W dniu 29 marca w Nowym Targu odbył się III turniej eliminacyjny młodzików grupy południowo-wschodniej. W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny z Podhala oraz jeden zespół z Krakowa. Turniej wygrali unihokeiści z Ludźmierza i to oni znajdują sią na czele tabeli eliminacyjnej wyprzedzając Górali, Szarotki, oraz Multi Killers Kraków
wyniki:
KS Górale Nowy Targ – UKS Wiatr Ludźmierz 2:5 (0:3) (2:2) (0:0)
01:43 0:1 Borkowski Łukasz – Karwaczka Piotr,02:41 0:2 Szuba Jakub,07:21 0:3 Borkowski Łukasz,12:16 0:4 Karwaczka Piotr – Kubowicz Krzysztof, 15:47 1:4 Frysztak Mateusz – Kasowski Witold,17:22 2:4 Fryźlewicz Krystian – Tylka Artur, 19:31 2:5 Borkowski Łukasz – Szuba Jakub,22:56 2 min Suchecki Dawid
KS Szarotka Nowy Targ – UKS Multi 75 Killers Kraków 5:5 (2:0) (1:1) (2:4)
05:19 1:0 Korczak Jakub – Latos Przemysław,08:58 2:0 Korcyak Jakub – Latos Przemysław,11:12 3:0 Korczak Jakub – Pilinda Adrian,12:03 3:1 Goraj piotr – Paliński Marcin, 20:33 3:2 Zębala Roman – Kolarski Bartosz, 22:22 3:3 Kostuch Aleksander, 23:01 4:3 Piszczek Jakub, 24:05 4:4 Zębala Roman, 26:32 5:4 Korczak Jakub, 26:32 czas dla Szarotki, 29:40 5:5 Kostuch Aleksander.
KS Górale Nowy Targ – UKS Multi 75 Killers Kraków 10:0 (4:0) (4:0) (2:0)
05:08 1:0 Kasowski Witold, 06:03 2:0 Frysztak Mateusz – Niemiec Jakub, 08:10 3:0 Frysztak Mateusz, 09:12 4:0 Fryźlewicz Krystian – Frysztak Mateusz, 12:26 5:0 Frysztak Mateusz, 13:09 6:0 Tylka Artur – Frysztak Mateusz,18:03 7:0 Fryźlewicz Krystian, 19:17 8:0 Frysztak Mateusz, 21:02 9:0 Frysztak Mateusz – Niemiec Jakub, 23:52 10:0 Niemiec Jakub, 27:33 2 min Niemiec Jakub
UKS Multi 75 Killers Kraków – UKS Wiatr Ludźmierz 1:8 (0:2) (0:2) (1:4)
05:23 0:1 Borkowski Łukasz, 06:06 0:2 Borkowski Łukasz – Czaja Tomasz, 19:00 0:3 Borkowski Łukasz, 19:59 0:4 Karwaczka Piotr, 20:58 1:4 Okoń Filip – Kolarski Bartosz, 22:21 2 min Zębala Roman, 23:01 1:5 Karwaczka Piotr, 24:02 1:6 Kopiński Kamil – Suchecki Dawid, 25:16 1:7 Kopiński Kamil – Siuta Marcin, 27:41 1:8 Karwaczka Piotr,
KS Górale Nowy Targ – UKS Multi 75 Killers Kraków 5:1 (2:0) (2:0) (1:1)
06:31 1:0 Tylka Artur – Pcion Krzysztof, 09:37 2:0 Frysztak Mateusz – Tylka Artur, 14:33 3:0 Frysztak Mateusz, 19:57 4:0 Frysztak Mateusz – Pcion Krzysztof, 23:50 4:1 Zębala Roman – Kostuch Aleksander, 25:20 5:1 Frysztak Mateusz – Niemiec Jakub,
KS Szarotka Nowy Targ – UKS Wiatr Ludźmierz 2:7 (1:3) (0:1) (1:3)
02:19 1:0 Pilinda Adrian – Hamrol Aleksander , 04:03 1:1 Kraus Marcin, 05:13 1:2 Karwaczka Piotr, 09:41 1:3 Karwaczka Piotr – Borkowski Łukasz, 10:45 1:4 Borkowski Łukasz, 20:44 1:5 bramka samobójcza, 23:38 1:6 Kraus Marcin – Borkowski Łukasz, 23:45 2 min Findura Daniel, 25:26 1:7 Kopiński Kamil – Siuta Marcin, 27:52 2:7 Pilinda Adrian.
Statystyki III turnieju eliminacyjnego
Nazwisko |
Imię |
Klub |
Bramki |
Asysty |
Punkty |
Frysztak |
Mateusz |
Górale |
10 |
2 |
12 |
Borkowski |
Łukasz |
Wiatr |
7 |
2 |
9 |
Karwaczka |
Piotr |
Wiatr |
6 |
1 |
7 |
Tylka |
Artur |
Górale |
2 |
2 |
4 |
Korczak |
Jakub |
Szarotka |
4 |
0 |
4 |
Niemiec |
Jakub |
Górale |
1 |
3 |
4 |
Fryźlewicz |
Krystian |
Górale |
3 |
0 |
3 |
Pilinda |
Adrian |
Szarotka |
2 |
1 |
3 |
Zębala |
Roman |
Multi 75 |
3 |
0 |
3 |
Kostuch |
Aleksander |
Multi 75 |
2 |
1 |
3 |
Kopiński |
Kamil |
Wiatr |
3 |
0 |
3 |
Szuba |
Jakub |
Wiatr |
1 |
1 |
2 |
Kasowski |
Witold |
Górale |
1 |
1 |
2 |
Latos |
Przemysław |
Szarotka |
0 |
2 |
2 |
Kolarski |
Bartosz |
Multi 75 |
0 |
2 |
2 |
Siuta |
Marcin |
Wiatr |
0 |
2 |
2 |
Pcion |
Krzysztof |
Górale |
0 |
2 |
2 |
Kraus |
Marcin |
Wiatr |
2 |
0 |
2 |
Kubowicz |
Krzysztof |
Wiatr |
0 |
1 |
1 |
Goraj |
Piotr |
Multi 75 |
1 |
0 |
1 |
Paliński |
Marcin |
Multi 75 |
0 |
1 |
1 |
Piszczek |
Jakub |
Szarotka |
1 |
0 |
1 |
Czaja |
Tomasz |
Wiatr |
0 |
1 |
1 |
Suchecki |
Dawid |
Wiatr |
0 |
1 |
1 |
Okoń |
Filip |
Multi 75 |
1 |
0 |
1 |
Homrol |
Aleksander |
Szarotka |
0 |
1 |
1 |
TABELA III TURNIEJU |
Lp |
Drużyna |
Mecze |
PKt |
Bramki |
1 |
UKS Wiatr Ludźmierz |
3 |
6 |
20-5 |
2 |
KS Górale Nowy Targ |
3 |
4 |
17-6 |
3 |
UKS Multi 75 Killers Kraków |
3 |
1 |
7-18 |
4 |
KS Szarotka Nowy Targ |
3 |
1 |
7-20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TABELA ELIMINACJI |
Lp |
Drużyna |
Mecze |
Pkt |
Bramki |
1 |
UKS Wiatr Ludźmierz |
9 |
16 |
57-13 |
2 |
KS Górale Nowy Targ |
9 |
14 |
67-16 |
3 |
KS Szarotka Nowy Targ |
9 |
4 |
19-58 |
4 |
UKS Multi 75 Killers Kraków |
9 |
2 |
15-69 |
UKS Wiatr Ludźmierz:
Borkowski Łukasz, Czaja Tomasz, Karwaczka Piotr, Kopiński Jakub, Kopiński Kamil, Kraus Marcin, Kubowicz Krzysztof, Ligas Adam, Maciaś Michał, Pajerski Bartłomiej, Panek Grzegorz, Panek Robert, Suchecki Dawid, Siuta Marcin, Szuba Jakub, Sąder Dominik, Staszel Grzegorz, Worobec Arkadiusz, Kos Mariusz.
Trener: Edward Pazdur
KS Górale Nowy Targ:
Pawlikowski Bartłomiej, Kasowski Witold, Tylka Artur, Niemiec Jakub, Ziemianek Krzysztof, Fryźlewicz Krystian, Frysztak Mateusz, Pcion Krzysztof.
Trener: Dominik Siaśkiewicz
UKS Multi 75 Killers Kraków:
Paliński Marcin, Kostuch Aleksander, Stefanik Daniel, Bożek Adrian, Goraj Piotr, Okoń Filip, Rypyść Krzysztof, Zębala Roman, Kolarski Bartosz, Kulisa Mateusz, Staniszewski Wojciech.
Trener: Zbigniew Skowroński
KS Szarotka Nowy Targ:
Kudła Szymon, Gołdyn Jakub, Korczak Jakub, Findura Daniel, Latos Przemysław, Hamrol Aleksander, Zacher Rafał, Pawlik Kamil, Pilinda Adrian, Lasyk Tomasz, Gorbacz Dawid, Piszczek Jakub, Biaduń Konrad, Kowal Kacper, Jachymiak Szymon, Szal Jakub.
Trener: Jarosław Lech
|