START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Kajakarstwo
Brązowy medal pienińskich kajkarzy na MŚ U23
(żródło: K. Sarata KS Pieniny - fot Polski Związek Kajakowy)

Osada KS Pieniny Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak wywalczyła brązowy medal w konkurencji indywidualnej C2 młodzieżowców w Wausau w Stanach Zjednoczonych.  Filip Brzeziński i Andrzej Brzeziński zajęli piąte miejsce Gratulacje!  
( 16 Lipca 2012)
VII Puchar Burmistrza Szczawnicy w slalomie kajakowym
(żródło: K. Sarata KS Pieniny.)

 7 lipca tor kajakowy na rzece Dunajec w Szczawnicy był areną zmagań dzieci i młodzieży z Polski i Słowacji w slalomie kajakowym. Blisko 80 dziewcząt i chłopców  z 10 klubów kajakowych rywalizowało na kajakach w zawodach o puchar Burmistrza miasta Szczawnica. Zawody zostały zorganizowane przez KS Pieniny.    W galerii kilka fot z zawodów!!!!!    Więcej fot  tutaj.!!!
( 8 Lipca 2012)
Spływ po raz 71.
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Około dwustu kajakarzy z Polski, Słowacji, Czech, Węgier i Niemiec wzięło udział w 71. Międzynarodowym Spływie Kajakowym na Dunajcu im. Tadeusza Pilarskiego. Imprezę, która tradycyjnie rozpoczyna się przy Miejskiej Hali Lodowej oficjalnie otworzył Burmistrz Marek Fryźlewicz.
( 8 Czerwca 2012)
ME w kajkarstwie górskim
(żródło: )

  W drugim dniu Mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim rozgrywane były półlfinały teamów  W C2 na 4 miejscu uplasowali się Polacy: Marcin Pochwała/ Piotr Szczepański, Dariusz Chlebek/ Dominik Węglarz oraz Filip i Andrzej Brzezińscy.   W K1 Polacy ( Dariusz Popiela, Mateusz Polaczyk i Rafał Polaczyk) również upasowali się na czwartym miejscu. Gorzej poszło kobiecej ekipie. Natalia Paciernik, Joanna Medoń Polaczyk oraz Agnieszka Nosal zajęły 9 lokatę  
( 11 Maja 2012)
Polscy kajakarze górscy walczą w Mistrzostwach Europy w Augsburgu.
(żródło: )

 9 maja na torze  kajakowym w Augsburgu rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim. Rywalizacja w tych zawodach jest ostatnią okazją do zdobycia przepustek na IO w Londynie.  Polscy kajakarze mają kwalifiakcje za sobą ale walkajest o to kto pojedzie  z nich do Londynu.  Trzonem naszej reprezentacji są zawodnicy z Pienin, Agnieszka Nosal, rodzeństwo  Polaczyków Mateusz i Rafafał, Joanna Mędoń Polaczyk, bracia  Andrzej i Filip Brzezińscy- obroncy tytułu mistrzowskiego  sprzed roku.  
( 10 Maja 2012)
Kajakowy maraton Szlakiem Papieskim
(żródło: K. Sarata KS Pieniny.)

   Dunajcem na odcinku- Sromowce - Szczawnica rozegrany został kajakowy Maraton Szlakiem Papieskim. W zawodach wystartowało 60 zawodników. Przed spływem odprawona została pod przewodnictwem KS Stanisława Kocoła msza sw. przy kamieniu poświęconym Szlakowi Papieskiemu.     W galerii fotoreportaż z zawodów!!!    
( 9 Października 2011)
Mateusz Polaczyk - wicemistrz świata w kajakarstwie górskim - gościem Rady Miasta Szczawnica
(żródło: )

 Honorowym gościem uroczystej sesji Rady Miasta w Szczawnicy był aktualny vice-mistrz świata w slalomie kajakowym K-1 Mateusz Polaczyk. Rada postanowiła uhonorować  kajakarza, który rozsławił miasto. Gratulacje oraz podziękowania skierowane były  także do rodziców  - Barbary i Krzysztofa Polaczyków , którzy zapoczątkowali usportowienie licznej rodziny.
( 6 Października 2011)
Pięć medali MP w zjeździe w Wietrznicach dla kajakarzy KS Pieniny Szczawnica
(żródło: KS Pieniny)

W weekend w Wietrznicach odbyły się 68 MP w zjeździe. Rywalizacja rozpoczęła się w piątek od konkurencji sprinterskich (konkurencje sprintu zostały wprowadzone do programu w zeszłym roku), brązowy medal zdobyła Izabella Węglarz, rywalizacja toczyła się w kategorii open (juniorki i seniorki razem), zawodniczkę Pienin pokonały jedynie kadrowiczki w slalomie, wygrała Joanna Mędoń Polaczyk przed Natalią Pacierpnik (obie KKK Kraków).    W galerii kilka fot Zuzi Chmiel z niedzielnych zawodów!!!
( 27 Września 2011)
MP w kajakarstwie górskim - w zjeździe również wygrane faworytów.
(żródło: )

 Po sprintach  na torze Wietrznice rozegrane zostały  kajakarskie zjazdy. I tutaj nie zawiedli faworyci. Kolejne dwa złote medale zdobył Grzegorz Wójs, złoto Grzegorz Polaczyk a srebro Joanna Mędoń. W galerii kilka fot z toru.!!
( 25 Września 2011)
Mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim.
(żródło: )

 Na torze  Wietrznice  rozpoczęły się  mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim. W pierwszym dniu rozegrano sprinty  w K-1 triumfowali Grzegorz Polaczyk i Joanna Mędoń, w C -1 Grzegorz Wójs  a w C-2 Piotr Szczepański- Marcin Pochwała.  
( 24 Września 2011)
Srebro Mateusza Polaczyka na MŚ w Bratysławie
(żródło: www.kspieniny.pl fot M. Ćwiertniewicz)

W konkurencji indywidualnej K1 Mateusz Polaczyk, były zawodnik KS Pieniny, obecnie reprezentujący AWF Kraków zdobył na MŚ seniorów w Bratysławie srebrny medal. Gratulacje! Wygrał Słoweniec Peter Kauzer. Tym samym Mateusz zapewnił Polsce kwalifikacje olimpijską w K1, warto dodać, że Polacy w Bratysławie we wszystkich konkurencjach zdobyli przepustki do Londynu. Szczegółowe wyniki i informacje na stronie Mistrzostw Świata     W galerii kilka fot  nadesłanych przez M. Cwiertniewicz z Mistrzostw   
( 11 Września 2011)
51. Memoriał Wernerów w kajakarstwie górskim w Szczawnicy
(żródło: )

W  miniony weekend w Szczawnicy rozegrano po raz 51 memoriał  A i A Wernerów w slalomie kajakowym który był równoczęsnie edycją P{ucharu Polski w  tej dyscyplinie sportu. Dzień wcześniej na  Dunajcu zmagali się młodzi kajakarze oraz weterani.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 28 Sierpnia 2011)
Maria Ćwiertniewicz: Treningi kajakarzy przed mistrzostwami na torze w Bratysławie
(żródło: Maria Ćwiertniewicz)

 Rodzinnny team Polaczyków przygotowuje się do Mistrzostw Swiata  w kajakarstwie górskim , które rozegrane zostaną od 6-11 września na torze w Bratysławie  Poniżej krótka relacja nadesłana do naszego portalu przez Marię Ćwiertniewicz.  Fotoreportaż M. Ćwiertniewicz tutaj.!!!!      
( 29 Lipca 2011)
Mistrzowie Starego Kontynentu w kajkarstwie górskim z Pienin
(żródło: Maria Ćwiertniewicz)

3  złote medale Mistrzostw Europy  juniorów U 23 zdobyli kajakarze górscy ze Szczawnicy i Krościenka .  Mistrzostwa Starego Kontynentu rozegrane były w Bania Luce- Bośnia-Hercegowina.  Tutaj film z zawodów !!! link przesłany przez M. Ćwiertniewicz  
( 20 Lipca 2011)
Ruszył LXX Spływ Dunajcem
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Już po raz siedemdziesiąty kajakarze z kilku krajów świata wyruszyli w Międzynarodowy Kajakowy Spływ Dunajcem im. Tadeusza Pilarskiego. To najstarsza impreza w Nowym Targu, dwukrotnie jej uczestnikiem był znany z zamiłowania do turystyki ks. Karol Wojtyła.  
( 24 Czerwca 2011)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-87) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020