|
KS Szarotka |
W miniony weekend obie nowotarskie druzyny unihokeistów rozegrały wyjazdowe mecze ekstraligi. KS Szarotka dwukrotnie pokonała Orły Suwałki a Górale tak samo wygrali z Politechniką Wrocław. Obie drużyny są liderami w swoich grupach.
Wyniki
Gr A
VII kolejka 19.12.2009
Orły Suwałki - KS Szarotka 7:14 (0:2,5:2,2:10)
bramki: Lech 4, Ossowski 3, Tomalak 2, Sawina 2, Chlebda, Augustyn, Ligas
VIII kolejka 20.12.2009
Orły Suwałki - Szarotka 5:10 (0:4,5:3,0:3)
bramki: Tomalak 3, Augustyn 2, Ligas, kasperek, Ossowski, Chlebda, Sawina
**************
Gr B
VII kolejka 19 grudnia 2009
AZS POLITECHNIKA WROCŁAW – KS X3M GÓRALE NOWY TARG 6:7 (1:2) (3:2) (2:3)
strzały (6:9) (8:4) (9:8)
00:36 1:0 Olczak Jakub - Gałek Mateusz
14:26 1:1 Kostela Piotr - Lipkowski Grzegorz
17:29 1:2 Kostela Piotr - Chrobak Piotr
27:14 2:2 Olczak Jakub - Rusin Michał
27:49 2:3 Kostela Piotr - Siaśkiewicz Dominik
30:05 3:3 Olczak Jakub - Rusin Michał
33:04 3:4 Polaczek Dawid - Zubek Patryk
36:05 4:4 Grędziński Adrian - Błażowski Marcin
41:05 5:4 Gałek Mateusz - Olczak Jakub
44:18 5:5 Barszczewski Kamil
45:04 5:6 Kostela Piotr - Siaśkiewicz Dominik
47:47 5:7 Kostela Piotr - Lipkowski Grzegorz
50:08 6:7 Zauściński Maciej - Błażowski Grzegorz
AZS Politechnika Wrocław:
Zauściński Maciej, Błażowski Marcin, Grędziński Adrian, Gałek Mateusz, Grzybowski Piotr, Błażowski Grzegorz, Rusin Michał, Wąsowicz Adam, Trąpczyński Maciej, Jakieła Paweł, Wojtkiewicz Maciej, Olczak Jakub.
KS X3M Górale Nowy Targ:
Kostela Piotr, Bukański Piotr, Siaśkiewicz Dominik, Chrobak Piotr, Żuk Stanisław, Guzik Grzegorz, Barszczewski Kamil, Polaczek Dawid, Lipkowski Grzegorz, Świstak Damian, Furczoń Mateusz, Mirek Maksymilian, Zubek Patryk, Bełtowski Piotr.
***********
VIII kolejka 20 grudnia 2009
AZS POLITECHNIKA WROCŁAW – KS X3M GÓRALE NOWY TARG 3:12 (0:3) (1:1) (2:8)
strzały 18:35 (3:9) (6:13) (9:13)
10:26 0:1 Siaśkiewicz Dominik - Lipkowski Grzegorz
12:36 0:2 Kostela Piotr - Lipkowski Grzegorz
15:52 0:3 Mirek Maksymilian - Kostela Piotr
22:02 1:3 Gałek Mateusz
29:43 1:4 Furczoń Mateusz
41:22 2:4 Rusin Michał - Olczak Jakub
45:13 2:5 Lipkowski Grzegorz - Siaśkiewicz Dominik
48:20 2:6 Kostela Piotr - Siaśkiewicz Dominik
50:03 2:7 Mirek Maksymilian - Polaczek Dawid
53:02 2:8 Mirek Maksymilian - Świstak Damian
53:40 2:9 Kostela Piotr - Chrobak Piotr
54:56 2:10 Siaśkiewicz Dominik - Lipkowski Grzegorz
56:10 3:10 Gałek Mateusz - Olczak Jakub
57:22 3:11 Siaśkiewicz Dominik - Mirek Maksymilian
59:57 3:12 Siaśkiewicz Dominik - Lipkowski Grzegorz
Sędziowie: Krzysztof Malasiewicz, Krystian Malasiewicz.
AZS Politechnika Wrocław:
Zauściński Maciej, Błażowski Marcin, Grudziński Adrian, Gałek Mateusz, Grzybowski Piotr, Błażowski Grzegorz, Rusin Michał, Wąsowicz Adam, Jakieła Paweł, Wojtkiewicz Maciej, Olczak Jakub.
KS X3M Górale Nowy Targ:
Kostela Piotr, Bukański Piotr, Siaśkiewicz Dominik, Chrobak Piotr, Żuk Stanisław, Guzik Grzegorz, Barszczewski Kamil, Polaczek Dawid, Lipkowski Grzegorz, Świstak Damian, Furczoń Mateusz, Mirek Maksymilian, Zubek Patryk, Bełtowski Piotr.
|
KS Górale |
|
|
|