VI miejsce Czarnych Pum w Gorlicach.
(żródło: P. Apollo MOSiR Gorlice)

Zakończył się XV turniej Małego Pola Gorlice 2010 r. Drużyna Czarnych Pum Zakopane wzmocniona zawodnikiem z Nowego Targu Grzegorzem Hajnosem zajęła wysokie 6 miejsce w silnie obsadzonym turnieju.  W turnieju brało udział 25 zespołów  m.in.  ze Słowacji, Nowego Sącza, Dąbrowy Tarnowskiej, Grybowa, Korzennej, Gorlic i okolic.
( 6 Lipca 2010)
Sparing Sandecja- Watra Białka Tatrzańska

Przebywająca w Zakopanem na zgrupowaniu piłkarska drużyna  MKS Sandecji rozgrałą dzisiaj wieczorem w Białce Tatrzańskiej mecz sparingowy z Watrą . Wynik meczu 3-0
( 5 Lipca 2010)
Piłkarski Piknik Gminny w Łapszach Niżnych

W dniu 27 czerwca 2010 r. odbył się kolejny już Piłkarski Piknik Gminny pod Patronatem Wójta Gminy Łapsze Niżne.
( 1 Lipca 2010)
Wisła Kraków zagrała charytatywnie z FC Tatran Presov dla powodzian.

Przebywająca od poniedziałku w Zakopanem na zgrupowaniu piłkarska drużyna Wisły Kraków zagrała w Nowym Targu sparingowe spotkanie  ze słowacką drużyną Tatrana Presov. Wiślacy okazali sie minimalnie lepsi od rywali wygrywając 3-2. Mecz miał również wydźwięk charytatywny bowiem całkowity dochód  został przeznaczony  na rzecz powodzian z Gminy Szczurowa.   W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 26 Czerwca 2010)
Trenerzy na osiedlach
(żródło: tekst: Marcin Jagła UM Nowy Targ; fot. arch. trenerów)

W sobotę 12 czerwca odbył się pierwszy z serii turniejów piłkarskich organizowanych przez trenerów osiedlowych działających na terenie Nowego Tragu.W imprezie udział wzięło siedem drużyn. Sześć z nich tworzyli chłopcy z klas 4-6 szkół podstawowych, a siódmą drużynę tworzyły dziewczęta z pierwszej klasy gimnazjum.
( 23 Czerwca 2010)
Biała Gwiazda trenuje w Zakopanem.

Piłkarze krakowskiej Wisły w poniedziałek rozpoczęli tygodniowe zgrupowanie w Zakopanem.   W galerii fotoreportaż z  wtorkowego treningu!!!!!
( 22 Czerwca 2010)
Mundial w komżach Nowy Targ
(żródło: M. Jagła UM Nowy Targ)

W duchu sportowej rywalizacji fair play 10 czerwca w godzinach popołudniowych odbyły się IV Mistrzostwa Dekanatu Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej pod honorowym patronatem Marka Fryźlewicza burmistrza miasta Nowy Targ.
( 14 Czerwca 2010)
XXVI Międzynarodowy Turniej Dzikich Drużyn Łapsze Niżne.

W minioona sobotę (12 czerwca) w Łapszach Niżnych rozegrany został się XXVI Międzynarodowy Turniej Dzikich Drużyn. W rozgrywkach wziełu udział druzyny z Polski i Słowacji. ubiegłoroczny tytuł obroniła drużyna Orzeł II Niedzica
( 13 Czerwca 2010)
Nowotarska "Piątka" zwycięża
(żródło: M. Zubek)

Na sztucznym boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu odbyły się eliminacje lokalne w ramach ogólnopolskiego programu Ligi Małych Mistrzów.
( 13 Maja 2010)
Mistrzostwa powiatu nowotarskiego gimnazjalistów w piłce nożnej.
(żródło: J. Kaleta PCKiS Nowy Targ)

11 maja na stadionie miejskim w Nowym Targu rozegrano powiatowe mistrzostwa gimnazjalistów w piłce nożnej. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Najlepsi w turnieju okazali się gimnazjaliści z Krempach, którzy wezmą udział w rozgrywkach na szczeblu rejonowym 26 maja w Zakopanem.   W galerii kilka fot z turnieju nadesłanych przez Organizatora.!!!!
( 12 Maja 2010)
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR KOMENDANTA PSP ZAKOPANE

W dniu 30.03.2010 r. w hali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się drugi turniej piłkarski o puchar Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem.  Główne trofeum turnieju zdobyła drużyna OSP Stasikówka.
( 2 Kwietnia 2010)
Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy - Finał

Jak przed rokiem po raz kolejny zespół Błyskawicy okazał się najlepszy. Drugie miejsce przypadło drugiej drużynie z Kacwina, natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa gospodarzy. Turniej dostarczył wielu emocji, pokazał, że jest wiele młodych talentów, które czekają na odkrycie. Finały cieszyły się wielką popularnością, o czym świadczy wypełniona po brzegi Hala w Niedzicy. Organizatorzy turnieju wywiązali się z zadania znakomicie.
( 24 Marca 2010)
II REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FUTSAL ZIEM GÓRSKICH O PUCHAR DYREKTORA OSIR
(żródło: P. Apollo)

7 marca w niedzielę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach rozegrany został turniej piłki halowej o Puchar dyrektora OSIR Gorlice  Do turnieju zostały zaproszone  między innymi Czarne Pumy z Zakopanego oraz Podhale Nowy Targ  Najlepsza okazała się drużyna Tubek Granit z Łużnej , drugie miejsce zajęło Podhale Nowy Targ a trzecie Czarne Pumy.  Na czwartym miejscu znależli się reprezentanci Straży Granicznej z Nowego Sącza.   W galerii kilka fot z turnieju!!!!!
( 15 Marca 2010)
Memoriał Ryszarda Leśniaka, Kazimierza Włosińskiego, Pawła Bachula. Tarnowscy sędziowie najlepsi w Niedzicy.
(żródło: Z. Karaś)

Jedenaście drużyn zagrało w halowym turnieju w V Memoriale Ryszarda Leśniaka, Kazimierza Włosińskiego i Pawła Bachula zmarłych przedwcześnie podhalańskich sędziów piłkarskich. Wygrała drużyna reprezentująca Kolegium Sędziów z Tarnowa, która w finale rzutami karnymi pokonała Bochnię. Z naszych czterech drużyn występujących w V Memoriale najwyżej została sklasyfikowania pierwsza drużyna KS PPPN.  W galerii kilka fot  druzyn nadesłanych przez Z. Karasia.
( 15 Lutego 2010)
IX Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej - klasy 5
(żródło: H. Kardaś)

W lutym rozegrano ostatni z serii turniejów dla szkół podstawowych w ramach IX Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej. Na zakończenie w sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji zagrały klasy 5 w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Miejsca w grupach decydowały o grze o poszczególne, końcowe miejsca w turnieju.   W galerii fotoreportaż  Hanny Kardaś z turnieju!!!