( Fot otrzymane od K. Wiśniowskiego)
( 30 Kwietnia 2009)
Pierwsze medale w pływaniu zakopiańskiego Aquaparku .
(żródło: fot Grzegorz Samecki Aqua Park Zakopane)

 W rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim Mistrzostwach Polski w  pływaniu bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka powstałego niedawno klubu pływackiego AQUA Park Zakopane Katarzyna Kowalczyk, która   zdobyła trzy medale w kategorii młodzieżowców.
( 8 Kwietnia 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-31) »»

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024