19 listopada w Nowym Targu rozegrany został finał małopolskiej gimnazjady w unihokeju. Organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy a współorganizatorami : Powiatowy SZS oraz SP nr 6 w Nowym Targu.
W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn z całej małopolski a zwycięzcą turnieju została reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu.
W zawodach brały udział:
- Gim. Nr 2 Nowy Targ – pow. nowotarski
- Gim. Sucha – pow. olkuski
- Gim. Nr 6 Kraków – pow. krakowski grodzki
- Gim. Niedżwiedż – pow. limanowski
- Gim. Zagorzyn – pow. nowosądecki ziemski
- Gim. Świątniki Górne – pow. krakowski ziemski
- Gim. Nr 11 N. Sącz - pow. nowosądecki grodzki
G r u p a A: G r u p a B:
1. Gim. Nr 2 N. Targ 5. Gim. Nr 6 K raków
2. Gim. Świątniki G. 6. Gim. Nr 11 N. Sącz
3. Gim. Zagorzyn 7. Gim. Sucha
4. Gim. Niedżwiedż
Czas gry: 2 x 8 minut. W grupach system gry „każdy z każdym”.
Kolejność meczy
Gim. Nowy Targ - Gim. Świątniki 9 : 0
Gim. Zagorzyn - Gim. Niedżwiedż 4 : 0
Gim. Nr 6 Kraków - Gim.Nr11 N.Sącz 1 : 1
Gim.Nr 2 N.Targ - Gim.Zagorzyn 5 : 0
Gim.Nr 6 Kraków - Gim. Sucha 4 : 2
Gim.Świątniki - Gim.Niedżwiedż 1 : 2
Gim.Nr 11 N. Sącz - Gim.Sucha 6 : 0
Gim.Nr 2 N.Targ - Gim.Niedżwiedż 5 : 1
Gim. Świątniki - Gim.Zagorzyn 0 : 6
Kolejność meczy
Gim. Nr 2 N.Targ - Gim. Nr 6 Krakow 5 : 0
Gim. Zagorzyn - Gim. Nr 11 N.Sącz 0 : 0 rzut kar 2 :1
MECZ O MIEJSCE III
Gim Nr 6 Kraków - Gim. Nr 11 N. Sącz 0 : 3
FINAŁ
Gim. Nr 2 N. Targ - Gim.Zagorzyn 7 : 0
MECZ O MIEJSCE V-VI
Gim. Sucha - Gim. Niedżwiedż 0 : 3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce: Gim. Nr 2 Nowy Targ - pow. nowotarski
2 miejsce: Gim. Zagorzyn - pow. nowosądecki ziemski
3 miejsce: Gim. Nr 11 N. Sącz – pow. nowosądecki grodzki
4 miejsce: Gim. Nr 6 Krakow – pow. krakowski grodzki
5 miejsce: Gim. Niedżwiedż – pow. limanowski
6 miejsce: Gim. Sucha – pow. olkuski
7 miejsce: Gim. Świątniki G – pow. krakowski ziemski
Skład zwycięskiej drużyny - Gim. Nr 2 Nowy Targ – pow. nowotarski :
Guzik Dawid, Bal Damian, Frysztak Robert, Korwel Marek, Krygiołka Damian, Kowalczuk Bartłomiej, Florek Maksymilian, Leśniak Bartlomiej, Ligas Tadeusz, Pająk Łukasz, Wronka Patryk, Michalski Przemysław,
Opiekun drużyny: mgr Grzegorz Sułkowski
Sędzią głównym zawodów był : mgr ARTUR KASPEREK
W zawodach wzięło udział 84 zawodników
|