Po drugim dniu rozgrywek na czele tabeli z 6 pkt znajdują się unihokeiści z UKS Orionek Ogorzeliny. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy nowotarskiego UKS Skalny a trzecie miejsce zajmuje MUKS Zielonka.
Druga drużyna z Nowego Targu UKS Jedynka znajduje się na piątym miejscu tabeli.
W galerii fotoreportaż z turnieju!!!
Wyniki
UKS Skalny Nowy Targ – MUKS Zielonka 7:2 (2:0) (4:1) (1:1)
strzały 20:14 (8:3) (6:6) (6:5)
10:29 1:0 Krugiełka Damian - Wronka Patryk
12:05 2:0 Wronka Patryk - Luberda Kacper
16:08 2:1 Sieńko Michał - Tomczuk Damian
18:33 3:1 Kowalczyk Bartłomiej - Wronka Patryk
19:18 4:1 Wronka Patryk
21:17 5:1 Korwel Marek - Tomasik Damian
22:45 6:1 Luberda Kacper - Leśniak Bartłomiej
35:01 7:1 Kołaciak Roland - Korwel Marek
42:51 7:2 Kendra Mateusz - Sieńko Maciej
*****
UKS Jedynka Nowy Targ – LUKS Olimpia Łochów 3:7 (1:2) (1:2) (1:3)
strzały 22:20 (7:8) (7:5) (8:7)
03:51 0:1 Guzek Rafał - Filipowicz Emil
05:14 0:2 Filipowicz Emil - Wierzchołowski Kacper
12:34 1:2 Wielkiewicz Filip
17:01 1:3 Wierzchołowski Kacper
25:19 1:4 Sjura Dawid
29:00 2:4 Tynus Oskar - Huzior Grzegorz
31:21 2:5 Skura Dawid - Filipowicz Emil
32:10 3:5 Wielkiewicz Filip
41:26 3:6 Skura Dawid - Filipowicz Emil
42:57 3:7 Guzek Rafał - Wierzchołowski Kacper
*****
UKS Junior Kębłowo – UKS Orionem Ogorzeliny 1:6 (1:3) (0:2) (0:1)
strzały 11:13 (4:5) (2:4) (5:4)
05:07 0:1 Szupinski Mateusz -Lemańczyk Dawid
05:52 0:2 Kaim Bartłomiej - Lemańczyk Marcin
08:51 0:3 Lemańczyk Dawid - Modrzejewski Marcin
13:34 1:3 Wieczorek Adam
16:15 1:4 Lemańczyk Dawid - Kaim Bartłomiej
27:05 1:5 Szupiński Mateusz - Kaim Bartłomiej
34:13 1:6 Szczupiński Mateusz - Lemańczyk Dawid
*****
UKS Skalny Nowy Targ – UKS Jedynka Nowy Targ 3:5 (1:1) (1:3) (1:1)
strzały 20:18 (6:9) (10:7) (4:2)
05;03 0:1 Tynus Oskar - Wielkiewicz Filip
05:24 1:1 Wronka Patryk - Stypuła Konrad
18:12 1:2 Wielkiewicz Filip - Turwoń Mateusz
18:25 1:3 Tynus Oskar - Wielkiewicz Filip
20:49 1:4 Fryźlewicz Michał - Tynus Oskar
23:41 2:4 Wronka Patryk - Tomasik Damian
30:55 2:5 Tynus Oskar - Fryźlewicz Michał
32:41 3:5 Michalski Przemysław - Kołaciak Roland
*****
UKS Junior Kębłowo – MUKS Zielonka 2:4 (0:1) (0:3) (2:0)
strzały 25:13 (7:3) (9:6) (9:4)
09:41 0:1 Sieńko Michał - Kendra Mateusz
17:10 0:2 Sieńko Michał - Sieńko Maciej
23:35 0:3 Sieńko Michał - Kendra Mateusz
25:40 0:4 Rychewski Jakub - Czarnota Wojciech
30:51 1:4 Olszewski Paweł - Zboralski Patryk
37:59 2:4 Skrzypczak Robert
****
UKS Orionek Ogorzeliny – LUKS Olimpia Łochów 7:4 (1:2) (2:0) (4:2)
strzały 22:16 (7:5) (9:4) (6:7)
04:25 0:1 Filipowicz Emil - Skura Dawid
10:14 1:1 bramka samobójcza
11:13 1:2 Filipowicz Emil - Skura Dawid
27:08 2:2 Lemańczyk Dawid - Modrzejewski Marcin
28:22 3:2 Kaim Bartłomiej - Lemańczyk Dawid
31:35 4:2 Kaim Bartłomiej - Kowalik Michał
32:19 5:2 Kowalik Michał - Modrzejewski Marcin
34:51 5:3 Skura Dawid - rzut karny
38:04 5:4 Skura Dawid - Filipowicz Emil
42:07 6:4 Szupiński Mateusz - Lemańczyk Dawid
43:29 7:4 Szupiński Mateusz - Kaim Bartłomiej
Tabela:
L.p. |
Drużyna |
Mecze |
Pkt. |
Bramki |
1. |
UKS Orionek Ogorzeliny |
3 |
6 |
21:09 |
2. |
UKS Skalny Nowy Targ |
3 |
4 |
23:10 |
3. |
MUKS Zielonka |
3 |
4 |
15:13 |
4. |
LUKS Olimpia Łochów |
3 |
2 |
15:19 |
5. |
UKS Jedynka Nowy Targ |
3 |
2 |
12:17 |
6. |
UKS Junior Kębłowo |
3 |
0 |
06:24 |