START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

V Liga i Liga Okręgowa
VI Liga- remis Porońca z Tymbarkiem, Zakopane wygrywa z Jabłonką
(żródło: )

 W VI-ligowym meczu LKS Poroniec Poronin podejmował na własnym boisku piłkarzy KS Tymbark. Prowadząc 1-0  w ostatnich minutach po samobójczym strzale Poroniec ostatecznie remisuje. Z kolei  piłkarze Zakopanego  na wyjeździe pokonali Orawę Jabłonka 1-0 i znajdują się na drugim miejscu tabeli. Watra Białka Tatrzańska przegrała z Popradem 2-4. W galerii fotoreportaż z meczu Porońca z Tymbarkiem!!!!
( 15 Sierpnia 2009)
Wygrana KS Zakopane na inaugurację VI ligi
(żródło: )

Piłkarze KS Zakopane dobrze rozpoczęli kolejną runde rozgrywek VI ligi- wygrali z Dobranką Dobra na swoim boisku 2-1.  Watra Białka Tatrzańska wygrała 3-0 z Ogniwem Piwniczna  a Wierchy Rabka zremisowała z Orłem Wojnarową.
( 9 Sierpnia 2009)
Mecz pamięci KS Zakopane- wygrywa z Kobylanką 3-2
(żródło: )

W rozegranym 2 sierpnia meczu KS Zakopane pokonało piłkarzy z Kobylanki3-2.   Spotkanie poświęcone było pamięci  zakopiańskich piłkarzy Rafała Łukaszczyka i Marka  Galicy.    W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 2 Sierpnia 2009)
Wygrana Słowaków z KS Zakopane w towarzyskim meczu .
(żródło: )

 Piłkarze FK Vysoke Tatry wygrali 3-1 z KS Zakopane poodczas towarzyskiego meczu rozegranego na zakończenie wiosennych rozgrywek. Mecz był okazją do podziękowania Słowackim bramkarzom z klanu Hajovskych Jozsefowi seniorowi oraz  jergo synom Igorowi i Jozsefowi jun., którzy  grali w barwach zakopiańskiego klubu.   W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 27 Czerwca 2009)
Ostatni mecz wiosennej rundy VI ligi. Zakopane wygrywa z Bieczem ale nie awansuje do V ligi.
(żródło: )

W bardzo trudnych warunkach piłkarze KS Zakopane rozegrali ostatni mecz wiosennej rundy z KS Bieczem. Zakopiańczycy wygrali 2-0 ale ich awans do V ligi zależał od wyniku spotkania Zawada Nowy Sącz z Łososiem Łososina. Niestety Łososina wygrała w Nowym Sączu i  razem Grybowem  znajdującym się na pierwszym miejscu w tabeli zapewniła sobie awans do V ligi.  Zakopane zajmuje trzecie miejsce.  W galerii fotoreportaż z meczu!!!!!
( 20 Czerwca 2009)
29 kolejka VI ligi KS Zakopaner przegrało z Łososiną.
(żródło: )

Wyjazdowy mecz  w którym remis zapewnić miał zakopiańskim piłkarzom awans do V ligi niestety okażał się feralny bowiem  lepsi o jedną bramkę okazalis ie ich rywale Zawodnicy Łososia Łososiny zdobyli 3 bramki a zakopiańczycy tylko dwie i tym samym spadli na trzecie miejsce w tabeli.
( 14 Czerwca 2009)
28 kolejka VI ligi KS Zakopane wiceliderem tabeli.
(żródło: )

W 28 kolejce Vi ligio KS Zakopane pokonało 2-0 Orkana Rabę Wyżną. a LKS Poroniec Poroniec wygrał 2-1  z dotychczasowym liderem Łososięm Łososiną 2-1.  Dzięki temu   Zakopane odrobiło starty i awansowało na drugie miejsce w tabeli.  W najbliższą niedzielę najważniejszy mecz.  Zakopane zmierzy sie z Łososiem  na jego własnym boisku i właściwie to spotkanie będzie decydujące o awansie do V ligi. Zakopanemu wystarczy remis a następnie wygrana w 30 kolejce z Bieczem znajdującym sie na ostatnim miejscu tabeli
( 11 Czerwca 2009)
27 kolejka VI ligi KS Zakopane odrabia straty.
(żródło: )

 Piłkarze KS Zakopanego Wygrali wyjazdowy mecz z P{rzełeczą Tylicz i odrabiają starty do Łososia łososiny.  Róznica pomiędzy obiema druzynami zmalała do 2 pkt bowiem piłkarze z Łososiny zremisowali z Grybovią i zdobyli tylko jeden pkt.  W meczu o utrzymanie się w V lidze Watra Białka Tatrzańska przegrała 2-1 z Wisła Groblna.
( 7 Czerwca 2009)
26 kolejka VI ligi Zakopane zwyciężyło z Dobrzanką.
(żródło: )

  W 26 kolejce piłkarze KS Zakopanego zmierzyli się na własnym terenie z drużyną Dobrzanki Dobra , która znajduje sie na czwartym miejscu w Tabeli. Zdobyte trzy pkt  zmniejszyły straty do Łososiny, która   tylko zremisowała z Zagórzanami.  W pozostałych meczach Poroniec zremisował z Tyliczem, a swoje mecze wygrały Wierchy Rabka i Orawa Jabłonka  ta ostatnia awansujac tym samym na piąte miejsce w tabeli. Mecz  Grybovia Grybów  - Orkan Raba Wyżna się nie odbył z powodu brak gości .
( 31 Maja 2009)
25 kolejka VI ligi Awans Zakopanego oddala się po przegranej z Piwniczną
(żródło: )

 Piłkarze KS Zakopane przegrali 0-2 wyjazdowy mecz z Ogniwem Piwniczna. Tym samym awans do VI ligi niebezpiecznie się oddala, bowiem przewaga Łososiny zwiększyła się  do 6 pkt. Za tydzień KS Zakopane czeka mecz z Dobrzanką, która w tabeli znajduje się  tuż za zakopiańczykami mając do nich 2 pkt straty.
( 25 Maja 2009)
24 kolejka VI ligi Zakopane remisuje z Tymbarkiem.
(żródło: )

 Przeciwnikiem KS Zakopane w 24 kolejce był zespół z Tymbarku, który znajduje się na 5 miejscu w tabeli.  Zakopiańscy piłkarze doprowadzili tylko do remisu i tym samym zdobyli zaledwie jeden pkt . Do końca  rundy pozostało sześć spotkań- więc walka o awans  do V ligi wkracza w decydujaca fazę.   W galerii fotoreportaż z meczu KS Zakopane- KS Tymbark.!!!!
( 17 Maja 2009)
Zaległa kolejka VI ligi piłkarskiej. Przegrana Zakopanego i Porońca
(żródło: )

Dzisiaj rozegrana została zaległa kolejka VI ligi, która miała zainaugurować  wiosenną turę. Miała sie ona odbyć w pierwotnym terminie 29 marca jednak został przełożona ze względu na fatalne warunki atmosferyczne.  Niestety kolejka nie była najszczęśliwsza dla piłkarzy Zakopanego, którzy przegrali  0-1 z Orawą. Tak samo piłkarze Porońca na wyjeździe przegrali spotkanie  z Modułem Zagórzany 1-3.  Rywal Zakopanego do awansu  Łosoś Łososina wygrał spotkanie 3-1 z  Hartem Tęgoborze i znajduje się obecnie na drugim miejscu w tabeli.
( 13 Maja 2009)
23 kolejka VI ligi. Zwycięstwo Zakopanego na wyjeździe.
(żródło: )

Piłkarze KS Zakopane na wyjeździe pokonali  KS Kobylankę 4-1 i umocnili się na drugim miejscu  umożliwiajacym awans do V ligi.   Rywal Zakopanego znajdujacy się na trzecim miejscu team Łososia Łososiny zremisował z Wierchami Rabką i znajduje się na trzecim  miejscu tabeli.
( 10 Maja 2009)
22 kolejka VI Ligi. KS Zakopane-Hart Tegoborze 5-0
(żródło: )

 Pięc bramek zdobyli piłkarze KS Zakopane na wlasnym boisku w meczu z Hartem Tęgoborze nie tracąc ani jednej bramki. Pozostając na drugim miejscu w tabeli KS zakopane w dalszym ciagy ma szansę na awans do V ligi.
( 3 Maja 2009)
21 kolejka Vi Ligi KS Zakopane remisuje z Zawadą Nowy Sacz.
(żródło: )

Piątkowy mecz KS Zakopane zagrał na wyjeździe w Nowym Saczu z tamtejszą Zawadą.  Zakopiańczycy mecz zremisowali 1-1. Łosoś Łosoisna również zremisował mecz z Tyliczem i tym samym KS Zakopane powrócił na drugie miejsce w Tabeli.  
( 1 Maja 2009)
Archiwum
Pierwszy «« (601-615)(616-630)(631-645)(646-660)(661-666) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023