VII Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin Nowy Targ dodano: 21 Listopada 2009
Ponad 80 młodych karateków z: Kościeliska, Krakowa, Limanowej, Niepołomic, Nowego Targu, Nowego Sącza i Zakopanego wzięło udział w sobotnim Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez SSK Yokozuna w Nowym Targu.
Zawodnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach " KATA" i "KUMITE"
" Ten turniej w Nowym Targu to taka próba przed Pucharem Polski młodzików i juniorów, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Krośnie" Mówi główny sędzia zawodów Andrzej Krawontka z Nowego Sącza W KATA czyli tzw "walce z cieniem" zawodnicy muszą zaprezentować pewien wypracowany układ ciosów i kroków - tutaj zawodnik sam występuje.
Wyniki finałow KATA Chłopcy
1. Krosta Jakub Niepołomice
2. Leśniak Dominik Nowy Sacz
3. Rapacz Maksymilian Nowy Targ Dziewczynki
1. Justyna Kosta Niepołomice
2. Marlena Orzeł Limanowa
3. Karolina Halat Limanowa Kadeci
1. Michał Tokarczyk Limanowa
2. Andrzej Tokarczyk Limanowa
3. Bartłomiej Setlak Nowy Sącz Kadetki
1. Kinga Dyląg Limanowa
2. Katarzyna Krzyściak Zakopane
3. Kalina Bednarz Kościelisko Młodzicy:
1. Krzysztof Skocz Kraków
2. Szymon Światkowski Kraków
3. Mateusz Puch Limanowa Młodziczki
1. Anna Światkowska Kraków
2. Kinga Konstanty Nowy Sacz
3. Agnieszka Puch Limanowa Juniorzy Młodsi
1. Michał Szczepaniec Nowy Targ
2. Rafał Puch Limanowa
3. Anna Lisowska Kraków Z kolei KUMITE to już walka dwóch osób w której oceniane są odpowiednio ciosy - najwyżej oceniane są te bez bezposredniego kontaktu z przeciwnikiem. Kadeci - 40 kg
1. Mateusz Puch Limanowa
2. Hubert Gromczak Nowy Targ Kadetki - 40 kg
1. Agnieszka Puch Limanowa
2. Patrycja Kogutowicz limanowa
3. Karolina Bodziony Nowy Sacz
4.Julia Imioło Zakopane Kadeci - 50 kg
1. Szymon Świątkowski Kraków
2. Oskar Weselski Zakopane
3. Andrzej Szczepaniak Kościelisko
4. Krystian Sąsiadek Nowy Targ Kadetki +45 kg
1. Agnieszka Puch Limanowa
2. Patrycja Kogutowicz Limanowa
3. Karolina Bodziony Nowy Sacz
4 Julia Imioło Zakopane Kadeci +50 kg 1. Krzysztof Skocz Kraków
2. Jan Imioło Zakopane
3. Mateusz Ir Kraków
4. Krzysztof Szczepaniec Nowy Targ Juniorzy Młodsi - 60 kg
1. Rafał Puch Limanowa
2. Wojciech Konstanty Nowy Sącz
3. Arkadiusz Chruściel Nowy Sącz
4. Piotr Płaneta Kraków Juniorzy Młodsi +60 kg
1. Maciej Dudek Kraków
2. Piotr Wawrzyniak Kraków
3. Paweł Kuzia Nowy Targ
4. Michał Szczepaniec Nowy Targ Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela