START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kajakarstwo
PŚ w kajakarstwie górskim- 5 miejsce braci Brzezińskich i Polaczyka
(żródło: )

 Bardzo dobrze zaprezentowali się wychowankowie KS Pieniny podczas zawodów Pucharu Swiata, jakie zostały rozgrane w minoony weekend na torze kajakowym w  Krakowie.  Mateusz Polaczyk zdobył 5 lokate w K 1 natomiast  w niedzielnym finale C-2 duet Filip i Andrzej Brzezińscy zajęli również piątą lokatę.  Natomiast inna dwójka  - Michał Wiercioch Grzegorz  Majerczak odpadli w półfinałach i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 18 miejscu.  
( 28 Czerwca 2015)
IV Maraton Papieski w Szczawnicy
(żródło: KS Pieniny fot www.szczawnica.pl)

 Już po raz IV przełomem Dunajca rozegrano Maraton Papieski. W tym roku na starcie w Sromowcach staneło 31  kajakarzy i turystów, ktorzy rywalizowali na pontonach kajakach i kanadyjkach. W małym maratonie wystartowało 41 dziewcząt i chłopców.  
( 8 Października 2014)
MP w zjeździe kajakowym zdominowła rodzina Polaczyków
(żródło: )

 Joanna Mędoń oraz bracia Polaczykowie WKS Zawisza Bydgoszcz wychowankowie KS Pieniny zdominowali Mistrzostwa Polski w zjeździe kajakowym, jakie rozegrane zostały w miniony weekend na Dunajcu w Szczawnicy.
( 29 Września 2014)
Mistrzostwa Polski Młodzików
(żródło: KS Pieniny)

 Zawodnicy KS Pieniny wspaniale zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski młodzików rozegranych w niedzielę w Wietrznicach, wygrywając w czterech z pięciu konkurencji. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Małgorzata Mędoń w K1 i C1 młodziczek, Bartosz Kubik w K1, Kacper Zachwieja w C1. Na podium stanęli też: Kacper Zachwieja i Bartosz Kubik, drugie miejsce w C2 i Kacper Majerczak w K1. Gratulacje!   Wyniki
( 4 Września 2014)
Memoriał Wernerów 2014 i Zawody Weteranów w Szczawnicy
(żródło: kS Pieniny)

  30 sierpnia w Szczawnicy na Dunajcu rozegrano 54 Międzynarowode Regaty Slalomowe -Memoriał A i A Wernerów, które równocześnie były finałem Pucharu Polski. W tym samym dniu rozegrano zawody Weteranów Memoriał W. Piecyka.  
( 4 Września 2014)
Puchar Pienin
(żródło: KS Pieniny)

 W Krościenku została rozegrana kolejna edycja Międzynarodowego Pucharu Pienin im. Bronisława Warusia. Zawody były jednocześnie kolejną edycją Pucharu Polski i Ligi Młodzików. KS Pieniny wygrał w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje!
( 17 Sierpnia 2014)
Mistrzostwa Polski Seniorów
(żródło: KS Pieniny fot M. Ćwiertniewicz)

Dwa brązowe medale to dorobek zawodników KS Pieniny podczas Mistrzostw Polski rozegranych w Krakowie. Po medale sięgnęli Ewa Hurkała w C1 kobiet oraz osada Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak w C2. Mistrzami Polski zostali: Joanna Mędoń Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz) w K1 kobiet, Justyna Janczy (Spływ Sromowce Wyżne) w C1 kobiet, Michał Pasiut (AZS AWF Kraków) w K1 mężczyzn, Grzegorz Hedwig (Start Nowy Sącz) w C1 i osada Piotr Szczepański / Marcin Pochwała (KKK Kraków) w C2. Gratulujemy!  
( 11 Sierpnia 2014)
Bracia Polaczyk,Mateusz,Rafał, brązowymi medalistami mistrzostw Europy w zespole K-1 x 3,
(żródło: M. Ćwiertniewicz)

 Mateusz , Rafał Polaczyk, oraz Dariusz Popiela stanęli na podium, po niesamowicie zaciętym boju wywalczyli brązowy medal mistrzostw europy. To pierwszy sukces tej rangi na mistrzostwach europy dla trenera Henryka Polaczyka.Podhalańscy ambasadorzy wracają z nad Dunaju nad rodzinny Dunajec z brązem mistrzostw Europy.
( 8 Czerwca 2014)
Złote medale Joanny Mędoń Polaczyk i braci Brzezińskich w slalomie kajakowym w Mikulaszu
(żródło: )

   W miniony weekend w Liptowskim Mikulaszu rozegrany został 66 Tatrzański  Międzynarodowy Slalom Kajakowy o memoriał Ondreja Cibaka. Zawody były równocześnie pierwszymi eliminacjami do kadr narodowych zarówno w Polsce jak i na Słowacji.  Polscy kajakarze górscy  udowodnili po raz kolejny że zaliczają się do ścisłej czołowki zajmując medalowe miejsca  
( 13 Maja 2014)
Złoto , srebro i brąz Polskich kajakarzy w australijskim Penrith
(żródło: M. Ćwiertniewicz)

O udanym starcie Podczas Mistrzostw Swiata Juniorów i młodzieżowców w kajakarstwie górskim, jakie rozgrane zostały w australijskim Penrith mogą powiedzieć polscy zawodnicy. Złoto w drużynie 3 x K1M srebro w i brąz w C-2 to naprawdę duże powody do satysfakcji. Niżej podsumowanie Marii Cwiertniewicz.  
( 28 Kwietnia 2014)
Brązowe medale MSJ Kuby Brzezińskiego i Adama Kozuba
(żródło: M.Biel Zachwieja)

     Polska osada kajakarzy górskich Kuba Brzeziński /Adam Kozub wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w kategorii C2. Polacy ulegli tylko Czechom ( M . Matejka/ J. Vetrovsky) oraz Nowozelandczykom ( D. Munro/ L. Robinson)  
( 26 Kwietnia 2014)
MŚ Juniorów i Młodzieżowców - Penrith
(żródło: KS Pieniny Fot Maria Biel Zachwieja)

    W pierwszym dniu finałów, podczas Mistrzostwach Świata Juniorów i Młodzieżowców, Polacy startowali ze zmiennym szczęściem. Trzy medalowe krążki to dobry wynik ale mogło być znacznie lepiej. Po półfinale zawodnicy KS Pieniny Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajmowali 5 pozycję, fatalny przejazd finałowy spowodował, że rywalizację skończyli na miejscu 8. Bracia Filip i Andrzej Brzezińscy po półfinale na 3 miejscu, ostatecznie zostali sklasyfikowani na 2 pozycji. Na pocieszenie zawodnicy w C2 wygrali w konkurencji zespołowej zdobywając złote medale. Trzeci krążek dla polskiej ekipy został wywalczony przez zespół K1x3 w składzie Rafał Polaczyk , Maciej Okręglak, Michał Pasiut. 
( 25 Kwietnia 2014)
Krakowskie Slalomy 2014
(żródło: KS Pieniny)

 Pomijając Noworoczny Slalom rozegrany w styczniu, Krakowskie Slalomy, które odbyły się w ubiegły weekend były dla kajakarzy właściwym rozpoczęciem sezonu. Brak czołowych zawodników z grupy młodzieżowców, którzy przygotowują się do startu w Mistrzostwach Świata, na olimpijskim torze w australijskim Penrith, nie umniejszył rangi zawodów, a rywalizacja pomiędzy zawodnikami kadry Polski, a przedstawicielami Rosji, Słowacji, Czech, Niemiec i Szwecji była naprawdę interesująca. Na końcowe rezultaty zawodów wpływ miały zarówno sobotnie jak i niedzielne zmagania.  
( 22 Kwietnia 2014)
V Maraton Szlakiem bł. Jana Pawła II
(żródło: KS Pieniny)

Tradycyjnie już Maraton szlakiem bł. Jana Pawła II rozpoczął się Mszą świętą, którą podobnie jak przed rokiem, odprawił ksiądz Grzegorz Gil. Sportowa cześć zawodów rozpoczęła się od rywalizacji młodzików, którzy mieli do pokonania dystans od Hukoweł Skały do przystani kajakowej.
( 6 Października 2013)
Mistrzostwa Polski w zjeździe - Leśna 2013
(żródło: KS Pieniny fot M. Ćwiertniewicz)

Kolejna edycja  Kajakarskich Mistrzostw Polski w zjeździe odbyła się w Leśnej. W piątkowej rywalizacji w sprincie tytuły Mistrza Polski i złote medale zdobyli Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak. Zawody w sprincie zostały rozegrane w formule open, co oznacza jednoczesną rywalizację juniorów i seniorów. W K1 mężczyzn 8 miejsce zajął Jan Węglarz, a 11 Krzysztof Majerczak, natomiast w K1 kobiet Izabella Węglarz uplasowała się na 7 lokacie.  
( 3 Października 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024