W 21 kolejce Szaflary pretendujące do awansu do VI ligi zremisowały na wyjeździe z Czarnymi w Czarnym Dunajcu, którzy znajdują się w dole tabeli tuż przed strefą spadku do niższej ligi. Za tydzień lider będzie grał ze Skawianinem na własnym boisku.
Wyniki
Czarni Czarny Dunajec – LKS Szaflary 1:1 (0:0)
Bramki: Głowacz 74 – F. Kamiński 71 (karny)
Żółte kartki: Kajmowicz, Gruszka, Szwajnos, Palenik – Czernik, Pańszczyk
Czerwona kartka: Baboń (84 za faul)
Czarni:
Czyż ( Kajmowicz) – Gacek ( Topór), Papierz, Gruszka, Szwajnos, Kolbrecki, Cikowski, Palenik, Głowacz, Bandyk, Pająk
LKS Szaflary:
Szczepaniec (Walkosz) - Czernik, Czubiński, Strama, Szulc (Magulski), Pańszczyk, P. Kamiński, Łukasik (Gałdyn), Baboń, F. Kamiński, Sulka
***
ZOR Frydman – Babia Góra Lipnica Wielka 1:0 (1:0)
Bramka: Fryc 5
Żółte kartki: Zygmond – Kudzia, G. Lach, K. Kucek.
***
Skawianin Skawa – Lepietnica Klikuszowa 2:2 (1:1)
Bramki: Skwarek 21, Lubiński 87 – Sołtys 40, Kowalczyk 88
Żółte kartki: K. Mastela – D. Szeliga, Kowalczyk
Skawianin:
K. Siepak – Sutor, Surlas, K. Gackowiec, Bogdał, Michał Magiera- Stachura), K. Mastela, Skwarek, Marcin Magiera, M. Mastela, Lubiński.
Lepietnica: -
Pępek – Parzygnat, Nosalik, Sołtys (Pranica), D. Szeliga, Huzior, D. Żółtek, J. Chudoba ( R. Szeliga), Kowalczyk, Matuszek (65’ Parniewicz), Antolec.
***
Lubań Tylmanowa – Huragan Waksmund 5:0 (0:0)
Bramki: Wiatr 46, K. Ciesielka 48, M. Piszczek 63, T. Udziela 70, R. Kozielec 72.
Lubań:
Fałowski – Ł. Kozielec, Kasprzak, P. Ciesielka, P. Noworolnik ( Michalik), R. Kozielec, J. Nowrolnik, Wiatr, M. Piszczek ( Michałczak), T. Udziela, K. Ciesielka.
Huragan:
Rejczak – Kalisz, W. Waksmundzki, Handzel (E. Waksmundzki), K. Rogal, Cyrwus, Budz, Garbacz, P. Bryja, B. Drożdż, Sz. Drożdż.
***
Sokolica Krościenko – Orkan Raba Wyżna 4:4 (3:1)
Bramki: Wojtyczka 31, 41, 54, Kowalczyk 38 – Cieślak 9, Bochnak 60, 68, 74
Żółte kartki: Wojtyczka – Pałka, Mariusz Szklarz
Sokolica:
T. Zając – Adamczyk, Czerwiec (77’ Błażusiak), Topolski ( Waksmundzki), M. Bobak, K. Bobak, Jawor (Wojtarowicz), K. Zając, Kowalczyk, Kudas, Czubiak, Wojtyczka (Orkisz).
Orkan:
Marcin Szklarz – Pałka, Radoła, Bala, Mateusz Czyszczoń, Cieślak (Bogdał), Mariusz Szklarz, Traczyk, Pustułka, Bochnak, Możdżeń.
***
Granit Czarna Góra – Wiatr Ludźmierz 3:2 (2:0)
Bramki: Zygmuntowicz 12, K. Sarna 30, 88 – W. Siuta 47, Bobek 61
Granit:
P. Gogola – Zygmuntowicz, D. Twardosz (Sz. Kiernoziak), J. Milon, Pawlica, M. Sarna, A. Kiernoziak, Czajkowski (75’ W. Maryniarczyk), K. Sarna, Z. Milon ( Lichacz), Sz. Twardosz.
Wiatr:
Byrnas – Kubicz, Mrożek, Czaja, Bobek, Granat (Kubowicz), Cebulski (Ślimak, Luberda), Dobrzyński, Słaboń, J. Siuta, W. Siuta.
***
Bystry Nowe Bystre – Jarmuta Szczawnica 2:5 (2:2)
Bramki: Bobak 19, Salamon 37 – Pietrzak 15, Szewczyk 43, 55 (karny), 72, Kaliciecki 85
Żółte kartki: Zep, W. Staszel
Czerwona kartka: Zep ( druga żółta)
Bystry:
Graca – Nalepa, Żołnierczyk, Zep, W. Staszel, Styrczula, Pajda, Miechurski (A. Staszel), Bobak, Salamon, Mrugała (Bidziński)
Jarmuta:
Bobak - Dawid Wiercioch, Dominik Wiercioch, Tomczak, Bajdel (Mastalski), Pietrzak, Smoleń, W. Wiercioch (Ł. Wiercioch), Dalewski,
Tabela:
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
LKS Szaflary |
20 |
50 |
16 |
2 |
2 |
66-22 |
2. |
Wiatr Ludźmierz |
19 |
33 |
10 |
3 |
6 |
42-30 |
3. |
Jarmuta Szczawnica |
19 |
31 |
8 |
7 |
4 |
43-35 |
4. |
Orkan Raba Wyżna |
19 |
30 |
8 |
6 |
5 |
52-38 |
5. |
ZOR Frydman |
20 |
27 |
8 |
3 |
9 |
24-31 |
6. |
Huragan Waksmund |
19 |
26 |
7 |
5 |
7 |
33-43 |
7. |
Bystry Nowe Bystre |
19 |
25 |
7 |
4 |
8 |
43-47 |
8. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
19 |
24 |
7 |
3 |
9 |
40-42 |
9. |
Lubań Tylmanowa |
19 |
23 |
6 |
5 |
8 |
41-47 |
10. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
19 |
23 |
5 |
8 |
6 |
33-31 |
11. |
Granit Czarna Góra |
19 |
21 |
6 |
3 |
10 |
27-46 |
12. |
Czarni Czarny Dunajec |
19 |
20 |
4 |
8 |
7 |
37-49 |
13. |
Lepietnica Klikuszowa |
19 |
17 |
4 |
5 |
10 |
35-42 |
14. |
Skawianin Skawa |
19 |
17 |
3 |
8 |
8 |
30-43 |
Kolejka 22 - 30 maja
12.00
Wiatr Ludźmierz - Lubań Tylmanowa
Huragan Waksmund - Bystry Nowe Bystre
15.00
LKS Szaflary - Skawianin Skawa
Orkan Raba Wyżna - Granit Czarna Góra
Babia Góra Lipnica Wielka - Czarni Czarny Dunajec
18.00
Lepietnica Klikuszowa - Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Jarmuta Szczawnica - ZOR Frydman