W minioną niedzielę odbyły się kolejne mecze Turnieju o Puchar Borowika.
W grupie A swój dorobek punktowy powiększyły zespoły Metalik z Błekitni a w grupie B Metalik II. spotkanie Powstańcy Zbierańcy zakończyło się remisem.
Na czele tabeli Grupy A znajduję się zespól Błekitnych a na czele gr B Metalik II Obydwie drużyny mają po 9 pkt.
Ponizej wynikli spotkan i tabela.
27.05.07
GRUPA A
ZAŁUCZNE - METALIC 1 : 13
STRUMYK - BŁĘKITNI 3 : 8
KONIÓWKA-PAUZA
GRUPA B
ZBIERAŃCY - POWSTAŃCY 5 : 5
BOROWIK - METALIC II 2 : 5
FREESTYLE – PAUZA
BRAMKI:
9 - Przemysław Rak (Błękitni)
8 - Rafał Gacek (Metalic II)
6- Szczepan Zmarzliński (Freestyle), Mariusz Pisarski (Borowik)
5 - Paweł Kiernia (Zbierancy), Piczura Stanisław (Powstańcy)
4 - Roman Baran (Metalic II), Tomasz Łaś (Freestyle), Daniel Sieczka (Strumyk), Szwajnos Marcin (Koniówka), Dzielski Marcin (Freestyle), Kapel Daniel (Powstańcy), Jasiński Mirosław (Metalic), Kobylak Marek (Metalic)
3 - Panków Paweł (Freestyle), Maciusiak Maciek (Metalic), Andrzej Sęk (Koniówka), Kozielec Marcin (Załuczne), Topór Wojciech (Błękitni), Oraczko Paweł ( Błękitni), Papierz Paweł (Metalic), Malacina Michał (Metalic)
2- Krzysztof Kwak (Strumyk), Józef Haberny (Koniówka), Rusek Andrzej (Powstańcy), Tadeusz Haberny (Koniówka), Bolesław Długopolski (Zbierancy), Sroka Piotr (Strumyk), Piotr Miętus (Strumyk), Gacek Janusz (Borowik), Fiedor Paweł ( Zbierancy), Gruszka Stanisław (Powstańcy), Stopka Mateusz (Załuczne), Maciusiak Maciej (Metalic)
1 - Zbigniew Rawicki ( Metalic II), Janusz Szaflarski (Metalic II), Sławomir Knapczyk (Freestyle), Lenart Marcin, Bogdan Walkosz (Załuczne), Styrczuła Krzysztof (Błękitni), Obrochta Radek (Powstańcy), Sroka Paweł (Freestyle), Stopka Sebastian (Metalic), Sylwester Pitoń (Zbierancy), Kolbrecki Sławomir (Błękitni), Styrczuła Wojciech (Błękitni), Komperda Piotr (Metalic II), Smoleń Andrzej ( Metalic II)
SAMOBÓJCZE:
1 - Bolesław Długopolski (Zbierancy), Obrochta Radek (Powstańcy)
Tabela:
Grupa A |
|
|
|
Ip. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Bramki |
1. |
Błękitni |
3 |
9 |
20-8 |
2. |
Metalic 1 |
3 |
6 |
21-10 |
3. |
Koniówka |
3 |
3 |
11-12 |
4. |
Strumyk |
4 |
3 |
11-22 |
5. |
Załuczne |
3 |
3 |
7-18 |
|
|
|
|
|
|
Grupa B |
|
|
|
Ip. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Bramki |
1. |
Metalic II |
3 |
9 |
16-7 |
2. |
Freestyle |
3 |
6 |
22-10 |
3. |
Powstańcy |
3 |
4 |
15-21 |
4. |
Zbierańcy |
3 |
4 |
12-13 |
5. |
Borowik |
4 |
0 |
9-23 |