Podsumowanie Skandia Maraton Lang Team 2014
(żródło: Lang Team)

Piękna sceneria, znakomici goście i fantastyczna atmosfera – w Krakowie podsumowaliśmy tegoroczną edycję Skandia Maraton Lang Team.  Uroczyste podsumowanie Skandia Maraton Lang Team odbyło się w Krakowie, w nowoczesnym centrum kongresowym ICE Kraków.
( 6 Listopada 2014)
Finał Skandia Maraton Lang Team 2014 za nami
(żródło: LANG TEAM)

Około tysiąca kolarzy wystartowało w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie. Najlepsi na dystansie Grand Fondo okazali się Bartłomiej Wawak i Katarzyna Hendrzyk-Majewska.
( 4 Października 2014)
Wielki finał Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie

Już 4 października wielki finał Skandia Maraton Lang Team 2014. Ostatnia tegoroczna edycja rowerowego święta rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 11 na Placu Jana Pawła II w Kwidzynie.
( 1 Października 2014)
Kaiser i Kozela najlepsi w Dąbrowie Górniczej

Andrzej Kaiser i Karolina Kozela wygrali rywalizację na głównym dystansie Grand Fondo podczas Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej. Puchar Polski w maratonie MTB zapewnił sobie Mariusz Kowal.
( 27 Września 2014)
Historyczna obsada i wielkie emocje w Lang Team Grand Prix MTB

Mistrzyni świata U-23 Jolanda Neff (Szwajcaria, Liv Pro XC Team) oraz wicemistrz świata w eliminatorze Emil Lindgren (Szwecja, Giant Pro XC Team) zwyciężyli w niedzielnych wyścigach Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska XCO rozgrywanych w ramach Lang Team Grand Prix MTB 2014.
( 22 Września 2014)
Maja Włoszczowska wygrywa XCC w Jeleniej Górze

Maja Włoszczowska i Emil Lindgren triumfowali w sobotnim wyścigu Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska XCC rozgrywanym w ramach Lang Team Grand Prix MTB 2014.
( 20 Września 2014)
Gwiazdy kolarstwa górskiego w Jeleniej Górze

Już w najbliższy weekend (20-21 września) Jelenia Góra stanie się stolicą kolarstwa górskiego. Najlepsi zawodnicy wystartują w zawodach Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska 2014 rozgrywanych w ramach cyklu Lang Team Grand Prix MTB.
( 17 Września 2014)
RAFAŁ MAJKA ZWYCIĘŻA W 71. TOUR DE POLOGNE!

Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) wygrał 71. Tour de Pologne UCI World Tour.  Po 11 latach Polak Stanłą na podium naszego narodowego Touru. Na ostatnim etapie - jeździe indywidualnej na czas w Krakowie - najszybszy był Belg Kristof Wandewalle. Polak zajął trzynaste miejsce i to wystarczyło do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.
( 9 Sierpnia 2014)
1500 uczestników Tour de Pologne Amatorów

Znakomita frekwencja, wspaniała walka na trasie i wielkie emocje na mecie – tak w skrócie wyglądał Tour de Pologne Amatorów.   W galerii obszerny fotoreportaż z mety oraz dekoracji!!!
( 8 Sierpnia 2014)
ZNÓW ZWYCIĘSTWO! RAFAŁ MAJKA LIDEREM 71. TOUR DE POLOGNE

Rafał Majka okazał się bezkonkurencyjny  i wygrał szósty, królewski etap 71. Tour de Pologne UCI World Tour. Polski kolarz grupy Tinkoff-Saxo triumfował na mecie w Bukowinie Tatrzańskiej. Dzięki zwycięstwu objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zwycięstwo w klasyfikacji górskiej zapewnił sobie Maciej Paterski (CCC Polsat Polkowice).   W  galerii fotoreportaż z wyścigu
Liwia Kubin wygrywa Nutellę Mini Tour de Pologne w Zakopanem

Za nami już piąty wyścig Nutella Mini Tour de Pologne. Dziś młode zawodniczki i młodzi zawodnicy ścigali się w polskiej stolicy Tatr – Zakopanem na 3 km trasie W najmłodszej grupie dziewcząt triumfowała Liwia Kubin z Zakopanego. Po najmłodszych na 15 km trasie rywalizowali młodzicy. W galerii fotoreportaż z zawodów Nutella Mini Tour!!!
WIELKIE ZWYCIĘSTWO RAFAŁA MAJKI

Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) wygrał piąty etap 71. Tour de Pologne UCI World Tour Zakopane – Strbske Pleso. Dzięki zwycięstwu polski kolarz awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Liderem pozostaje Petr Vakoc (Omega Pharma – Quick-Step)   W galerii fotoreportaż z etapu .
( 7 Sierpnia 2014)
Maciek Bydliński na górskiej trasie Tour de Pologne Amatorów.
(żródło: A. Lesiewski SNOW PR)

W najbliższy piątek kolarze z całej Polski zmierzą się z blisko 40 - kilometrową trasą wytyczoną w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej. Swoich sił w walce o górskie premie spróbuje po raz kolejny najlepszy polski alpejczyk wspierany przez TAURON Bachleda Ski.
( 6 Sierpnia 2014)
Sprinterski finisz IV etapu w Katowicach

Belg Jonas Van Genechten (Lotto Belisol) wygrał czwarty etap 71. Tour de Pologne z Tarnów Gemini Park do Katowic. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Czech Petr Vakoc (Omega Pharma – Quick-Step).
Theo Bos zwycięzcą III etapu 71. Tour de Pologne UCI World Tour

Theo Bos z grupy Belkin wygrał III etap 71. Tour de Pologne. Holender triumfował po sprinterskim finiszu na ulicach Rzeszowa. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Petr Vakoc z grupy Omega Pharma – Quick-Step.