W dniu 2008-06-08r. Rozpoczął się letni Turniej w Piłkę Nożną w K.R.S. Borowik w Baligówce o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec . W meczach I kolejki wzięło udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy A i B.
W galerii fotoreprotaż z rozgrywek.
1. FREESTYLE 2. ZKS JASTRZĘBIE 3. VICTORIA-ODROWĄŻ 4. ZBIERAŃCY 5. KONIÓWKA 6. PODSZKLE 7. METALIC 8. SROKA TEAM 9. WĄSIK KAZIKA 10. MCV WATERLLO 11. STRUMYK STARE BYSTRE 12. BOROWIK
Z tego debiutantami w turnieju były następujące drużyny:
1. ZBIERAŃCY 2. VICTORIA ODROWĄŻ 3. PODSZKLE 4. WĄSIK KAZIKA 5. MCV WATERLLO 6. SROKA TEAM
SYSTEM ROZGRYWEK: • W rozgrywkach uczestniczy maksymalnie 12-cie zespołów 1. Podział na dwie grupy 2. A- grupa 6- drużyny 3. B- grupa 6- drużyny 3. przydział do grup w drodze losowania 4. W grupach mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym 2x 25 min.
I Kolejka 08-06-2008r.
14:00 VICTORIA ODROWĄŻ-PODSZKLE 15:00 WĄSIK ADAMA-STRUMYK 16:00 MCV WATERLLO- ZKS JASTRZĘBIE 17:00 FREESTYLE-KONIÓWKA 18:00 ZBIERAŃCY- SROKA TEAM 19:00 METALIC- BOROWIK
GRUPA A
VICTORIA ODROWĄŻ – PODSZKLE 2:13 (0:6) Bramki: Victoria: Bielawski Ł. 1, Łaś R. 1 Podszkle: Kusper D. 4, Piżwa A. 4, Kusper M. 2, Grzęda K. 2, Mrowca P. 1
WĄSIK KAZIKA-STRUMYK 2:2 (1:2) Bramki: Wąsik Kazika: Tokarczyk R. 2, Strumyk: Hyrczyk St. 1, zawodnik 1,
MCV WATERLLO- ZKS JASTRZĘBIE 2:7 (1:3) Bramki: MCV Waterllo: Wyrostek M. 1, Kaczmarczyk S. 1, ZKS Jastrzębie: Łabuda P. 4, Walkosz P. 2, Lenart M. 1,
Tabela Gr A
L.p. |
|
Gry |
Pkt. |
Bramki |
1. |
Podszkle |
1 |
3 |
13-2 |
2. |
ZKS Jastrzębie |
1 |
3 |
7-2 |
3. |
Wąsik Kazika |
1 |
1 |
2-2 |
4. |
Strumyk |
1 |
1 |
2-2 |
5. |
MCV Waterllo |
1 |
0 |
2-7 |
6. |
Victoria Odrowąż |
1 |
0 |
2-13 |
GRUPA B
FREESTYLE-KONIÓWKA 6:3 (4:0) Bramki: Freestyle: Dzielski M. 1, Slodyczka W. 1, Knapczyk S. 1, Zmarzliński Sz. 1, Studencki B. 1, Pankow P. 1, Koniówka: Szwajnos M. 1, Haberny F. 1, Sęk A. 1,
ZBIERAŃCY- SROKA TEAM 2:5 (1:2) Bramki: Zbierańcy: Długopolski B. 1, Pitoń S. 1, Sroka Team: Styrczula K. 3, Miętus R. 2,
METALIC- BOROWIK 5:2 (3:0) Bramki: Metalic: Dzielawa K. 5, Borowik: Rawicki D. 1, Łabuda P. 1,
Tablea Gr B
L.p. |
|
Gry |
Pkt. |
Bramki |
1. |
Freestyle |
1 |
3 |
6-3 |
2. |
Metalic |
1 |
3 |
5-2 |
3. |
Sroka Team |
1 |
3 |
5-2 |
4. |
Kiówka |
1 |
0 |
3-6 |
5. |
Zbierańcy |
1 |
0 |
2-5 |
6. |
Borowik |
1 |
0 |
2-5 |
Następna kolejka:
II Kolejka 15-06-2008r.
13:00 MCV WATERLLO - STRUMYK 14:00 ZKS JASTRZĘBIE - VICTORIA ODROWĄŻ 15:00 WĄSIK ADAMA - PODSZKLE 16:00 METALIC - SROKA TEAM 17:00 BOROWIK - FREESTYLE 18:00 ZBIERAŃCY - KONIÓWKA
|