Piłkarze KS Zakopane na wyjeździe pokonali KS Kobylankę 4-1 i umocnili się na drugim miejscu umożliwiajacym awans do V ligi. Rywal Zakopanego znajdujacy się na trzecim miejscu team Łososia Łososiny zremisował z Wierchami Rabką i znajduje się na trzecim miejscu tabeli.
W innych meczach tej ligi Orawa zremisowała z Tyliczem 1-1, takim samym rezultatem zakończył się mecz Orawy Jabłonka z Przełeczą Tylicz a LKS Poroniec na wyjeździe uległ Tymbarkowi 0-2.
KS Kobylanka - KS Zakopane 1:4 (0:1)
Bramki :
KS Zakopane: Król 2, Pękala i Dudziak.
Łosoś Łososina Dolna - Wierchy Rabka 3:3
Dobrzanka Dobra - LKS Zagórzany 9:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Grybovia Grybów 2:1
Przełęcz Tylicz - Orawa Jabłonka 1-1
KS Tymbark - Poroniec Poronin 2-0
LKS Kobylanka - KS Zakopane 1-4
Orkan Raba Wyżńa - KS Biecz
Zawada Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
Tabela:( nie uwzględnione są wyniki spotkań Orkan- Biecz i Zawada- Hart)
Lp |
Zespół |
M |
Pkt |
W |
R |
P |
Bramki |
1. |
Grybovia Grybów |
21 |
52 |
16 |
4 |
1 |
56-13 |
2. |
KS Zakopane |
22 |
47 |
14 |
5 |
3 |
47-18 |
3. |
Łosoś Łososina Dolna |
22 |
45 |
13 |
6 |
3 |
63-28 |
4. |
Dobrzanka Dobra |
22 |
40 |
13 |
1 |
8 |
64-38 |
5. |
KS Tymbark |
22 |
35 |
10 |
5 |
7 |
37-25 |
6. |
Poroniec Poronin |
21 |
32 |
9 |
5 |
7 |
49-32 |
7. |
Przełęcz Tylicz |
21 |
32 |
9 |
5 |
7 |
41-34 |
8. |
Orawa Jabłonka |
22 |
32 |
9 |
5 |
8 |
54-48 |
9. |
Moduł Zagórzany |
22 |
27 |
8 |
3 |
11 |
38-53 |
10. |
Wierchy Rabka Zdrój |
22 |
24 |
6 |
6 |
10 |
36-40 |
11. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
22 |
23 |
6 |
5 |
11 |
45-61 |
12. |
Hart Tęgoborze |
21 |
23 |
5 |
8 |
8 |
24-40 |
13. |
LKS Kobylanka |
22 |
22 |
6 |
4 |
12 |
31-47 |
14. |
Zawada Nowy Sącz |
21 |
22 |
6 |
4 |
11 |
32-54 |
15. |
KS Biecz |
21 |
13 |
4 |
1 |
16 |
19-70 |
16. |
Orkan Raba Wyżna |
20 |
12 |
3 |
3 |
14 |
17-52 |
Za tydzień 17 maja zagrają: w 24 kolejce:
Wierchy Rabka Zdrój - Hart Tęgoborze 17 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz - LKS Kobylanka 17 maja, 11:00
KS Zakopane - KS Tymbark 17 maja, 16:00
Poroniec Poronin - Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 maja, 11:00
Grybovia Grybów - Dobrzanka Dobra 17 maja, 11:00
LKS Zagórzany - Przełęcz Tylicz 17 maja, 11:00
Orawa Jabłonka - Orkan Raba Wyżna 17 maja, 17:00
KS Biecz - Łosoś Łososina Dolna 17 maja, 17:30
Warto wspomnieć i z grający w IV lidze Lubań MAniowy pokonał 3-0 Gosścibną Sułkowice a V-ligowa Watra z Białki Tatrzańśkiej pokonała Helenę Nowy Sacz 2-1
|