START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
VIENNA LIFE LANG TEAM MARATONY ROWEROWE – JUŻ ZA CHWILECZKĘ, JUŻ ZA MOMENCIK…
(żródło: P. Tokarski Lang Team)

 Taki zestaw lokalizacji, emocji i kolarskiego ścigania na najwyższym poziomie jest tylko jeden. Nazywa się Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i zaczyna się już za trzy tygodnie. A skoro tak – czas na ostrzejsze treningi, bo atrakcje już czekają. Najlepszych zawodników czeka sława, nagrody i prestiż. Obok takich zawodów nie można przejść, a właściwie przejechać, obojętnie.  Nasz portal jest Regionalnym Patronem Medialnym  tego cyklu.
( 30 Marca 2017)
ROZKŁAD JAZDY BIKE EXPO – narodowy test rowerowy 2017. Na Narodowym
(żródło: Lang Team)

 To będzie weekend niezapomnianych kolarskich emocji. Tylko na stadionie PGE Narodowym kibice spotkają w jednym czasie tyle kolarskich gwiazd i reprezentantów Polski oraz zawodników freestyle BMX. Tak przedstawia się nasz rozkład jazdy. Spotkania poprowadzą dziennikarze doskonale orientujący się w sprawach kolarstwa dlatego będą to z pewnością rozmowy, które zaciekawią nawet najbardziej wybrednych amatorów dwóch kółek.  
( 14 Marca 2017)
BIKE EXPO – narodowy test rowerowy 2017.
(żródło: Lang Team)

 Plejada gwiazd sportu. Od Czesława Langa i Lecha Piaseckiego po Dawida Godźka i Mateusza Kusznierewicza. Wszystko to na PGE Narodowym. Jeśli jesteś kolarzem, albo chcesz zacząć jeździć na rowerze, 18 i 19 marca nie możesz ominąć stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Zapraszamy na „BIKE EXPO – narodowy test rowerowy” - jedyne takie wydarzenie, gdzie spotkasz nie tylko specjalistów, którzy pokażą Ci wszystkie najnowsze trendy w rowerowym świecie, ale także wielkie gwiazdy tego sportu. Oni opowiedzą Ci o pasji, walce          i ciężkiej pracy, która zaprowadziła ich na szczyt.  
( 10 Marca 2017)
Agata Lang wiceprezydentem Europejskiej Unii Kolarskiej
(żródło: Lang Team)

 To się nazywa polski kolarski weekend. Michał Kwiatkowski wygrał inaugurujący sezon kolarski we Włoszech klasyk Strade Bianche. W tym samym wyścigu Katarzyna Niewiadoma zajęła drugie miejsce. W niedzielne popołudnie powody do świętowania miała też Agata Lang, która została Wiceprezydentem Europejskiej Unii Kolarskiej.
( 6 Marca 2017)
Najpiękniejsze miasta już z wyjątkowymi nagrodami
(żródło: Lang Team)

 Radzymin najpiękniejszym miastem startowym, Bytom – miastem premii, a Kraków miastem etapowym – oto rozstrzygnięcia konkursu na „Najpiękniejsze Miasto  73. Tour de Pologne”. Wszystko to ogłoszono podczas uroczystej konferencji, która odbyła się w Krakowie.  
( 8 Listopada 2016)
Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne.
(żródło: Lang Team)

  Podczas konferencji prasowej w Krakowie ogłoszone zostały wyniki  konkursu "Najpiękniejsze Miasto Tour de Pologne". W kategorii miasto startowe wygrał Radzymin, premii - Bytom, etapowe - Kraków.  jednym z kandydatów było Zakopane. Laureaci otrzymali stateuetki wykonane przez Bartłomieja Kolbusza z Bukowiny Tatrzańskiej
( 7 Listopada 2016)
Czesław Lang na premierze swojej biografii. „Zawodowiec” już do nabycia!
(żródło: LANG TEAM)

 To był wyjątkowy wieczór w wyjątkowym towarzystwie. W poniedziałek wieczorem, w warszawskich hotelu Marriott, Czesław Lang spotkał się z blisko 200 gośćmi. Okazją była premiera książki „Zawodowiec”, która opisuje życie wicemistrza olimpijskiego z Moskwy i organizatora Tour de Pologne. Współtwórcą książki jest Grzegorz Kalinowski
( 21 Października 2016)
Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne – nominacje!
(żródło: Lang Team)

 Tour de Pologne to najlepsi kolarze świata – o tym wiedzą wszyscy. Tour de Pologne to też jednak fantastyczne tereny, przez które przejeżdża peleton. Często takie, które znają wszyscy, ale magia naszego wyścigu pozwala też odkrywać fantastyczne, szerzej nieznane miejsca. Tour de Pologne to też ludzie, których w tych wszystkich miejscach można spotkać. I właśnie dlatego organizujemy konkurs na „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne”. 
( 21 Października 2016)
CZESŁAW LANG WYSTARTUJE W ONKO TOUR
(żródło: Lang Team fot. Szymon Gruchalski)

 Dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang weźmie udział w pierwszych etapach wyjątkowej wyprawy rowerowej ONKO TOUR 2016. Przebiega ona częścią popularnego szlaku Green Velo i jest inicjatywą fundacji Pokonaj Raka. 
( 27 Lipca 2016)
JOLANDA NEFF KRÓLOWĄ TOUR DE POLOGNE WOMEN
(żródło: Lang Team)

 Jolanda Neff (Swiss National Team) zdominowała pierwszy w historii Tour de Pologne Women. Po wczorajszym triumfie w Zakopanem dziś Szwajcarka wygrała trzeci etap i zwyciężyła w całym wyścigu. Najlepsza z Polek Paulina Brzeźna-Bentkowska (MAT Atom Sobótka) zajęła czwarte miejsce.   W galerii fotoreportaż z zawodów  
( 20 Lipca 2016)
POPIS JOLANDY NEFF NA PIERWSZYM ETAPIE W ZAKOPANEM
(żródło: Lang Team)

 Jolanda Neff (Swiss National Team) wygrała w Zakopanem pierwszy etap Tour de Pologne Women i została liderką wyścigu. Najlepsza z Polek Ewelina Szybiak (Reprezentacja Polski) zajęła piąte miejsce.    W galerii fotoreportaż z wyścigu
( 19 Lipca 2016)
Pierwsze w historii Tour de Pologne Women!
(żródło: )

 To będzie kamień milowy w historii Tour de Pologne i całego polskiego kolarstwa. Po raz pierwszy na starcie naszego narodowego wyścigu stają kobiety!
( 18 Lipca 2016)
TIM WELLENS ZWYCIĘZCĄ 73. TOUR DE POLOGNE
(żródło: Lang Team)

 Tim Wellens (Lotto Soudal) został zwycięzcą 73. Tour de Pologne UCI World Tour. Ostatni etap – jazdę indywidualną na czas w Krakowie, wygrał Alex Dowsett (Movistar).
( 18 Lipca 2016)
ANULOWANY SZÓSTY ETAP TOUR DE POLOGNE
(żródło: Lang Team)

 Pogoda pokrzyżowała plany kolarzy i organizatorów 73. Tour de Pologne UCI World Tour. Z powodu bardzo trudnych warunków atmosferycznych szósty etap BUKOVINA Resort – Bukowina Tatrzańska został anulowany.   W galerii fotoreportaż
( 17 Lipca 2016)
PANCZENISTA ZWYCIĘZCĄ TOUR DE POLOGNE AMATORÓW
(żródło: Lang Team)

 Sebastian Druszkiewicz wygrał tegoroczny Tour de Pologne Amatorów. Panczenista, olimpijczyk z Vancouver i Soczi triumfował z czasem 58:33. Mimo niezwykle trudnych warunków pogodowych w wyścigu wystartowało około półtora tysiąca kolarzy.
( 17 Lipca 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017