START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
Piłkarskie Mistrzostwa Polski Juniorów Do Lat 14
(żródło: tekst Jordan Dudziak)

1 i 2 lipca na Stadionie COS Zakopane oraz na boiskach w Nowym Targu i Ludźmierzu rozegrano I i II kolejke meczy rundy grupowej. Pierwsze mecze obfitowały w wysokie wyniki bowiem Łódzki ZPN pokonał 5-0 Pomorski ZPN. Gracze ze Śląska ulegli 1-3 Lubelskiemu ZPN. W grupie B wygrał Podlaski ZPN z Wielkopolskim ZPN 2-1 a Dolnośląski ZPN pokonał Podkarpacki ZPN 3-1. W galerii fotoreportaż z rozgrywek( fot Zuzanna Chmiel i Jordan Dudziak)
( 3 Lipca 2008)
Piłkarskie Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
(żródło: )

 We wtorek  na stadionie zakopiańskiego COS rozpoczęły się rozgrywki Mistrzostw Polski o Puchar im Wacława Kuchara.  W turnieju zorganizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej, Małopolski Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz  Podhalański Podokręg Piłki Nożnej bierze udział 8 drużyn: W grupie A  wystąpią piłkarze  z Łodzi, Gdańska, Katowic  i  Lublina  a w grupie B Białegostoku, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa.
( 1 Lipca 2008)
Polsko -Francuski mecz młodych piłkarzy.
(żródło: )

Na stadionie zakopiańskiego COS we wtorek zmierzyły się dwie drużyny młodych piłkarzy. Z trampkarzami KS Zakopane (UKS Dwójka) zagrała o rocznik młodsza reprezentacja U. S . Catelle  La Grande koło Dunkierki. Obie drużyny mecz potraktowały treningowo a towarzyskie spotkanie zakończyło się wygraną  zakopiańczyków.  W galerii fotoreportaż z meczu.!!!
( 25 Czerwca 2008)
Ostatnia kolejka VI ligi KS Zakopane awansuje na 9 miejsce.
(żródło: )

 W ostatniej kolejce VI ligi okręgowej KS Zakopane wygrało na wyjeździe z Orkanem Raba Wyżna 5-1 i tym samym awansowało na 9 miejsce w tabeli. Orawa Jabłonka przegrała 4-3 z heleną Nowy Sącz a Poroniec Poronin wygrał z Ogniwem i znajduje się  miejsce wyżej od Zakopanego.
( 24 Czerwca 2008)
29 kolejka VI ligi okręgowej. Zwycięstwo Zakopanego.
(żródło: )

 Przedostatni mecz tegorocznej VI ligi Okręgowej KS Zakopane zagrało na własnym boisku z KS Tymbark,  Spotkanie zakopiańczycy wygrali 3-0. W tej kolejce Poronin przewgrał walkowerem z Łososiną a Orawa Jabłonka wygrała 1-0 z Orkanem Rabą Wyżną.
( 16 Czerwca 2008)
Polsko-Węgierski mecz piłkarski Old Boy-ów.
(żródło: )

 14 czerwca na boisku piłkarskim COS rozegrany został już po raz 16 międzynarodowy mecz  Old Boys Zakopane z węgierską drużyną JPH Trading Hungary Budapeszt.  Gospodarze okazali się mało gościnni bowiem mecz  wygrali 6-3.  Warto wspomnieć iż jeden z zakopiańczyków, który zasilił drużynę gości w pierwszej połowie meczu niefortunnie doznał kontuzji nogi. Zmaganiom polsko wegierskich  Old Boyów przyglądali się Burmistrz Janusz Majcher oraz dyr zakopiańskiego COs Franciszek Bachleda Księdzularz. W galerii fotoreportaż z meczu.
( 14 Czerwca 2008)
Strażacy na boisku
(żródło: )

 13 czerwca  na stadionie COS w Zakopanem odbył się XI turniej Zawodowych Strażaków w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Euroregionu Beskidy.  w rozgrywkach organizowanych przez  KP PSP w Zakopanem wzieło udział 9 drużyn reprezentujacych Komendy Państwowych Straży  Pożarnych z Nowego Targu, Suchej Beskidzkiej, Katowic, Zakopanego, Bielska Białej, Żywca oraz  słowackich Cadcy Żyliny i Dolnego Kubina . Gospodarze -okazali się mało gościnni bowiem zwyciężyli w finałowym meczu z Żyliną, Trzecie miejsce zajęli strażacy z Cadcy.  W galerii kilka fot z turnieju!!! fot: B. Ścisłowicz i własne.
( 13 Czerwca 2008)
29 kolejka VI Ligi Okręgowej. Derby Podhala - wygrana Porońca.
(żródło: )

Druga niedziela czerwca   upłynęła pod znakiem piłki nożnej . W oczekiwaniu na mecz z Niemcami w Klagenfurcie, na  podhalańskich i nowosądeckich boiskach rozegrano mecze nowosądeckiej okręgówki.  Tylko dwie kolejki  dzielą piłkarzy VI ligi od końca sezonu rozgrywek. W derbowym spotkaniu  LKS Poroniec na swoim boisku wygrał z piłkarzami z KS Zakopane . Zawodnicy z Poronina zdobyli 3 gole podczas gdy zakopiańczycy ani jednego.  Orkan Raba Wyżna  walczący o utrzymanie się w lidze zremisował z Grodem Podegrodzie, a Orawa zwyciężyła 5-2 z Tymbarkiem na wyjeździe.
( 8 Czerwca 2008)
Nowe boisko piłkarskie w Nowym Targu.
(żródło: )

 W Nowym Targu uroczyście otwarto w piątek pierwsze na Podhalu boisko piłkarskie ze sztuczna nawierzchnią. Wśród zaproszonych gości był między innymi senator Maciej Płażyński - współpomysłodawca programu "Blisko-Boisko". Nowy Targ  złożył wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki  ponad rok temu. W pierwszym etapie zgłoszono ponad 500 wniosków. Ministerstwo wybrało do  realizacji 100 projektów. Boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x60m zostało wybudowane przy gimnazjum i szkole podstawowej na Placu Evry.
( 6 Czerwca 2008)
27 kolejka VI ligi - Porażka Zakopanego z viceliderem tabeli.
(żródło: )

 Pierwszy dzień czerwca nie był zbyt szczęśliwy dla zakopiańskich piłkarzy. Pojedynek z Uściem Gorlickim zakończył się zwycięstwem gości- pomimo wyrażnej przewagi w grze gospodarzy, Niestety kilkanaście strzałów na bramkę vicelidera tabeli nie przyniosło gola zakopiańczykom. Goście wykorzystali błąd obrony i w 66 minucie zdobyli bramkę po celnym dośrodkowaniu, główce i pieknym wykończeniu akcji.Zakopane znajduje się na 10 miejscu w tabeli  Poroniec przegrał z Orawą , 0-1 a Orkan Raba Wyżna zremisował z LKS Zagórzanami.
( 1 Czerwca 2008)
XV COOP BANK CUP Białka Tatrzańska 2008
(żródło: Paweł Iwan)

    W dniu 29 maja 2008  na boisku KS " Watra" w Białce Tatrzańskiej  odbył się XV  turniej piłkarski O Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Bukowinie Tatrzańskiej. W rozgrywkach wziełi udział uczniowie   szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Bukowina Tatrzańska Organizatorami tej imprezy sportowej mającej na celu popularyzację sportu wśród młodziezy szkolnej  byli: Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Białce Tatrzańskiej i KS "Watra".
( 30 Maja 2008)
Puchar Ponic 2008
(żródło: St Skawski)

          24 maja 2008 r., na asfaltowym boisku szkolnym przy SP i G w Ponicach odbyła się piąta już edycja turnieju piłki nożnej pod nazwą - Puchar Ponic. W tym roku patronat nad zawodami objęło Stowarzyszenie „ Poni…ce do kłębka”, które zajęło się też organizacją całej imprezy. W galerii kilka fot z turnieju  otrzymanych od St Skawskiego .
( 28 Maja 2008)
26 kolejka VI Ligi Okręgowej
(żródło: )

 Ta kolejka  dla podhalańskich drużyn nie była  specjalnie udana. KS Zakopane na wyjeździe zremisowało z znajdującą się  na oststnim miejscu drużyną Biecza, LKS Poroniec  Przegrał z Grodem Podegrodzie , a Orkan Raba Wyżna  również nie zdobył punktów  na własnym boisku.  Na czele tabeli znajduje się Gród Podegrodzie z 52 pkt, Drugie miejsce zajmuje  Uście Gorlickie 51 pkt a trzecie Helena Nowy Sącz (50 pkt)
( 26 Maja 2008)
25 kolejka VI Ligi Okręgowej Zakopane remisuje z Piwniczną
(żródło: )

 KS Zakopane  zremisowało z Ogniwem Piwniczną. mecz rozegrano w Zakopanem a bramki zdobyli  Mateusz Kłosowski ( Zakopane) i Robert Łodaj  (Ogniwo Piwniczna).  Pierwszą bramkę zdobył dla gospodarzy Mateusz Kłosowski a w 19 minucie wyrównanie dla gości uzyskał Robert Łodaj. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.   W drugiej połowie  pomimo ostrej gry- kilka żółtych i dwie czerwone kartki wynik nie zmienił się i punktami podzieliły się obydwie drużyny.  W galerii fotoreportaż z meczu KS Zakopane- Ogniwo Piwniczna!!
( 22 Maja 2008)
Puchar Ponic w piłce nożnej 2008
(żródło: St. Skawski)

Stowarzyszenie  „ Poni…ce do kłębka” organizuje 24 maja 2008 r.  turniej piłkarski o puchar Ponic , który rozpocznie się o  godz. 15.00 na boisku asfaltowym przy SP Ponice
( 20 Maja 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (1875-1889)(1890-1904)(1905-1919)(1920-1934)(1935-1949) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023