30 XI i 1 XII w Czarnym Dunajcu w ramach gimnazjady rozegrane zostały dwa turnieje siatkarskie chłopców i dziewcząt.
Zawody odbyły sie na sali sportowej w Czarnym Dunajcu . W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn chłopców oraz 5 drużyn dziewcząt.
Wyniki 30 XI Chłopcy Piekielnik - Ciche 2-0 (15-12, 15-12)
Cz. Dunajec - S. Bystre 2-0 (15-2, 15-0)
Załuczne - Piekielnik 2-0 (15-8, 15-9)
Ciche - Cz. Dunajec 1-2 (7-15, 15-12, 9-15)
S. Bystre - Załuczne 0-2 (7-15, 4-15)
Piekielnik - Cz. Dunajec 0-2 (8-15, 9-15)
Ciche - S. Bystre 2-0 (15-6, 15-6)
Załuczne - Cz. Dunajec 1-2(15-10, 14-16, 13-15)
Piekielnik - S. Bystre 2-0 (15-5, 15-8)
Ciche - Załuczne 0-2( 9-15,9-15)
Tabela:
1 | Czarny Dunajec | 8 pkt | 8-2 | 143-92 | 1,55 |
2 | Załuczne | 7 pkt | 7-2 | 132-87 | 1,51 |
3 | Piekielnik | 6 pkt | 4-4 | 94-97 | 0,96 |
4 | Ciche | 5 pkt | 3-6 | 103-104 | 0,90 |
5 | Stare Bystre | 4 pkt | 0-8 | 38-120 | 0,31 |
Zwycięska Drużyna
Stoją od lewej: Dominik Siaśkiewicz - opiekun,
Fudala Jarosław, Kwak Krzysztof,
Kajmowicz Paweł, Kojs Sylwester,
Palenik Paweł, Stopka Bartosz,
Palarz Jarosław, Mółka Adam.
Wyniki 1 XI dziewczętaPiekielnik - Ciche 2-0 (15-6, 15-11)
Cz. Dunajec - S. Bystre 2-0 (15-6, 15-10)
Załuczne - Piekielnik 2-0 (15-9, 15-110
Ciche - Cz. Dunajec 0-2 (1-15, 4-15)
S. Bystre - Załuczne 1-2 (2-15, 15-5, 2-15)
Piekielnik - Cz. Dunajec 0-2 (10-15, 9-150
Ciche - S. Bystre 2-1 (15-3, 6-15, 15-10)
Załuczne - Cz. Dunajec 0-2 ( 8-15, 12-15)
Piekielnik - S. Bystre 2-0 (15-9, 15-2)
Ciche - Załuczne 2-1 (15-10, 8-15, 15-7)
Tabela:
1 | Czarny Dunajec | 8 pkt | 8-0 | 120-60 | 2 |
2 | Piekielnik | 6 pkt | 4-4 | 99-88 | 1,11 |
3 | Załuczne | 6 pkt | 5-5 | 117-107 | 1,09 |
4 | Ciche | 6 pkt | 4-6 | 96-120 | 0,8 |
5 | Stare Bystre | 4 pkt | 2-8 | 74-131 | 0,56 |
Czarny Dunajec Dziewczęta skład:
Szwajnos Monika, Fudala Anna,
Skorupa Katarzyna, Bienias Danuta,
Komperda Magdalena, Witek Marta,
Mazur Małgorzata, Kojs Sabina,
Miętus Katarzyna, Hudomięt Marta,
Kierkowska Klaudia,
opiekun
Udziela Krzysztof.