START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

LOTOS CUP
Skoczkowie zainaugurowali letnią edycję LOTOS Cup 2020
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 7 sierpnia 2020 roku na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków skoczkowie narciarscy rozpoczęli rywalizację w pierwszej tego lata edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci zakopiańskiego AZS-u, którzy triumfowali w czterech kategoriach wiekowych: Dziewczęta, Młodziczka, Junior i Senior.   W galerii fotoreportaż
( 8 Sierpnia 2020)
Grupa LOTOS nagrodziła najlepszych zawodników XVI edycji!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Po raz kolejny Grupa LOTOS w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" ufundowała nagrody finansowe dla najlepszych zawodników XVI edycji. Dzięki współpracy z Grupą LOTOS Polski Związek Narciarski przekazał nagrody finansowe 12 skoczkom narciarskim z czterech kategorii wiekowych (Młodzik, Junior Młodszy, Junior i Senior) oraz sześciu kombinatorom norweskim z dwóch kategorii wiekowych (Młodzik i Junior Młodszy).
( 4 Czerwca 2020)
LOTOS Cup 2020: Końcowe rankingi
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami już kolejny sezon rywalizacji w zawodach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W tym roku odbyła się już XVI edycja LOTOS Cup w skokach narciarskich oraz X w kombinacji norweskiej. Po raz pierwszy w historii najmłodsi uczestnicy rywalizowali w zawodach LOTOS Cup Kids. Poniżej prezentujemy rankingi za sezon 2019/2020.
( 25 Marca 2020)
LOTOS Cup Kids 2020: w Chochołowie odbyła się III edycja
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami III edycja zawodów LOTOS Cup Kids, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tym razem areną zmagań najmłodszych uczestników Programu był kompleks skoczni narciarskich w Chochołowie oraz trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.   W galerii fotoreportaż
( 24 Lutego 2020)
III edycja LOTOS Cup Kids - komunikat organizacyjny
(żródło: A.Karczewska PZN)

 21 i 22 lutego w Chochołowe rozegrana zostanie III edycja zawodów LOTOS Cup Kids, które odbywają się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Arenami zmagań będą skocznie narciarskie o rozmiarze HS-16 oraz HS-30, a także trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.   
( 18 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Wiatr pokrzyżował plany
(żródło: A.Karczewska PZN)

 III edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" dobiegła końca, choć nie wszystko odbyło się zgodnie z planem. W Beskidy dotarł silny wiatr, który pokrzyżował plany i uniemożliwił rozegranie niedzielnych zawodów w czterech kategoriach wiekowych. Tego dnia na starcie zobaczyliśmy tylko najstarszych uczestników programu LOTOS Cup 
( 16 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Słoneczny konkurs skoków na Skalitem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, 15 lutego 2020 roku rozegrany został pierwszy konkurs skoków narciarskich w ramach III edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. Tego dnia najwięcej złotych medali zgarnęli reprezentanci klubu KS Klimczok Bystra, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych - Chłopiec Starszy i Junior. 
( 16 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Rozdano medale w kombinacji
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 14 lutego 2020 roku rozpoczęliśmy rywalizację w III edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Jako pierwsi do walki o medale przystąpili kombinatorzy norwescy. Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy triumfowali w dwóch kategoriach wiekowych - Chłopiec Starszy oraz Junior Młodszy. 
( 15 Lutego 2020)
III edycja LOTOS Cup 2020 - komunikat organizacyjny
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Już w najbliższy weekend w Beskidach odbędzie się III edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Po raz kolejny arenami zmagań będzie kompleks Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku oraz trasy biegowe na Kubalonce.         
( 11 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Dwuboiści walczyli na Kubalonce.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Ostatniego dnia rywalizacji w II edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" o medale w zawodach LOTOS Cup walczyli dwuboiści. Bieg do kombinacji norweskiej odbył się w niedzielę na trasach Kubalonki. Tego dnia zwycięstwa odnieśli reprezentanci czterech różnych klubów: Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, LKS Poroniec Poronin, TS Wisła Zakopane oraz KS AZS AWF Katowice.    W galerii fotoreportaż
( 10 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Słoneczny konkurs na Skalitem.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbył się drugi podczas tego weekendu konkurs skoków narciarskich, który rozgrywany był w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia najwięcej razy na podium zawodów stawali reprezentanci klubu AZS Zakopane, którzy zdobyli sześć medali.
( 9 Lutego 2020)
LOTOS Cup 2020: Rekordowe skoki Rzadkosza na Skalitem.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 7 lutego 2020 roku na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozpoczęto zmagania w II edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia emocji nie zabrakło, gdyż mogliśmy podziwiać dalekie skoki wychowanków Programu LOTOS Cup. Znakomity konkurs zapisał na swoim koncie Jan Rzadkosz z klubu TS Wisła Zakopane, który oddał rekordowy skok na obiekcie HS-77, uzyskując 80,5 metra. 
( 7 Lutego 2020)
Wystartował LOTOS Cup Kids 2020
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W poniedziałek na kompleksie skoczni narciarskich w Chochołowie odbyły się pierwsze zawody LOTOS Cup Kids 2020, które rozgrywane są w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". Tego dnia najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, którzy dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.
( 21 Stycznia 2020)
LOTOS Cup Kids w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Od tego sezonu rywalizacja w Narodowym Programie Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej -"LOTOS Szukamy Następców Mistrza" podzielona została na dwoje zawodów. Narciarze ze starszych kategorii wiekowych w czterech edycjach walczyć będą w Szczyrku. Natomiast najmłodsi uczestnicy Programu powrócą do przeszłości i tak jak kiedyś rywalizować będą na czterech różnych obiektach, w różnych zakątkach Polski. Zawody te nosić będą nazwę LOTOS Cup Kids. 
( 15 Stycznia 2020)
LOTOS Cup 2020: Dwuboiści biegali na Kubalonce
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Biegiem do kombinacji norweskiej zakończyliśmy zmagania w pierwszej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza". W niedzielę dwuboiści walczyli na trasach biegowych Kubalonki o medale w czterech kategoriach wiekowych. Tego dnia triumfowali reprezentanci TS Wisły Zakopane, LKS Poroniec Poronin, AZS Zakopane oraz PKS Olimpijczyk Gilowice.    W galerii fotoreportaż
( 12 Stycznia 2020)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022