START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Co dalej z SMS Zakopane – kuźnią mistrzów w sportach zimowych - konferencja pod takim tytułem odbyła się w sobotę w sali OPO COS
(żródło: )

Głównym tematem spotkania były problemy zakopiańskiej ZSMS oraz list otwarty, jaki absolwenci zakopiańskiej szkoły sportowej wystosowali do premiera Donalda Tuska oraz ministrów sportu i edukacji w sprawie groźby likwidacji szkoły.     W galerii fotoreportaż z konferencji!!!
( 1 Czerwca 2013)
Piknik "Ćwicz z Mistrzem" za nami
(żródło: )

Dyrekcja Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem wraz z Partnerami czyli OPO COS, Urzędem Miasta w Zakopanem oraz Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała w sobotę piknik dla dzieci i młodzieży.     W galerii fotoreportaż z pikniku.!!!
( 1 Czerwca 2013)
Zakończenie sezonu zimowego i pożegnanie absolwentów w ZSMS
(żródło: )

Dzisiaj  w Zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego podsumowano miniony sezon zimowy i pożegnano  tegorocznych absolwentów  III klasy LO.   Uczniom mającym największe osiągnięcia sportowe wręczono nagrody.   W galerii fotoreportaż !!
( 26 Kwietnia 2013)
Medale Mistrzostw Polski 2013 – snowboard SMS Zakopane
(żródło: M.Sitarz ZSMS)

  Miniony sezon zimowy snowboardziści zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego mogą uznać jako nadżwyczaj udany. Zawodnicy zdobywali medale podczas Mistrzostw Polski Seniorów, OOM, oraz Pucharu Polski.  Poniżej przedstawiamy szczegóły!!!
( 25 Kwietnia 2013)
Dzień otwarty w ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS)

Dyrekcja i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego im.  Stanisława Marusarza, serdecznie zaprasza rodziców i uczniów klas VI szkół podstawowych i III klas gimnazjum pragnących uczyć się i rozwijać swój talent sportowy w SMS Zakopane  na „ Dzień Otwarty Szkoły” w dniu 18 kwietnia 2013 roku (czwartek) w godzinach 9,00 – 11,00 , Zakopane ul. Droga do Olczy 26.  W czasie spotkania będzie możliwość poznania szkoły, specyfiki zajęć dydaktycznych i  sportowych.
( 15 Kwietnia 2013)
Istnienie zakopiańskiej SMS stoi pod znakiem zapytania.
(żródło: )

     Zmiana finansowania sportu ogłoszona przez Joannę Muchę może spowodować upadek Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Tak uważają starosta tatrzański  Andrzej Gąsienica Makowski oraz dyrektor szkoły Barbara Sobańska.  
( 30 Stycznia 2013)
Podsumowanie sezonu 2011-20122 w ZSMS- pożegnanie absolwentów.
(żródło: )

 W zakopiańskim Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego  uroczyście podsumowano miniony sezon sportowy.  Było to równocześnie pożegnanie absolwentów, którzy za kilka dni przystąpią do matury.  Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody za osiągnięcia sportowe oraz dla uczniów kończących Liceum  Uroczystość uświetniły swoją obecnością absolwentki ZSMS - brązowe drużynowe  medalistki MŚ w łyżwiarstwie szybkim  Natalia Czerownka, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska.  W galerii fotoreportaż z  uroczystości !III  Podsumowania w liczbach wkrótce
( 27 Kwietnia 2012)
Rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem
(żródło: www.zsms.tatrynet.pl)

 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im St. Marusarza w Zakopanem jeszcze prowadzi rekrutację do  Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego.  Termin składania dokumentów upływa 26 maja a w dniach 27-28 maja odbędą się egzaminy sprawnościowe .    
( 16 Maja 2011)
Pożegnanie absolwentów w ZSMS oraz podsumowanie sezonu 2010/2011
(żródło: )

 W zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego uroczyście pożegnano kolejny rocznik absolwentówopuszczajacych mury szkołu. Spotkanie na dwa tygodnie przed matura było okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się sportowcom w całym sezonie 2010/11 W galerii fotoreportaż z pożegnania.!!!  
( 20 Kwietnia 2011)
Nabór do SMS Zakopane - snowboard
(żródło: www.snowplanet.pl)

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem ogłasza nabór do I klasy gimnazjum w dyscyplinie snowboard na rok szkolny 2011/2012. Wprawdzie egzaminy sprawnościowe do SMS odbędą się w czerwcu 2011 roku, jednak szkoła już teraz chciałaby dokonać weryfikacji umiejętności jazdy na snowboardzie potencjalnych kandydatów.  
( 21 Grudnia 2010)
Spotkanie Olimpijczyków ZSMS Zakopane
(żródło: )

W  minioną sobotę w sali sportowej zakopiańskiego COS  z młodzieżą  i gronem pedagogicznym spotkali się olimpijczycy - absolwenci zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego reprezentujący Polskę na  Zimowych Igrzyskach Olimpijskich - od Sarajewa ( 1984 )  do Vancouver.(2010)   W galerii fotoreportaż ze spotkania.!!!  
( 30 Maja 2010)
PODSUMOWANIE SEZONU SPORTOWEGO 2009/2010 W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA IM. STANISŁAWA MARUSARZA SPORTOWEGO W ZAKOPANEM
(żródło: )

W zakopiańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego podusmowano w piątek sportowy sezon 2009/2010. spotkanie w auli było okazją do wręczenia nagród wyrózniającym się uczniom w  minionym sezonie. Poniżej sprawozdanie z minionego sezonu!! W galerii fotoreportaz Zuzy Chmiel  z  podsumowania!!!!  
( 30 Kwietnia 2010)
Justyna Kowalczyk w ZSMS Zakopane
(żródło: )

Zakopiańską Szkołę Mistrzostwa Sportowego odwiedziła  jej absolwentka Justyna Kowalczyk.  Brązowa olimpijka z Turynu, tegoroczna triumfatorka Pucharu Świata , dwukrotna mistrzyni świata i brązowa medalistka z Liberca absolwentka ZSMS gościła  w swojej szkole, którą ukończyła 7 lat temu.   W galerii fotoreportaż z wizyty!!!! ( Istnieje możliwość wysłania poszczególnych zdjęć z galerii w pełnej rozdzielczości  - Proszę o wysłanie maila z nr zdjęcia)  
( 8 Maja 2009)
ZSMS Dzień Patrona Szkoły
(żródło: )

29 października w 15 rocznicę śmierci Stanisława Marusarza Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego obchodził "Dzień Patrona Szkoły." Uroczystości rozpoczęło złożenie wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy na grobie " Zakopiańskiego Króla Nart".  Potem w budynku szkoły przy Drodze do Olczy odbyła się dalsza część obchodów.
( 29 Października 2008)
Rekrutacja do ZSMS Zakopane
(żródło: ZSMS Zakopane)

 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem  do końca maja będzie  jeszcze prowadził rekrutację do Gimnazjum i Liceum Ogolnokształcącego Mistrzostwa Sportowego  w   następujących dyscyplinach: narciarstwo alpejskie, narciarstwo klasyczne: biegi narciarskie, skoki narciarskie, kombinacja norweska,łyżwiarstwo szybkie, biathlon, snowboard  Poniżej bliższe informacje o wymaganych dokumantach i zasadach rekrutacji
( 26 Maja 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-38) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018