ORLEN WYŚCIG NIEPODLEGŁOŚCI – WIELKIE KOLARSKIE ŚWIĘTO W BYTOWIE
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

Andrzej Kaiser (Eurobike Kaczmarek Electric Team) okazał się najszybszy w ORLEN Wyścigu Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa. Wśród pań najlepszy czas uzyskała Daria Pikulik (BCM Novatex Ziemia Darłowska). Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął pomysłodawca imprezy i dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang.
( 9 Września 2018)
CZESŁAW LANG BĘDZIE SIĘ ŚCIGAŁ W BYTOWIE
(żródło: Lang Team)

Uwielbiam jazdę na rowerze i sportową rywalizację – mówi Czesław Lang, którego będzie można spotkać w niedzielę w Bytowie. To tam odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. A udział w tym wydarzeniu może wziąć każdy chętny, który chciałby się zmierzyć z własnymi słabościami i jednocześnie stanąć na starcie obok wicemistrza olimpijskiego z Moskwy.
( 6 Września 2018)
TRWAJĄ ZAPISY DO ORLEN WYŚCIGU NIEPODLEGŁOŚCI

9 września odbędzie się ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. Zapisy internetowe potrwają do środy. Zgłaszać się będzie można także w Biurze Zawodów dzień przed wyścigiem i w dniu startu.
( 3 Września 2018)
ROADSHOW TOUR DE POLOGNE HITEM WE WROCŁAWIU

Tysiące ludzi odwiedziło roadshow 90 Lat Tour de Pologne, które w ten weekend zawitało do Wrocławia. Przy Alei Gen. Hallera 52, tuż obok sklepu Carrefour, partnera wydarzenia, powstało imponujące miasteczko pełne atrakcji dla kibiców w każdym wieku.
TŁUMY NA STARCIE I WIELKIE EMOCJE W TAURON TDP AMATORÓW

W dniu królewskiego etapu Tour de Pologne swoje wielkie święto mieli kolarze amatorzy. Na starcie TAURON Tour de Pologne Amatorów w BUKOVINA RESORT pojawiły się tłumy miłośników dwóch kółek.   W galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców.!!!
( 11 Sierpnia 2018)
MICHAŁ KWIATKOWSKI ZWYCIĘZCĄ TOUR DE POLOGNE, OSTATNI ETAP DLA YATESA

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Thibaut Pinaut (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates.   W galerii fotoreportaż   W tej galerii fotoreportaż PM
TAURON TOUR DE POLOGNE AMATORÓW

Piątek to nie tylko decydujące rozstrzygnięcia w 75. Tour de Pologne, ale także największe święto kolarzy amatorów. Tegoroczny TAURON Tour de Pologne Amatorów wystartuje o godzinie 9:40 w BUKOVINA RESORT w Bukowinie Tatrzańskiej.
( 9 Sierpnia 2018)
PREIDLER WYGRYWA ETAP, KWIATKOWSKI POWIĘKSZA PRZEWAGĘ

Georg Preidler (Groupama-FDJ) wygrał szósty etap Tour de Pologne z Zakopanego do BUKOVINA RESORT. Na mecie Austriak wyprzedził Niemca Emanuela Buchmanna (Bora-Hansgrohe) oraz Michała Kwiatkowskiego (Team Sky). W klasyfikacji generalnej prowadzi Kwiatkowski z przewagą 16 sekund nad Dylanem Teunsem (BMC Racing Team).   W galerii fotoreportaż  M
POKAZ SIŁY KWIATKOWSKIEGO, POLAK NADAL LIDEREM!

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał piąty etap Tour de Pologne z Kopalni Soli „Wieliczka” do Bielska-Białej. Na finiszu polski kolarz wyprzedził Dylana Teunsa (BMC Racing Team) oraz Enrico Battaglina (Team LottoNL-Jumbo). Dzięki wygranej Kwiatkowski umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej – wyprzedza Dylana Teunsa o 12 sekund i George’a Bennetta (Team LottoNL-Jumbo) o 20 sekund
( 8 Sierpnia 2018)
PIĘKNY FINISZ KWIATKOWSKIEGO, POLAK NOWYM LIDEREM!

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał czwarty etap 75. Tour de Pologne z Jaworzna do Szczyrku. Na finałowym podjeździe pod Orle Gniazdo polski kolarz wyprzedził zwycięzcę ubiegłorocznego wyścigu Dylana Teunsa (BMC Racing Team) oraz George’a Bennetta (Team LottoNL-Jumbo). Dzięki wygranej Kwiatkowski objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
( 7 Sierpnia 2018)
ALVARO HODEG WYGRYWA W ZABRZU I ZOSTAJE LIDEREM TOUR DE POLOGNE

Alvaro Jose Hodeg (Quick-Step Floors) wygrał trzeci etap 75. Tour de Pologne ze Stadionu Śląskiego do Zabrza i został nowym liderem klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Daniel McLay (Team EF Education First), a trzecie Andre Greipel (Lotto-Soudal). Najszybszy z Polaków Paweł Franczak (CCC Sprandi Polkowice) był dziś szesnasty. W klasyfikacji generalnej Hodeg o dwie sekundy wyprzedza dotychczasowego lidera Pascala Ackermanna (Bora-Hansgrohe). Piąty jest Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice), który traci do Kolumbijczyka szesnaście sekund.
( 6 Sierpnia 2018)
FENOMENALNY ACKERMANN ZWYCIĘŻA W KATOWICACH

Pascal Ackermann wygrał drugi etap 75. Tour de Pologne z Tarnowskich Gór do Katowic. Na finiszu przy Spodku sprinter grupy Bora-Hansgrohe wyprzedził Alvaro Hodega (Quick-Step Floors) i Giacomo Nizzolo (Trek – Segafredo). Najszybszy z Polaków był Kamil Zieliński (Reprezentacja Polski), który zajął dziesiąte miejsce.
( 5 Sierpnia 2018)
PASCAL ACKERMANN TRIUMFUJE NA KRAKOWSKICH BŁONIACH
(żródło: LANG TEAM)

Pascal Ackermann (Bora – Hansgrohe) wygrał pierwszy etap 75. Tour de Pologne i został liderem wyścigu. Drugie miejsce na krakowskich Błoniach wywalczył Alvaro Jose Hodeg (Quick-Step Floors), a trzecie Matteo Trentin (Mitchelton Scott). Dziewiąte miejsce zajął Maciej Paterski (Reprezentacja Polski), a dziesiąte Paweł Franczak (CCC Sprandi Polkowice).
( 4 Sierpnia 2018)
Gwiazdy gotowe na 75. Tour de Pologne

W sobotę w Krakowie rozpocznie się 75. Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości. Kolarze mają do pokonania siedem etapów i łącznie ponad tysiąc kilometrów. W wyścigu nie zabraknie największych światowych gwiazd. Na starcie pojawią się między innymi Michał Kwiatkowski, Simon Yates, Andre Greipel, Roman Kreuziger, Fabio Aru, Thibaut Pinot oraz zwycięzca sprzed roku Dylan Teuns.
( 3 Sierpnia 2018)
MICHAŁ KWIATKOWSKI WYSTARTUJE W 75. TOUR DE POLOGNE

To już pewne – Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W barwach grupy Sky na trasie tegorocznego wyścigu mają również walczyć Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski.