DYLAN TEUNS ZWYCIĘZCĄ 74. TOUR DE POLOGNE, RAFAŁ MAJKA DRUGI
(żródło: Lang Team)

Dylan Teuns (BMC Racing) został zwycięzcą 74. Tour de Pologne UCI World Tour. Belgijski kolarz wygrał klasyfikację generalną wyprzedzając Rafała Majkę (Bora – Hansgrohe) o zaledwie dwie sekundy! Trzecie miejsce w wyścigu, ze stratą trzech sekund do zwycięzcy zajął Wout Poels (Team Sky).   W galerii fotoreportaż z ostatniego etapu tegorocznego TdP .
( 4 Sierpnia 2017)
WSPANIAŁY TRIUMF HAIGA, MAJKA CORAZ WYŻEJ W KLASYFIKACJI

Jack Haig (Orica – Scott) wygrał szósty etap 74. Tour de Pologne z Kopalni Soli Wieliczka do Zakopanego. Nowym liderem został Dylan Teuns (BMC Racing), a na drugie miejsce klasyfikacji generalnej awansował Rafał Majka (Bora – Hansgrohe).   W galerii fotoreportaż z etapu
( 3 Sierpnia 2017)
Nutella Mini Tour w Zakopanem

Po raz szósty w tym roku tuż przed głównym wyścigiem Tour de Pologne najmłodsi ścigali się w  Nutella Mini Tour.W Zakopanem  wystartowało blisko 200 dziewcząt i chłopców a w pucharze młodzików- posiadającyh licencje zawodnicze zmierzyło się po 25 najlepszych zawodniczek i zawodników - po pięciu z każdej eliminacji.  W galerii fotoreportaż z zawodów    pełne wyniki tutaj
TOUR DE POLOGNE AMATORÓW 2017

Już jutro  w Bukowinie Tatrzańskiej   wystartują amatorzy aby  w kolejnym Tour de Pologne Amatorów zmierzyć się z 58 km  dystansem na trasie pokonywanej przez profesjonalistów.
DESZCZOWY FINISZ W RZESZOWIE, VAN POPPEL WYGRYWA 5. ETAP TOUR DE POLOGNE

Danny van Poppel (Team Sky) wygrał piąty etap 74. Tour de Pologne z Olimp Nagawczyny do Rzeszowa. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Peter Sagan (Bora – Hansgrohe). Najlepszy z Polaków jest Rafał Majka, który zajmuje trzecią pozycję.
CALEB EWAN ZWYCIĘZCĄ NAJDŁUŻSZEGO ETAPU TOUR DE POLOGNE
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

Caleb Ewan (Orica – Scott) wygrał czwarty etap 74. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Zabrza. Żółtą koszulkę lidera zachował Peter Sagan (Bora – Hansgrohe), a najwyżej z Polaków sklasyfikowany jest Rafał Majka (Bora – Hansgrohe), który zajmuje trzecie miejsce.
( 2 Sierpnia 2017)
DYLAN TEUNS WYGRYWA W SZCZYRKU, PETER SAGAN ZNÓW LIDEREM TOUR DE POLOGNE

Dylan Teuns (BMC Racing) wygrał trzeci etapu 74. Tour de Pologne z Jaworzna do Szczyrku. Drugie miejsce zajął Peter Sagan (Bora – Hansgrohe), który odzyskał żółtą koszulkę lidera. Na trzecim miejscu finiszował Rafał Majka (Bora – Hansgrohe), który tym samym wspiął się na trzecie miejsce klasyfikacji generalnej.
( 1 Sierpnia 2017)
SACHA MODOLO KRÓLEM SPRINTU W KATOWICACH

Sacha Modolo (UAE Team Emirates) wygrał drugi etap 74. Tour de Pologne z Tarnowskich Gór do Katowic. Nowym liderem wyścigu został drugi na dzisiejszym etapie Danny van Poppel (Team Sky). Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem jest Kamil Gradek (Reprezentacja Polski), który zajmuje szóste miejsce.
( 30 Lipca 2017)
WIELKI POWRÓT SAGANA, SŁOWAK WYGRYWA PIERWSZY ETAP TOUR DE POLOGNE

Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) zwyciężył na pierwszym etapie 74. Tour de Pologne UCI World Tour. Słowacki kolarz wygrał sprinterski finisz w al. Focha w Krakowie i został liderem wyścigu. Najlepszy z Polaków Paweł Franczak (Reprezentacja Polski) zajął ósme miejsce.
CZESŁAW LANG AMBASADOREM AKCJI „odLOTTOwa jazda z OSHEE”

Do 15 września każdy z Was może dołączyć do akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE” – projektu zachęcającego do uprawiania sportu w połączeniu z zaangażowaniem społecznym.  Jednym z ambasadorów akcji jest wicemistrz olimpijski z 1980 roku, Dyrektor Generalny Tour de Pologne Czesław Lang.
( 28 Lipca 2017)
PRZEKAZANIE FLOTY SAMOCHODOWEJ HYUNDAI DO OBSŁUGI 74. TOUR DE POLOGNE

Hyundai przekazał oficjalnie w Krakowie flotę 57 samochodów do obsługi logistycznej 74. Tour de Pologne - największego wydarzenia kolarskiego w Polsce, które odbędzie się w dniach 29.07 – 04.08.
RAFAŁ MAJKA WYSTARTUJE W 74. TOUR DE POLOGNE

Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) wystartuje w 74. Tour de Pologne UCI World Tour. Polski kolarz wygrał nasz narodowy wyścig w 2014 roku. Tegoroczna edycja Tour de Pologne rozpocznie się 29 lipca w Krakowie, a zakończy 4 sierpnia  Bukowinie Tatrzańskiej.
( 25 Lipca 2017)
PETER SAGAN WYSTARTUJE W 74. TOUR DE POLOGNE

Mistrz świata Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) wystartuje w 74. Tour de Pologne UCI World Tour, który odbędzie się w dniach 29 lipca – 4 sierpnia. To powrót słowackiego kolarza do Polski po sześciu latach i triumfie w 68. Tour de Pologne.
( 14 Lipca 2017)
MISTRZOSTWA EUROPY I ŚWIATA W GDYNI? BIERZEMY TO POD UWAGĘ

Z jednej strony zbliża się Tour de Pologne, z drugiej wciąż wracam myślami do mistrzostw Polski w Gdyni. Udało się tam stworzyć coś, o czym zawsze marzyliśmy. Kolejny raz wyznaczyliśmy nowy standard jakości, bo nigdy wcześniej nie było transmisji telewizyjnej i tak szerokiej relacji z imprezy tej rangi w naszym kraju – mówi Czesław Lang.
( 8 Lipca 2017)
ADRIAN KUREK KOLARSKIM MISTRZEM POLSKI

Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) wygrał wyścig elity ze startu wspólnego i zdobył w Gdyni złoty medal mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Srebro wywalczył Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), a brąz Emanuel Piaskowy (Team Hurom).