START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
LOTOS Cup 2019: Jublileuszowa XV edycja za nami!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 ukcesem na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku zakończyliśmy jubileuszową, bo już XV edycję zawodów LOTOS Cup, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Należy dodać, że w tym sezonie dwuboiści już po raz dziewiąty walczyli w zawodach LOTOS Cup. W ostatnim tej zimie konkursie najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubów TS Wisła Zakopane oraz AZS Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych. 
( 14 Marca 2019)
LOTOS Cup 2019 w Szczyrku: finałowa edycja rozpoczęta!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 We wtorek na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozpoczęto rywalizację w finałowej edycji LOTOS Cup 2019, która rozgrywana jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Po dwa zwycięstwa odnieśli reprezentanci klubów: WSS Wisła, LKS Klimczok Bystra oraz AZS Zakopane.                             
( 13 Marca 2019)
LOTOS Cup 2019: W Zakopanem rozpoczęliśmy IV edycję
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek na skoczniach w Zakopanem rozpoczęliśmy rywalizację w IV edycji zawodów LOTOS Cup 2019, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – LOTOS Szukamy Następców Mistrza. Tego dnia po dwa zwycięstwa odnieśli reprezentanci klubów: WSS Wisła, AZS Zakopane oraz TS Wisła Zakopane.
( 10 Marca 2019)
LOTOS Cup 2019: Kombinatorzy zakończyli III edycję
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem dwuboiści walczyli o medale w zawodach LOTOS Cup 2019, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W III edycji najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy triumfowali w kategorii Junior B oraz Open. 
( 3 Marca 2019)
LOTOS Cup 2019: Dwa zwycięstwa dla LKS Klimczok Bystra i AZS Zakopane
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę rozegrane zostały po raz kolejny zawody LOTOS Cup, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Uczestnicy III edycji rywalizowali na obiektach w Zakopanem. Ponownie najwięcej złotych medali zdobyli tego dnia reprezentanci klubów LKS Klimczok Bystra oraz AZS Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych. 
( 2 Marca 2019)
Ostatniego dnia walczyli kombinatorzy norwescy
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanego kombinatorzy norwescy walczyli w zawodach LOTOS Cup. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu LKS Klimczok Bystra, którzy triumfowali w kategorii Open oraz Junior E.  
( 10 Lutego 2019)
LOTOS Cup 2019: Skoczkowie zakończyli II edycję
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Skoczkowie narciarscy zakończyli II edycję zawodów LOTOS Cup 2019, które rozegrane zostały w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W Zakopanem uczestnicy rywalizowali w bardzo dobrych, zimowych warunkach i tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubów LKS Klimczok Bystra oraz AZS Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych. 
( 9 Lutego 2019)
LOTOS Cup 2019: Wyniki piatkowej rywalizacji w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 8 lutego 2019 roku na kompleksie Średnich Krokwi w Zakopanem skoczkowie narciarscy rywalizowali w zawodach LOTOS Cup 2019 rozgrywanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Piątkowe konkursy odbywały się w pięknych, zimowych i przede wszystkim równych dla wszystkich warunkach. 
( 8 Lutego 2019)
Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej: Dwuboiści zainaugurowali sezon.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W trudnych, ale zimowych warunkach dwuboiści zainaugurowali sezon startów w Narodowym Programie Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej. Miejscem zmagań były trasy biegowe na Kubalonce. 
( 8 Stycznia 2019)
NPRSNiKN w Szczyrku: Tajner i Tomasiak najlepsi na HS-44 w Szczyrku
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Sara Tajner z klubu SSR LZS Sokół Szczyrku oraz Kacper Tomasiak z LKS Klimczok Bystra triumfowali w pierwszych tej zimy zawodach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej, które rozegrane zostały na skoczni HS-44 w Szczyrku. Tajner po skoku na odległość 39,5 metra o prawie sześć punktów pokonała Polę Bełtowską z zakopiańskiego AZS-u. Natomiast Tomasiak wylądował na 41 metrze i tym samym nad drugim Tymoteuszem Dyduchem miał prawie siedem punktów przewagi. 
( 6 Stycznia 2019)
LOTOS Cup: Skoczkowie zakończyli letnie zmagania
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę na kompleksie skoczni Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbyły się ostatnie tego lata zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Po raz kolejny najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci klubu WSS Wisła, którzy triumfowali w trzech kategoriach wiekowych. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy zakopiańskiego AZS-u oraz TS Wisły Zakopane, natomiast jeden złoty krążek zdobył sportowiec z klubu LKS Olimpia Goleszów.   
( 8 Października 2018)
LOTOS Cup w Zakopanem: III letnia edycja zakończona
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, 1 września 2018 roku na kompleksie średnich skoczni w Zakopanem zakończyliśmy III letnią edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Ostatniego dnia rywalizacja toczyła się przy blasku słońca oraz znakomitych warunkach wietrznych.   W galerii fotoreportaż 
( 1 Września 2018)
LOTOS Cup 2018: Drugiego dnia walczyli skoczkowie.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek na kompleksie średnich skoczni w Zakopanem zawodnicy oraz zawodniczki walczyli w III letniej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubów AZS Zakopane oraz WSS Wisła, którzy dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.     W galerii fotoreportaż
( 31 Sierpnia 2018)
LOTOS Cup: Pierwszego dnia walczyli kombinatorzy.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek w Zakopanem przy blasku promieni słonecznych dwuboiści rozpoczęli rywalizację w III letniej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. W najmłodszej kategorii wiekowej bezkonkurencyjny był reprezentant klubu WSS Wisła - Mikołaj Wantulok, natomiast w kategorii Open triumfował Paweł Twardosz z klubu PKS Olimpijczyk Gilowice.   W galerii fotoreportaż 
( 31 Sierpnia 2018)
III letnia edycja LOTOS Cup 2018 - komunikat organizacyjny
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Pod koniec wakacji, w dniach 30 sierpnia - 1 września 2018 roku w Zakopanem rozegrana zostanie III letnia edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Areną zmagań następców mistrza będzie kompleks średnich skoczni w Zakopanem, trasy nartorolkowe Centralnego Ośrodka Sportu oraz Wielka Krokiew. 
( 28 Sierpnia 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020