Rogate Bolki i KA 2 powiększają dorobek punktowy.
15 i 20 sierpnia w Czarnym Dunajcu rozegrano kolejne mecze siatkówki plażowej.
W wyniku odbytych spotkań wzrósł dorobek punktowy Rogatych Bolków ( Wojciech Rogalski, Jacek Bartocha), oraz KA 2 (Kamil Anyż i Karol Majewski). Mając po 56 punktów te dwa zespoły znajdują się na czele tabeli.
30 pkt w dorobku ma
Meksyk (Krzysztof Rajkowski, Przemysław Swałtek, Joanna Wcisło), a na czwartej pozycji plasuje się organizator rozgrywek
Szałas ( Bogusław Palarz, Michał Kubik)- 29 pkt. Skład tego zespołu kilkakrotnie ulegał zmianom.
Z Bogusławem Palarzem grali: Szwajcar Ives Hertig i Marek Kubik.
Na piątej pozycji znajdują się
FC Plażowicze (Aleksander Apostoł i Marek Kudasik)uzyskali oni do tej pory 10 pkt i jednym punktem wyprzedzają kolejny zespół-
Cienkich Bolków (Tomasz Nędza Kubiniec, Robert Nowobilski)
Kolejne miejsca zajmują
Bliźniaki (Wojciech i Michał Brożek), Jeźdźcy Apokalipsy(Janusz i Tomasz Wojdyła) oraz Kulawi (Piotr Złoza i Jarosław Stański).
We wtorkowych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn i rozegrano 9 spotkań.
Wyniki
Szałas – Bliźniaki 2-1 (16-21,25-15,15-13)
KA 2- FC Plażowicze 2-0 (21-14,22-20)
Rogate Bolki- Bliźniaki 2-0 (21-15,25-23)
Szałas – FC Plażowicze 2-0 (21-11,21-11)
Rogate Bolki- KA2 2-1 (21-17,17-21,17-16)
Bliźniaki- FC Plażowicze 1-2 (22-24,21-23,15-17)
Rogate Bolki- Szałas 2-0 (21-12,21-12)
Bliźniaki- KA 2 1-2 (22-20,14-21, 11-15)
KA2- Szałas 2-1 (21-12,15-21,15-9)
Kolejność w tym dniu przedstawia się następująco:
1. Rogate Bolki
2. KA 2
3. Szałas
4. FC Plażowicze
5. Bliźniaki
Z kolei w niedzielę 20 sierpnia w rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn
Tak samo jak we wtorek(15) w składzie Szałasu nastąpiła zmiana zamiast Michała Kubika z Bogusławem Palarzem grał Marek Kubik. Zgłosiła się również nowa drużyna
„Budricho”. W jej skład weszli:
Artur i Anna Budzyk.
Rozegrano 13 spotkań
Wyniki:
Szałas- Jeźdźcy Apokalipsy 2-1 (12-21,21-11,15-11)
KA2- Bliźniaki 2-0 (21-17,21-18)
Rogate Bolki- FC Plażowicze 2-0(21-11,21-6)
Meksyk – Budricho 2-0 (21-11,21-19)
Jeźdźcy Apokalipsy - FC Plażowicze 1-2 (21-16,15-21,12-15)
Budricho - Bliźniaki 2-0 (21-17,21-13)
Rogate Bolki- Szałas 2-0(21-16,21-13)
KA2 - Meksyk 2-0 (21-17,21-16)
Szałas – Budricho 2-1 (16-21,21-16,15-7)
Meksyk – FC Plażowicze 2-0 (21-19,21-16)
Meksyk - Szałas 2-0 (21-19,21-18)
Mecze finałowe
KA2 - Rogate Bolki 2-0 (21-19,22-20)
Rogate Bolki- Meksyk 2-0 (21-17,21-18)
Kolejność w tym dniu:
1. KA2
2. Rogate Bolki
3. Meksyk
4. Szałas
Tabela
I |
Rogate Bolki |
56 pkt |
|
KA2 |
59 pkt |
III |
Meksyk |
30pkt |
IV |
Szałas |
29 pkt |
V |
FC Plażowicze |
10 pkt |
VI |
Cienkie Bolki |
9 pkt |
VII |
Bliźniaki |
8 pkt |
VIII |
Jeźdźcy Apokalipsy |
7 pkt |
IX |
Kulawi |
4 pkt |
X |
Piasek w Gaciach |
0 pkt |
XI |
Budricho |
0 pkt |
W trakcie rozgrywek jeden z Cienkich Bolków odniósł kontuzję i dalszy udział tej drużyny stoi pod znakiem zapytania.