W pierwszej kolejce zmierzyły się drużyny Górale z And Grosem,Chupacabras z Elitą Blast i Unihoc Team z Frelancer Team. Po trzy pkt zdobyli Elta Blast, And Gros i Gorce Freelancern Team Na czele tabeli znajduje się Elita Team . W galerii foto z I kolejki!!!!!
Pierwsze spotkanie rozegrały drużyny Górale 2 / AND-Gros 3:5 (1-2)(2-3) 2:00 nr19 0-1 Patryk Karecki - AND-Gros 4:42 nr13 K-2 Bogusław Kalata - Górale 2 4:50 nr19 0-2 Patryk Karecki - AND-Gros 16:56 nr 9 1-2 Paweł Ziętara - Górale 2 20:36 nr 9 2-2 Paweł Ziętara - Górale 2 28:46 nr19 2-3 Patryk Karecki - AND-Gros 38:06 nr13 K-2 Bogusław Kalata - Górale 2 38:59 nr19 2-4 Patryk Karecki - AND-Gros asysta Piotr Bizub 39:31 nr21 3-4 Tomasz Turwoń - Górale 2 39:59 nr10 3-5 Adrian Rokicki - AND-Gros
W meczu grali: Górale 2 ( Kalata Bogusław, Paweł Ziętara, Norbert Węgrzyn, Tomasz Turwoń, Dariusz Ziętara, Michał Cyrwus, Dominik Podraza, Grzegorz Kos, Andrzej Jędrol)
AND-Gros (Tadeusz Bącal, Piotr Bizub, Mateusz Dębowski, Patryk Karecki, Bartłomiej Kolasa, Rafał Plewa, Łukasz Podczerwiński, Adrian Rokicki, Krzysztof Słowakiewicz, Marcin Zapała)
Drugie spotkanie rozegrały drużyny Elita-Blast / Chupacabras 7:2 (3-0)(4-2) 7:17 nr11 K-2 Michał Sięka - Elita-Blast 10:15 nr7 1-0 Robert Halczak asysta Rafał Sulka - Elita-Blast 13:26 nr11 2-0 Michał Sięka asysta Piotr Daniel - Elita-Blast 17:15 nr13 K-2 Paweł Wsolak - Elita-Blast 17:45 nr10 3-0 Łukasz Garb - Elita-Blast 21:39 nr10 4-0 Łukasz Garb - Elita-Blast 28:04 nr 5 5-0 Jacek Wsolak asysta Łukasz Garb - Elita-Blast 31:11 nr69 5-1 Tomasz Trzebunia - Chupacabras 31:29 nr10 6-1 Łukasz Garb asysta Paweł Wsolak - Elita-Blast 36:00 nr26 K-2 Tomasz Handzel - Chupacabras 38:13 nr13 6-2 Dariusz Kwak - Chupacabras 39:24 nr 3 7-2 Rafał Sulka asysta Piotr Daniel - Elita-Blast
W meczu grali: Elita-Blast (Rafał Sulka, Leszek Dzioboń, Paweł Wsolak, Piotr Daniel, Łukasz Garb, Mateusz Smarduch, Maciej Sulka, Robert Halczak, Jacek Wsolak, Konrad Guzik, Michał Sieka, Adrian Sulka, Dariusz Koczur)
Chupacabras (Przemysław Bochenek, Piotr Ściesinski, Tomasz Chandzel, Konstanty Cholewasz, Dariusz Kwak, Grzegorz Łopata, Hubrtr Fudalewicz, Jacek Handzel, Maciej Handzel, Tomasz Staszel, Tomasz Trzebunia, Tomasz Giemzik)
Trzecie spotkanie rozegrały drużyny:
Unihoc Team / Gorce Freelancer Team 6-7 (2-3)(4-4) 1:06 nr3 1-0 Artur Burkart - Unihoc Team 6:07 nr7 1-1 Kamil Korwin - Gorce Freelancer Team 6:11 nr4 2-1 Oskar Pieprzak asysta Artur Burkart - Unihoc Team 9:09 nr5 2-2 Piotr Tokarczyk - Gorce Freelancer Team 17:13 nr78 2-3 Łukasz Ślusarek - Gorce Freelancer Team 24:35 nr4 3-3 Oskar Pieprzak - Unihoc Team 25:05 nr 5 K-2 Paweł Hamrol - Gorce Freelancer Team 29:19 nr21 3-4 Sebastian Marszałek - Gorce Freelancer Team 29:55 nr9 3-5 Rafał Król - Gorce Freelancer Team 30:10 nr3 4-5 Artur Burkart asysta Oskar Pieprzak - Unihoc Team 30:30 nr11 5-5 Maciej Gąsienicz - Unihoc Team 35:20 nr5 5-6 Paweł Hamrol asysta Łukasz Ślusarek - Gorce Freelancer Team 36:17 nr4 6-6 Oskar Pieprzak asysta Artur Burkart - Unihoc Team 39:52 nr78 6-7 Grzegorz Denenfeld - Gorce Freelancer Team
W meczu grali: Unihoc Team (Szewczyk Paweł, Artur Burkart, Oskar Pieprzak, Dariusz Panczakiewicz, Dawid Fryźlewicz, Mariusz Grzywnowicz, Szymon Kowalczyk, Maciek Gąsienica, Bariudz Babiak, Mariusz Ciesielski)
Gorce Freelancer Team (Grzegorz Denenfeld, Rafał Król, Kamil Korwin, Łukasz Ślusarek, Arkadiusz Popiołek, Sebastian Marszałek, Tomasz Rusnarczyk, Robert Szopiński, Michał Kutaga, Marcin Szarek, Paweł Hamrol)
Tabela:
|
|
M |
PKT |
B+ |
B- |
B+/- |
1 |
Elita Blast |
1 |
3 |
7 |
2 |
5 |
2 |
AND Gros |
1 |
3 |
5 |
3 |
2 |
3 |
Gorce Freelancer |
1 |
3 |
7 |
6 |
1 |
4 |
Unihoc Team |
1 |
0 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
Górale 2 |
1 |
0 |
3 |
5 |
-2 |
6 |
Chupacabras |
1 |
0 |
2 |
7 |
-5 |
|
Chupacabras |
|
|
Elita Blast |
|
|