W 9 kolejce niespodzianką okazały się wyniki spotkań trzech spotkań: Done Plumbing przegrało z Damar Stone 1-2, Okocim Team wygrał z wyżej uplasowanymi w tabeli Zielonymi 2-0 a City Fokus przegrał z Matrixem 1-2
Wyniki Spotkań 13-14 stycznia:
Wynik |
Set I |
Set II |
Set III |
Galaxy Flooring |
- |
Russian Bears |
1:2 |
19:25 |
25:22 |
11:15 |
Players |
- |
White Eagles |
0:2 |
11:25 |
8:25 |
|
Okocim |
- |
Zieloni |
2:0 |
25:12 |
25:20 |
|
Done Plumbing |
- |
Damar Stone |
1:2 |
25:23 |
21:25 |
10:15 |
Integra |
- |
Unlimited |
2:0 |
25:12 |
25:23 |
|
Bodyguards |
- |
Warka Team |
0:2 |
9:25 |
18:25 |
|
City Focus |
- |
Matrix |
1:2 |
25:23 |
15:25 |
10:15 |
Tabela:
Mecze |
Sety |
Małe pkt |
|
|
Rank. |
Druzyna |
Punkty |
W |
P |
W |
P |
) (+) |
(-) |
Roznica |
1 |
WHITE EAGLES |
24 |
8 |
1 |
17 |
3 |
475 |
-351 |
124 |
2 |
GALAXY FLOORING |
20 |
7 |
2 |
15 |
6 |
468 |
-370 |
98 |
3 |
DONE PLUMBING |
19 |
6 |
2 |
13 |
4 |
394 |
-316 |
78 |
4 |
RUSSIAN BEARS |
17 |
7 |
2 |
15 |
9 |
503 |
-464 |
39 |
5 |
INTEGRA |
16 |
5 |
3 |
13 |
8 |
447 |
-404 |
43 |
6 |
DAMAR STONE |
14 |
4 |
5 |
12 |
12 |
504 |
-497 |
7 |
7 |
UNLIMITED |
14 |
5 |
4 |
11 |
10 |
442 |
-428 |
14 |
8 |
ZIELONI |
12 |
5 |
4 |
10 |
11 |
440 |
-443 |
-3 |
9 |
OKOCIM |
11 |
4 |
4 |
8 |
9 |
359 |
-362 |
-3 |
10 |
WARKA TEAM |
10 |
3 |
5 |
8 |
11 |
404 |
-412 |
-8 |
11 |
CITY FOCUS |
9 |
2 |
6 |
8 |
13 |
408 |
-439 |
-31 |
12 |
MATRIX |
8 |
2 |
6 |
7 |
13 |
360 |
-406 |
-46 |
13 |
PLAYERS |
2 |
1 |
7 |
2 |
15 |
250 |
-411 |
-161 |
14 |
BODYGUARDS |
1 |
0 |
8 |
1 |
16 |
256 |
-407 |
-151 |
Klasyfikacja indywidualna:
Rank. |
Zawodnik |
Druzyna |
Punkty |
1 |
SHATSKIY IHOR |
DONE PLUMBING |
2 |
2 |
RYSZ DAMIAN |
CITY FOCUS |
2 |
3 |
RACHWALSKI GRZEGORZ |
OKOCIM |
2 |
4 |
KRZYZAK KINGA |
PLAYERS |
2 |
5 |
YURIY LYSENKO |
RUSSIAN BEARS |
1 |
6 |
WASILEWSKI JANUSZ |
ZIELONI |
1 |
7 |
URBANOWICZ PIOTR |
CITY FOCUS |
1 |
8 |
TOKARCZYK NMARCELINA |
PLAYERS |
1 |
9 |
RADOJEWSKI TOMASZ |
WHITE EAGLES |
1 |
10 |
PILECKI ANDRZEJ |
GALAXY FLOORING |
1 |
11 |
MARUSHKO DANIEL |
RUSSIAN BEARS |
1 |
12 |
LLOYD ARAGON |
WHITE EAGLES |
2 |
13 |
KRZYZAK KASIA |
PLAYERS |
1 |
14 |
KRAVTSOV |
DAMAR STONE |
1 |
15 |
KONOPKO ROMAN |
BODYGUARDS |
1 |
16 |
KAPUSTKA TOMASZ |
GALAXY FLOORING |
1 |
17 |
JASZCZUK MARTIN |
DAMAR STONE |
1 |
18 |
HANIACZYK SZYMON |
INTEGRA |
1 |
19 |
Edyta Krzyzak |
PLAYERS |
1 |
20 |
Dariusz Matela |
Unlimited |
1 |
21 |
Chuchala Przemyslaw |
WHITE EAGLES |
1 |
22 |
Benek Ciszek |
OKOCIM |
1 |
23 |
BALCERZAK LUKASZ |
WARKA |
1 |
24 |
Lody Mike |
Matrix |
1 |
25 |
Jablonski Wojtek (FAIR PLAY) |
DAMAR STONE |
1 |
26 |
KOWALEWSKI ARTUR |
ZIELONI |
1 |
27 |
VYTAUTAS TIREVICIUS |
RUSSIAN BEARS |
1 |
28 |
MICHALEK MIKE |
DAMAR STONE |
1 |
Wyniki Łukasz Banys
www.plschicago.org.