START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Ćwicz z Mistrzem - piknik pod takim hasłem odbył się w sobotę w parku miejskim w Zakopanem
(żródło: )

W wigilię Międzynarodowego Dnia Dziecka absolwenci Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego, medaliści największych imprez, olimpijczycy, działacze oraz nauczyciele spotkali się z mieszkańcami Zakopanego i turystami w odrestaurowanym parku miejskim Galeria z pikniku - lepiej późno niż wcale..;))
( 31 Maja 2014)
Podsumowanie sezonu sportowego 2013/2014 i pożegnanie uczniów klasy 3 LOMS.
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

W piątek 25.04.14 roku w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem odbyła się uroczystość podsumowanie sezonu sportowego 2013/2014 jak i tradycyjnie w tym dniu pożegnanie uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.
( 5 Maja 2014)
Zakopiańska Szkoła Mistrzostwa ... Olimpijskiego
(żródło: )

 Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa sportowego może śmiało nazywać się Szkołą Mistrzostwa Olimpijskiego.  Podczas 22 ZIO w Soczi właśnie dwójka absolwentów tej szkoły sięgnęła po tytuł mistrza Olimpijskiego . Najpierw Kamil Stoch  na skoczni normalnej a potem Justyna Kowalczyk w biegu na 10 km stylem klasycznym.     W galerii foto olimpijczyków!!!!
( 13 Lutego 2014)
Udany weekend snowboardzistów
(żródło: )

W styczniu snowboardziści SMS Zakopane (uczniowie i absolwenci) pomimo kiepskiej aury codziennie trenowali m.in. w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, Jurgowie (zdjęcia z treningów). W dniach 25-26 stycznia 2014 nasi uczniowie udanie zaprezentowali się w slalomie gigancie w zawodach FIS seniorów w austriackiej miejscowości Hochficht, położonej w uroczym zakątku na pograniczu Austrii, Niemiec oraz Czech.
( 30 Stycznia 2014)
Zgrupowanie i Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

27.01.2014 roku panczeniści Zakopiańskiej SMS wrócili z dwunastodniowego zgrupowania Kadry Narodowej Juniorów, które odbyło się w Collalbo (Włochy) i Insbruck (Austria) gdzie brali udział w zawodach międzynarodowych i Pucharze Świata Juniorów.
( 30 Stycznia 2014)
Dominacja snowboardzistów SMS Zakopane w Pucharze Polski
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

W środę, 29 stycznia na stokach stacji narciarskiej Suche rozegrano zawody snowboardowego slalomu w ramach Pucharu Polski (będących jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży). Na starcie stanęła cała krajowa czołówka juniorów.
( 30 Stycznia 2014)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem finalistą programu „ POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”
(żródło: Barbara Sobańska - dyrektor ZSMS)

 26 listopada 2013 roku Starosta Powiatu Tatrzańskiego Andrzej Gąsienica Makowski i Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem Barbara Sobańska uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w Centrum Olimpijskim w Warszawie, inaugurującym pierwszą edycję programu „ Polskie Nadzieje Olimpijskie”.
( 28 Listopada 2013)
Święto Patrona zakopiańskiej ZSMS
(żródło: )

 Jak co roku 29 października uczniowie zakopiańskiego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego obchodzili święto swojego Patrona - Stanisława Marusarza. W tym roku w 20 rocznicę jego śmierci uroczystości miały szczególny wydźwięk, bowiem rodzinie Stanisława Marusarza oraz siostrzeńcowi Bronisława Czecha zostały wręczone odznaki Honorowego Członka PZN.
( 29 Października 2013)
Nabór do SMS Zakopane - egzaminy sprawnościowe już 7-8 czerwca!
(żródło: ZSMS)

    Już w najbliższy piątek oraz sobotę odbędą się egzaminy sprawnościowe do SMS Zakopane - wszelkie informacje znajdują się poniżej . Szczegółowych informacji udzieli oczywiście również sekretariat szkoły - wszystkich serdecznie zapraszamy!  
( 3 Czerwca 2013)
Co dalej z SMS Zakopane – kuźnią mistrzów w sportach zimowych - konferencja pod takim tytułem odbyła się w sobotę w sali OPO COS
(żródło: )

Głównym tematem spotkania były problemy zakopiańskiej ZSMS oraz list otwarty, jaki absolwenci zakopiańskiej szkoły sportowej wystosowali do premiera Donalda Tuska oraz ministrów sportu i edukacji w sprawie groźby likwidacji szkoły.     W galerii fotoreportaż z konferencji!!!
( 1 Czerwca 2013)
Piknik "Ćwicz z Mistrzem" za nami
(żródło: )

Dyrekcja Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem wraz z Partnerami czyli OPO COS, Urzędem Miasta w Zakopanem oraz Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała w sobotę piknik dla dzieci i młodzieży.     W galerii fotoreportaż z pikniku.!!!
( 1 Czerwca 2013)
Zakończenie sezonu zimowego i pożegnanie absolwentów w ZSMS
(żródło: )

Dzisiaj  w Zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego podsumowano miniony sezon zimowy i pożegnano  tegorocznych absolwentów  III klasy LO.   Uczniom mającym największe osiągnięcia sportowe wręczono nagrody.   W galerii fotoreportaż !!
( 26 Kwietnia 2013)
Medale Mistrzostw Polski 2013 – snowboard SMS Zakopane
(żródło: M.Sitarz ZSMS)

  Miniony sezon zimowy snowboardziści zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego mogą uznać jako nadżwyczaj udany. Zawodnicy zdobywali medale podczas Mistrzostw Polski Seniorów, OOM, oraz Pucharu Polski.  Poniżej przedstawiamy szczegóły!!!
( 25 Kwietnia 2013)
Dzień otwarty w ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

Dyrekcja i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im.  Stanisława Marusarza, serdecznie zaprasza rodziców i uczniów klas VI szkół podstawowych i III klas gimnazjum pragnących uczyć się i rozwijać swój talent sportowy w SMS Zakopane  na „ Dzień Otwarty Szkoły” w dniu 18 kwietnia 2013 roku (czwartek) w godzinach 9,00 – 11,00 , Zakopane ul. Droga do Olczy 26.  W czasie spotkania będzie możliwość poznania szkoły, specyfiki zajęć dydaktycznych i  sportowych.
( 15 Kwietnia 2013)
Istnienie zakopiańskiej SMS stoi pod znakiem zapytania.
(żródło: )

     Zmiana finansowania sportu ogłoszona przez Joannę Muchę może spowodować upadek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Tak uważają starosta tatrzański  Andrzej Gąsienica Makowski oraz dyrektor szkoły Barbara Sobańska.  
( 30 Stycznia 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-47) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024