START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
Noworoczny Mecz Old Boys Zakopane.
(żródło: )

Z powodu fatalnych warunków tradycyjny mecz noworoczny Old Boys został  odwołany. W tym roku spotkanie miało być rozegrane  reprezentacją SNPTT i miało uświetnić 100 lecie działalności tego klubu. Mimo tej decyzji grupa zapaleńców postanowiła rozegrać towarzyski mecz, który odbył się pomiędzy drużynami Żółtych oraz Niebieskich.  Fotomigawki z meczu przedstawiamy w galerii.
( 1 Stycznia 2007)
VI Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej - klasy 6
(żródło: )

W listopadowe i grudniowe soboty w sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano eliminacje i finały VI Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej klas 6. Był to pierwszy z serii turniejów dla szkół podstawowych. W styczniu odbędą się rozgrywki dla klas 5. Głównym organizatorem tej serii turniejów jest Janusz Wiercioch /UKS Dwójka/ . W realizacji tej inicjatywy wspomagają go UM Zakopane i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2. Uczestnicy, opiekunowie i organizatorzy cieszącego się dużą popularnością turnieju serdecznie dziękują wszystkim, dzięki którym mógł on dojść do skutku. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z finałów !!!!
( 1 Stycznia 2007)
Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
(żródło: )

Dnia 30.11.2006r. oraz 1.12.2006r. na hali sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się turniej piłki nożnej szkół gimnazjalnych, w kategorii dziewcząt i chłopców . Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu . Startowało 5 drużyn chłopców i 5 drużyn dziewcząt z terenu gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a zwycięska drużyna puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec . Pierwsze dwie drużyny z każdej kategorii uzyskały prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w dniach 14-15 grudnia 2006r. na hali sportowej w Czarnym Dunajcu .
( 4 Grudnia 2006)
25 września Eliminacje piłkarskich 7-ek SP.
(żródło: )

Od 22 września  trwają eliminacje piłkarskich siódemek szkół podstawowych do tej pory eliminacje rozegrały grupa I, II i III.   Rozgrywki organizowane są przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane.  Poniżej przedstawiamy wyniki: a w galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!
( 25 Września 2006)
9 września Piłkarski Turniej o Puchar Rdzawki - Modental zwyciezcą.
(żródło: )

Już po raz piąty przy szkole podstawowej w Rdzawce rozegrany został turniej piłkarski o Puchar Rdzawki. Organizatorem imprezy była drużyna piłkarska Pająki Rdzawka oraz Stowarzyszenie Rozwoju Społeczno - Ekonomicznego Ziemi Gorczańskiej . Puchary ufundował Burmistrz Rabki Antoni Rapacz.   W galerii fotoreportaż z turnieju!!!!!
( 10 Września 2006)
Towarzyski Mecz Zakopane -Sopot
(żródło: )

  20 sierpnia na stadionie piłkarskim Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozegrano towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami partnerskich miast Zakopanego i Sopotu.    Wynik 4 -1 dla Sopotu. Pierwszą bramkę strzelił Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karniowski. W  galerii kilka zdjęć ze spotkania.  
( 23 Sierpnia 2006)
Mecz gwiazd RAP vs Rabka (1-1) 11-6 19 sierpnia
(żródło: )

19 sierpnia piłkarska  Reprezentacja Artystów Polskich rozegrała kolejny mecz. Tym razem było to spotkanie z reprezentacją Miasta Dzieci- Rabką.  Już w  ubiegłym roku. artyści byli w Rabce i wtedy spotkali się z  dziecmi.   Artyści byli zachwyceni przyjęciem i atmosferą - stąd inicjatywa tegorocznego - sportowego spotkania.  W galerii przedstawiamy fotoreportaż z meczu!!!!!
( 20 Sierpnia 2006)
III Dunajeckie Granie 12 sierpnia.
(żródło: )

Już po raz trzeci z inicjatywy LKS Biali Biały Dunajec , St.Trebuni Tutki i W. Wojtanka zorganizowano piknik piłkarski  „Dunajeckie Granie”. W tym roku o puchar wójta gminy walczyły cztery drużyny: Old Boys Poroniec Poronin,  OSP Biały Dunajec, Bąkowo Zohylina oraz gospodarze imprezy- obrońca zeszłorocznego tytułu  Biali Biały Dunajec. Wyniki poniżej. W galerii przedstawiamy fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 12 Sierpnia 2006)
Mecz Pamięci Rafała Łukaszczyka- 6 sierpnia 2006
(żródło: )

Cztery lata minęło od tragicznej śmierci piłkarza MKS Jutrzenka Zakopane  Rafała Łukaszczyka.    Zginał on w wypadku  w Białym Dunajcu  w trakcie drogi powrotnej z meczu ligowego. 6 sierpnia na stadionie COS Zakopane,  MKS Jutrzenka   w towarzyskim meczu spotkała się z Czarnymi Czarny Dunajec . W galerii przedstawiamy fotoreportaż z meczu!!!!
( 7 Sierpnia 2006)
Sukces UKS Dwójka Zakopane
(żródło: )

Trampkarze młodsi UKS Dwójka Zakopane – najlepsza drużyna Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej zagrała baraże z Sandecją Nowy Sącz o mistrzostwo OZPN Nowy Sącz i okazała się najlepsza w tej kategorii wiekowej ( piłkarze rocznik 1993 i młodsi)! Jest to również wielki sukces trenera tej drużyny Janusza Wierciocha.
( 4 Lipca 2006)
Puchar Polski na Podhalu. Lubań Maniowy Mistrzem
(żródło: )

Na boisku w Waksmundzie rozegrany został Finał Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Podhalańskiego. W finałowym pojedynku spotkały się drużyny Lubań Maniowy i Watra Białka Tatrzańska
( 4 Lipca 2006)
Podhalańska C Klasa 18 kolejka
(żródło: )

 Rozegrane zostały mecze 18 kolejki podhalańśkiej C klasy Piłki Nożnej . Poniżej przedsatwiamy wyniki oraz tabele opracowane przez Z. Karaśia Dziennik Polski
( 30 Czerwca 2006)
24 czerwca Baraże o Mistrzostwo Małopolski Tymbark-ZKP 3:2
(żródło: )

Baraże o mistrzostwo Małopolskiz środy 21 czerwca przeniesione zostały na sobote  24.06.06 i następną środę 28.06. Pierwszy mecz zakończył się wygraną gospodarzy-Tymbarku3 do 2... Piłkarze Tymbarku w 1 połowie przeważali i strzelili pierwsi bramkę. W 2 połowie jednak dominowali  zawodnicy ZKP i zdołali w krótkim czasie strzelić 2 bramki (Kłosowski [karny] i Saguła) lecz w ostatnich 5 min meczu gospodarze strzelili 2 bramki pogrążając ZKP. Ten wynik satysfakcjonuje obie drużyny i wszystko sie rozstrzygnie w meczu w Zakopanem   tekst M.S
( 26 Czerwca 2006)
Piłkarski piknik charytatywny w Nowym Targu
(żródło: )

Na stadionie letnim w Nowym Targu odbył się piłkarski piknik charytatywny z udziałem wielu znakomitości sportu. Rozegrano turniej piłkarski, w którym wzięły udział drużyny Old Boys Wisła Kraków, Old Boys i Olimpijczycy „Podhale” Nowy Targ, Dziennikarze, Gazda. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Znane nazwiska, wspaniała aura oraz atrakcje towarzyszące rozgrywkom przyciągnęły rzesze kibiców.
( 20 Czerwca 2006)
Sportowe Pożegnanie Gimnazjlistów POSA 19 czerwca
(żródło: )

19 czerwca w sali sportowej Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się pożegnanie gimnazjalistów. W związku z odbywającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej postanowiono że tegoroczna uroczystość  odbędzie się na sportowo. Głównym punktem programu  był mecz piłki halowej rozegrany pomiędzy reprezentacją Nauczycieli „ Ticzery Powery” a Gimnazjalistami-”Animale Kanibale”.  Fotoreportaz z meczu przedstawiamy w galerii!!!
( 20 Czerwca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1905-1919)(1920-1934)(1935-1949)(1950-1964)(1965-1971) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023