3 czerwca zostały rozegrane ostatnie spotkania eliminacyjne grupy A i Grupy B
Do półfinałow , które zostaną rozegrane 10 czerwca z grupy A zakawalifikowały się drużyny: Metalic I i Błekitni,
z grupy B: Metalic II oraz Freestyle.
O godz 13.00 zagrają Metalic I z Metalic II a Błekitni z Freestyle godzinę później.
Od godz 15.00 będą grać kolejne drużyny, które uplasowały się na dalszych pozycjach,
wyniki
3.06.2007
GRUPA A
ZAŁUCZNE-BŁĘKITNI 2:6
KONIÓWKA-METALIC I 1:2
STRUMYK - PAUZA
GRUPA B
FREESTYLE - ZBIERAŃCY 4:3
POWSTAŃCY - METALIC II 1: 5
BOROWIK-PAUZA
BRAMKI:
9 - Przemysław Rak (Błękitni), Gacek Rafał (Metalic JJ)
6- Szczepan Zmarzliński (Freestyle), Mariusz Pisarski (Borowik) Maciusiak Maciej
(Metalic),
5 - Paweł Kiernia (Zbierancy), Piczura Stanisław (Powstańcy), Baran Roman (Metalic II),
Szwajnos Marcin (Koniówka )
4 - Tomasz Łaś (Freestyle), Daniel Sieczka (Strumyk), Dzielski Marcin (Freestyle), Kapel
Daniel (Powstańcy), Jasiński Mirosław (Metalic), Kobylak Marek (Metalic), Panków Paweł (
Freestyle), Malacina Michał (Metalic I), Kozielec Marcin ( Załuczne)
3 - Andrzej Sęk (Koniówka), Topór Wojciech (Błękitni), Oraczko Paweł (Błękitni), Papierz
Paweł (Metalic), Szaflarski Janusz (Metalic II), Fiedor Paweł ( Zbierancy), Długopolski
Bolesław ( Zbierancy), Styrczuka Krzysztof (Błękitni), Stopka Mateusz (Załuczne)
2- Krzysztof Kwak (Strumyk), Józef Haberny (Koniówka), Rusek Andrzej (Powstańcy),
Tadeusz Haberny (Koniówka), Sroka Piotr (Strumyk), Piotr Miętus (Strumyk), Gacek Janusz
(Borowik), Gruszka Stanisław (Powstańcy), Komperda Piotr (metalic JJ), Sroka Piotr
(Freestyle), Sroka Paweł (Freestyle)
1 - Zbigniew Rawicki ( Metalic II), Sławomir Knapczyk (Freestyle), Lenart Marcin, Bogdan
Walkosz (Załuczne), Obrochta Radek (Powstańcy), Stopka Sebastian (Metalic), Sylwester
Pitoń (Zbierancy), Kolbrecki Sławomir (Błękitni), Styrczula Wojciech (Błękitni), Smoleń
Andrzej ( Metalic II), Pawlak Andrzej (Powstańcy), Cholewa Dariusz (Błękitni)
SAMOBÓJCZE:
1 - Bolesław Długopolski (Zbierancy), Obrochta Radek (Powstańcy)
Tabela Grupy A
Ip. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Błękitni |
4 |
12 |
26-10 |
2. |
Metalic I |
4 |
9 |
23-11 |
3. |
Koniówka |
4 |
3 |
12-14 |
4. |
Strumyk |
4 |
3 |
11-22 |
5. |
Załuczne |
4 |
3 |
9-24 |
Tabela Grupy B
Ip. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Metalic II |
4 |
12 |
21-8 |
2. |
Freestyle |
4 |
9 |
26-13 |
3. |
Powstańcy |
4 |
4 |
16-26 |
4. |
Zbiera ńcy |
4 |
4 |
15-17 |
5. |
Borowik |
4 |
0 |
9-23 |
Półfinały 10 czerwca 2007
METALIC I - METALIC II 13:00
BŁĘKITNI - FREESTYLE 14:00
Tabela
Ip. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Powstańcy |
4 |
4 |
16-26 |
2. |
Zbierańcy |
4 |
4 |
15-17 |
3. |
Koniówka |
4 |
3 |
12-14 |
4. |
Strumyk |
4 |
3 |
11-22 |
5. |
Załuczne |
4 |
3 |
9-24 |
6. |
Borowik |
4 |
0 |
9-23 |
KONIÓWKA - BOROWIK 15:00
STRUMYK - ZBIERAŃCY 16:00
ZAŁUCZNE - POWSTAŃCY 17:00