8 września koło Borowika rozegrano kolejne mecze Amatorskiej Letniej Ligi Piłki Nożnej w Czarnym Dunajcu.
Trzy spotkania nie przyniosły zmian , bowiem trzy zespoły znajdujące się na czele tabeli tak samo zapunktowały i w tej strefie punktowej praktycznie kolejność się nie zmieniła . W dalszym ciągu na czele znajduje się drużyna Freestyle z 18 pkt a po 15 pkt mają piłkarze Metalic i Błekitnych.
W tabeli indywidualnej także czołowe miejsca zajmują zawodnicy drużyn znajdujacych się na topie.
Kólem strzelców po sześciu kolejkach jest Mirosław Jasiński z Błekitnych , który do tej pory strzelił 22 gole, drugą pozycję zajmuje
Paweł Pankow z Freestyle- 16 bramek a na trzeciej pozycji uplasował się
Krzyszytof Styrczula z Błękitnych -14 goli.
Wyniki
Metalic - Koniówka 9-3
Jastrzębie – Błękitni 4-11
Freestyle – Freestyle II 8-6
Borowik – Stare Bystre
Tabela:
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1 |
Freestyle |
6 |
18 |
41-20 |
2 |
Metalic |
6 |
15 |
54-13 |
3 |
Błękitni |
6 |
15 |
40-17 |
4 |
Koniówka |
6 |
6 |
21-27 |
5 |
Jastrzębie |
6 |
3 |
24-44 |
6 |
Freestyle II |
6 |
3 |
19-43 |
7 |
Stare Bystre |
5 |
3 |
16-16 |
8 |
Borowik |
5 |
3 |
8-43 |
Bramki:
22 – Jasiński Mirosław (Metalic),
16 - Pankow Paweł (Freestyle)
14 - Styrczula Krzysztof (Błękitni), Topór Wojciech (Błękitni),
10 - Zmarzliński Szczepan (Freestyle)
9 - Mroczkowski (Metalic), Szwajnos Mateusz (Koniówka)
7 - Barnowski (Freestyle), Stopka – Studencki (Freestyle II)
6 - Papież Paweł (Metalic), , Komperda (Metalic),
5 - Szwajnos Marcin (Koniówka), Miętus M (Strumyk), Sroka Piotr (Freestyle II), Stopka (Jastrzębie), Kwak (Błękitni)
4 – Knapczyk (Freestyle)
3 – Kozielec (Jastrzębie), Chraca (Jastrzębie), Drzymała (Stare Bystre), Molek (Metalic), Dzielski (Freestyle)
2 – Hatłas (Metalic), Kwak (Błękitni), Rawicki (Borowik), Łabuda Jacek (Jastrzębie), Molek (Metalic), Gewont (Błękitni), Smoleń (Metalic), Rak (Błękitni), Sęk (Koniówka), Kolbrecki (Błękitni)
1 – Cholewa (Błękitni), Styrczula A. (Błękitni), Haberny (Koniówka), Leja (Koniówka), Zięba (Koniówka), Miętus M. (Strumyk), Rebieda (Strumyk), Palarz (Borowik), Szafarski (Borowik), Miętus (Freestyle II), Baran (Metalic), Lenart (Jastrzębie), Sroka Freestyle), Łaś (Freestyle II), Łowisz (Freestyle II), Stopka (Jastrzębie)