START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem finalistą programu „ POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”
(żródło: Barbara Sobańska - dyrektor ZSMS)

 26 listopada 2013 roku Starosta Powiatu Tatrzańskiego Andrzej Gąsienica Makowski i Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem Barbara Sobańska uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w Centrum Olimpijskim w Warszawie, inaugurującym pierwszą edycję programu „ Polskie Nadzieje Olimpijskie”.
( 28 Listopada 2013)
Święto Patrona zakopiańskiej ZSMS
(żródło: )

 Jak co roku 29 października uczniowie zakopiańskiego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego obchodzili święto swojego Patrona - Stanisława Marusarza. W tym roku w 20 rocznicę jego śmierci uroczystości miały szczególny wydźwięk, bowiem rodzinie Stanisława Marusarza oraz siostrzeńcowi Bronisława Czecha zostały wręczone odznaki Honorowego Członka PZN.
( 29 Października 2013)
Nabór do SMS Zakopane - egzaminy sprawnościowe już 7-8 czerwca!
(żródło: ZSMS)

    Już w najbliższy piątek oraz sobotę odbędą się egzaminy sprawnościowe do SMS Zakopane - wszelkie informacje znajdują się poniżej . Szczegółowych informacji udzieli oczywiście również sekretariat szkoły - wszystkich serdecznie zapraszamy!  
( 3 Czerwca 2013)
Co dalej z SMS Zakopane – kuźnią mistrzów w sportach zimowych - konferencja pod takim tytułem odbyła się w sobotę w sali OPO COS
(żródło: )

Głównym tematem spotkania były problemy zakopiańskiej ZSMS oraz list otwarty, jaki absolwenci zakopiańskiej szkoły sportowej wystosowali do premiera Donalda Tuska oraz ministrów sportu i edukacji w sprawie groźby likwidacji szkoły.     W galerii fotoreportaż z konferencji!!!
( 1 Czerwca 2013)
Piknik "Ćwicz z Mistrzem" za nami
(żródło: )

Dyrekcja Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem wraz z Partnerami czyli OPO COS, Urzędem Miasta w Zakopanem oraz Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała w sobotę piknik dla dzieci i młodzieży.     W galerii fotoreportaż z pikniku.!!!
( 1 Czerwca 2013)
Zakończenie sezonu zimowego i pożegnanie absolwentów w ZSMS
(żródło: )

Dzisiaj  w Zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego podsumowano miniony sezon zimowy i pożegnano  tegorocznych absolwentów  III klasy LO.   Uczniom mającym największe osiągnięcia sportowe wręczono nagrody.   W galerii fotoreportaż !!
( 26 Kwietnia 2013)
Medale Mistrzostw Polski 2013 – snowboard SMS Zakopane
(żródło: M.Sitarz ZSMS)

  Miniony sezon zimowy snowboardziści zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego mogą uznać jako nadżwyczaj udany. Zawodnicy zdobywali medale podczas Mistrzostw Polski Seniorów, OOM, oraz Pucharu Polski.  Poniżej przedstawiamy szczegóły!!!
( 25 Kwietnia 2013)
Dzień otwarty w ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

Dyrekcja i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im.  Stanisława Marusarza, serdecznie zaprasza rodziców i uczniów klas VI szkół podstawowych i III klas gimnazjum pragnących uczyć się i rozwijać swój talent sportowy w SMS Zakopane  na „ Dzień Otwarty Szkoły” w dniu 18 kwietnia 2013 roku (czwartek) w godzinach 9,00 – 11,00 , Zakopane ul. Droga do Olczy 26.  W czasie spotkania będzie możliwość poznania szkoły, specyfiki zajęć dydaktycznych i  sportowych.
( 15 Kwietnia 2013)
Istnienie zakopiańskiej SMS stoi pod znakiem zapytania.
(żródło: )

     Zmiana finansowania sportu ogłoszona przez Joannę Muchę może spowodować upadek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Tak uważają starosta tatrzański  Andrzej Gąsienica Makowski oraz dyrektor szkoły Barbara Sobańska.  
( 30 Stycznia 2013)
Podsumowanie sezonu 2011-20122 w ZSMS- pożegnanie absolwentów.
(żródło: )

 W zakopiańskim Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego  uroczyście podsumowano miniony sezon sportowy.  Było to równocześnie pożegnanie absolwentów, którzy za kilka dni przystąpią do matury.  Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody za osiągnięcia sportowe oraz dla uczniów kończących Liceum  Uroczystość uświetniły swoją obecnością absolwentki ZSMS - brązowe drużynowe  medalistki MŚ w łyżwiarstwie szybkim  Natalia Czerownka, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska.  W galerii fotoreportaż z  uroczystości !III  Podsumowania w liczbach wkrótce
( 27 Kwietnia 2012)
Rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St. Marusarza w Zakopanem jeszcze prowadzi rekrutację do  Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego.  Termin składania dokumentów upływa 26 maja a w dniach 27-28 maja odbędą się egzaminy sprawnościowe .    
( 16 Maja 2011)
Pożegnanie absolwentów w ZSMS oraz podsumowanie sezonu 2010/2011
(żródło: )

 W zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego uroczyście pożegnano kolejny rocznik absolwentówopuszczajacych mury szkołu. Spotkanie na dwa tygodnie przed matura było okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się sportowcom w całym sezonie 2010/11 W galerii fotoreportaż z pożegnania.!!!  
( 20 Kwietnia 2011)
Nabór do SMS Zakopane - snowboard
(żródło: www.snowplanet.pl)

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem ogłasza nabór do I klasy gimnazjum w dyscyplinie snowboard na rok szkolny 2011/2012. Wprawdzie egzaminy sprawnościowe do SMS odbędą się w czerwcu 2011 roku, jednak szkoła już teraz chciałaby dokonać weryfikacji umiejętności jazdy na snowboardzie potencjalnych kandydatów.  
( 21 Grudnia 2010)
Spotkanie Olimpijczyków ZSMS Zakopane
(żródło: )

W  minioną sobotę w sali sportowej zakopiańskiego COS  z młodzieżą  i gronem pedagogicznym spotkali się olimpijczycy - absolwenci zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego reprezentujący Polskę na  Zimowych Igrzyskach Olimpijskich - od Sarajewa ( 1984 )  do Vancouver.(2010)   W galerii fotoreportaż ze spotkania.!!!  
( 30 Maja 2010)
PODSUMOWANIE SEZONU SPORTOWEGO 2009/2010 W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA IM. STANISŁAWA MARUSARZA SPORTOWEGO W ZAKOPANEM
(żródło: )

W zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego podusmowano w piątek sportowy sezon 2009/2010. spotkanie w auli było okazją do wręczenia nagród wyrózniającym się uczniom w  minionym sezonie. Poniżej sprawozdanie z minionego sezonu!! W galerii fotoreportaz Zuzy Chmiel  z  podsumowania!!!!  
( 30 Kwietnia 2010)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-41) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020