W piątek 11 czerwca w sali sportowej SP nr 6 w Nowym Targu rozpoczął się finałowy turniej
Mistrzostw Polski w unihokeju juniorów młodszych. W rozgrywkach bierze udział sześć drużyn: Orionek Ogorzeliny, Skalny Nowy Targ, MUKS Zielonka, Jedynka Nowy Targ, Olimpia Łochów, Junior Kłębowo.
Wyniki Piatek:
MUKS Zielonka – LUKS Olimpia Łochów 9:4 (2:1) (3:2) (4:1)
strzały 21:22 (6:6) (5:8) (10:8)
07:27 0:1 Skura Dawid
11:35 1:1 Sieńko Maciej - Sieńko Michał
14:57 2:1 Sieńko Maciej
17:02 3:1 Sieńko Michał - Kendra Michał
21:09 3:2 Filipowicz Emil
23:16 4:2 Tomczuk Damian - Kędra Mateusz
25:42 4:3 Wierzchołowski Kacper - Skura Dawid
25:48 5:3 Kujałowicz Piotr - Sieńko Maciej
34:58 6:3 Kujałowicz Piotr - Kendra Mateusz
41:21 7:3 Kendra Mateusz
42:01 7:4 Wierzchołowski Kacper - Skura Dawid
44:03 8:4 Sieńko Maciej - Kendra Mateusz
44:37 9:4 Kendra Mateusz - Sieńko Maciej
****
UKS Skalny Nowy Targ – UKS Junior Kębłowo 14:3 (4:1) (5:2) (5:0)
strzały 26:14 (8:6) (9:6) (9:2)
02:47 0:1 Stypuła Konrad - Luberda Kacper
03:30 2:0 Michalski Przemysław - Frysztak Robert
07:10 3:0 Stypuła Konrad - Wronka Patryk
11:46 3:1 bramka samobójcza
12:29 4:1 Wronka Patryk
15:57 5:1 Korwel Marek - Wronka Patryk
16:20 5:2 Zboralski Patryk - Olszewski Paweł
17:09 6:2 Wronka Patryk - Stypuła Konrad
17:58 7:2 Frysztak Robert - Gołdyn Bartosz
21:31 8:2 Luberda Kacper - Stypuła Konrad
24:11 9:2 Ligas Tadeusz
31:41 10:2 Kołaciak Roland - Luberda Kacper
34:55 10:3 Olszewski Paweł - Rogoziński Dawid
35:29 11:3 Tomasik Damian - Korwel Marek
37:56 12:3 Luberda Kacper
40:57 13:3 Frysztak Robert
44:27 14:3 Luberda Kacper - Wronka Patryk
****
UKS Orionem Ogorzeliny – UKS Jedynka Nowy Targ 7:4 (3:1) (2:1) (2:2)
strzały 22:25 (10:11) (5:5) (7:9)
06:13 1:0 Lemańczyk Dawid - Orłowski Paweł
08:28 2:0 Kaim Bartłomiej - Bukowski Filip
11:25 3:0 Kaim Bartłomiej - Lemańczyk Dawid
12:27 3:1 Turwoń Mateusz - Fryźlewicz Michał
16:43 4:1 Kaim Bartłomiej - Modrzejewski Marcin
19:59 4:2 Tynus Oskar - Wielkiewicz Filip
29:10 5:2 Lemańczyk Dawid
34:59 6:2 Kaim Bartłomiej
37:16 7:2 Kowalik Michał - Modrzejewski Marcin
41:56 7:3 Tynus Oskar - Wielkiewicz Filip
42:34 7:4 Dzioboń Jędrzej - Pyzowski Michał
Kolejne mecze!!
*12.06.2010 SOBOTA*
9.00- 10.30 SKALNY NOWY TARG- MUKS ZIELONKA
10.30- 12.00 JEDYNKA NOWY TARG- OLIMPIA ŁOCHÓW
12.00- 13.30 JUNIOR KĘBŁOWO- ORIONEK OGORZELINY
13.30- 15.00 SKALNY NOWY TARG- JEDYNKA NOWY TARG
15.00- 16.30 JUNIOR KĘBŁOWO- MUKS ZIELONKA
16.30- 18.00 ORIONEK OGORZELINY- OLIMPIA ŁOCHÓW
*13.06.2010 NIEDZIELA*
9.00- 10.30 JUNIOR KĘBŁOWO- JEDYNKA NOWY TARG
10.30- 12.00 OLIMPIA ŁOCHÓW- SKALNY NOWY TARG
12.00- 13.30 MUKS ZIELONKA- ORIONEK OGORZELINY
13.30- 15.00 OLIMPIA ŁOCHÓW- JUNIOR KĘBŁOWO
15.00- 16.30 MUKS ZIELONKA- JEDYNKA NOWY TARG
16.30- 18.00 ORIONEK OGORZELINY- SKALNY NOWY TARG
|